Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nadal je rodjen na Majorci, vatreni navijac Reala, tako da ne verujem da je neki ljubitelj Katalonije, bez obzira na strica, ali je lepo uvek docekan u Barsi ATP.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
      Porodica Nadal jesu polukatalonci, to je pričao Toni na onom Ted talku u Malagi kada se našalio da ga je Rafa zato angažovao jer je kao fora jeftinije. Našalio se.
      .
      U Malagi? Pa zato ga onaj iz Malage ne voli

      Comment


      • Originally posted by Nesic View Post
        Današnji dan nešto čudno nosi... Gde god se okrenem neki problemi, nezadovoljstvo i napetost [emoji51]
        Retrogradan Merkur
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • I Spancima bi dobro dosao Svajcarski pasos ko i Srbima

          Comment


          • Originally posted by Larisa View Post
            Retrogradan Merkur [emoji3]
            Eto, znao sam da ima nečeg [emoji51]... Svi nakon obavljenog posla u krevet pravac [emoji16]

            Comment


            • Originally posted by Nesic View Post
              Eto, znao sam da ima nečeg [emoji51]... Svi nakon obavljenog posla u krevet pravac [emoji16]
              Zato Nole otišao u Piramide. Kosmička energija ovih dana je na maksimum.

              Comment


              • Oh, neverovatno, ne pljuje se po Noletu, nego po Nadalu i to njegovi Španci

                https://www.estrelladigital.es/artic...859236192.html

                (Zašto MNOGI Španci mrze Rafu Nadala? “I čak se raduju kad ga pobedjuju Federer ili Novak” Članak iz 2015.)
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • ima neka tabam bas tema ljudi
                  Wizard

                  Comment


                  • Originally posted by Kilo soli View Post
                    ima neka tabam bas tema ljudi
                    Pa ima, u pravu si, al kad se već počelo ovde o pljuvanju na Novaka i švajcarskim pasošima... nadovezah se, eto neću više
                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • U Spaniji mnogo vise ljudi mrzi Nadala nego u Srbiji Djokovica ili posebno u Svajcaraskoj Feda. Bas je neuporedivo. Mrze ga odredjeni zbog njegovih stavova i svake godine sve vise. Nema to vez sa tenisom. Mrze ga jer je kod nezavisnosti pricao, da uvek vidi Kataloniju kao deo Spanije, kada je Sances postao premijer (na ustavni ali jako cudan nacin, da premijer postaje onaj koji proglasi glasanje za nepoverenje vladi, pa ako prodje a oborili su vladu Rahoja tako), pa je Rafa rekao da bi bilo fer da gradjani izglasaju, ne vole ga jer uopste u intervjuima nije "iz te price", neki ga ne vole cak jer navija za RM iako je to manji broj, neki ga ne vole zbog nekih odgovora o zaradi poa okrenuli da je seksista. I ima jos par razloga. Ali neuporedivo je to sa Novakom i Rodzerom u svakom slucaju. Javna je tajna da ima stotine hiljada ljudi bar, koji ga ne mogu ocima. Samo i treba da ga bude bas briga, nista lose ne radi.
                      Last edited by colchonero; 14-10-20, 15:02.

                      Comment


                      • Originally posted by madrid View Post
                        Kada je Sances postao premijer (na ustavni ali jako cudan nacin, da premijer postaje onaj koji proglasi glasanje za nepoverenje vladi), pa je Rafa rekao da bi bilo fer da gradjani izglasaju.
                        Ovo je stvarno za tadbas
                        Mislim Rafa, stvaarno... Humblito se bavi politikom joooj šta bi Noletu radili da se tako pro...
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Dobro, objasnio nam madrid, ja to recimo nisam imala pojma. Znam da je za ujedinjenu Spaniju i pretpostavljala sam da ga ne vole, ali toliko bas.

                          Ma Novaku samo politika jos fali. Tacno cu da se
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Kod Novaka i Srba je stvar mentaliteta. Brat moj je isti Novak, a i rodjendani su im dan, dva razlike, to su drugačiji ljudi, usmereni od malih nogu, bez uličarskog šlifa i namazanosti.

                            Jednostavno nisu kompatibilni za ovo društvo. Mnogo više su takvi ljudi cenjeni na zapadu.

                            Ovo je društvo krkana, ovde u ovakvim društvima oni ispadaju seka persice. Mnogo su Srbi zajeban narod, ko ne ume sa njima. Ako si fin i korektan, nema te.

                            Comment


                            • 'Naci oni Spanci koji ne vole Rafu ne vole zbog statusa oko Katalonije (pretpostavljam Katalonci), podrske Realu (opet Katalonci i jos neki koji ne vole Real npr Baskijci) i poneke izjave o politici. Deluju sve kao neki lokal patriotski razlozi.

                              A da li ti isti podrzavaju vise Noleta nego Karenjo Bustu, Ferera, i druge Spance koji imaju 'prihvatljive' lokal patriotske stavove?

                              Comment


                              • Novak je ostao narodski čovjek i pored svih silnih uspjeha i para. I uvijek dokazuje da je "naš". Kad počne na terenu vikati come on zabrinuću se za njega. A Rodžer mi je onako malo više KKK (krut ko k) valjda je godinama igranja i silnim parama izgubio dušu.

                                Comment

                                Working...
                                X