Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Što se mene tiče ova njegova posjeta je sasvim ok, sa porodicom, planina, priroda, svjež zrak. Nema tu ništa okultno, čisto pustit mozak na pašu. A ovaj majstor 15 godina dokazuje tu neku piramidu. Zna on i fino pričati ali mu niko relevantan ne vjeruje. Ne smeta on meni ni najmanje nek gura priču i narednih 15.

    Comment


    • Originally posted by goku View Post
      Kad je jeo govna sa Imazom znamo kakve je rezultate imao, ako sad počne sa Osmanagićem isto će biti, samo što sad više nema povratka, 34 za pola godine puni. Uglavnom kako radi tako će i biti.

      Uvek mu nameštaju te gurue kad gazi sve pred sobom.

      Ovde je Vajda jedina nada, prošli put je uspeo, ali sad mora to u korenu da seče jer vreme curi.
      Potpuno iste strahove dijelimo. Samo sto unutar Novakove fan-baze uvijek imas one koji ce ti, zbog takvih potpuno legitimnih strepnji, odmah zalijepiti etiketu nedobronamjernog, nedolicnog, nedostojnog Novakove velicine i dobrote.. znas, mi ga zbog toga manje volimo i postujemo itd itd...

      Comment


      • posluzicu se urosevom recenicom

        Alo druskani, nije on vas zamorcic da vam ispunjava prikracenosti iz licnog zivota, da se "vraca u kancelariju sto pre". Ako mu se ne igra nikada vise, neka ne igra. Volite li vi ovog coveka uopste ili je samo dobar dok donosi rezultate i kroz tu prizmu ga gledate?


        dakle,budi dobar pa nam objasni sta su legitimni a sta nelegitimni strahovi...da ne rasclanjujem dalje...i da znam da li da se pronalazim ili ne...




        DOKLE BRE LJUDI???
        Wizard

        Comment


        • Nema potrebe, kad sam, kao sto rekoh, vec etiketiran kao neko ko "ne voli tog covjeka uopste i kome je on dobar samo dok donosi rezultate". Boze me sacuvaj...

          Comment


          • Meni je izuzetno drago da vidim relaksiranog Novaka u Visokom, bez reketa. Nije otkazao posjetu zato sto ga je poraz protiv Nadala utukao. Cini mi se da je sve prihvatio na najbolji nacin, naletio je na nagaznu minu, izgubio je, ali Boze moj, to je sasatvni dio sporta.

            Sa Semirovim teorijama se neko moze slagati ili neslagati (licno pripadam onima koji su skepticni prema njima), medjutim u dvjema stvarima je u pravu. Prvo, mi imamo pomalo kompleks Zapada, a Novak je dijelom uspio jer je pobijedio taj kompleks. Drugo, Novak je izuzetno svestrana licnost. Ograniciti ga na tenis, znaci drzati ga u mentalnom zatvoru. Njemu terbaju drugi sadrzaji, ukljucujuci i spiritualne. Ono sto je nasao u Visokom ga fascinira i relaksira. Ne vidim nista lose u tome.
            Last edited by NI; 14-10-20, 08:14.

            Comment


            • [emoji173]




              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Meni je izuzetno drago da vidim relaksiranog Novaka u Visokom, bez reketa. Nije otkazao posjetu zato sto ga je poraz protiv Nadala utukao. Cini mi se da je sve prihvatio na najbolji nacin, naletio je na nagaznu minu, izgubio je, ali Boze moj, to je sasatvni dio sporta.

                Sa Semirovim teorijama se neko moze slagati ili neslagati (licno pripadam onima koji su skepticni prema njima), medjutim u dvjema stvarima je u pravu. Prvo, mi imamo pomalo kompleks Zapada, a Novak je dijelom uspio jer je pobijedio taj kompleks. Drugo, Novak je izuzetno svestrana licnost. Ograniciti ga na tenis, znaci drzati ga u mentalnom zatvoru. Njemu terbaju drugi sadrzaji, ukljucujuci i spiritualne. Ono sto je nasao u Visokom ga fascinira i relaksira. Ne vidim nista lose u tome.
                U potpunosti se slazem sa tobom, a ovo boldovano je ziva istina! Ljudi sa ovih prostora, neizleceni od kompleksa misle da ako pljunu po Novaku (cak i na fan temi) i izadju na ulicu sa RF kacketom da su se ispisali iz Srpskog i upisali u Svajcarsko drzavljanstvo

                Comment


                • Originally posted by Donna View Post
                  U potpunosti se slazem sa tobom, a ovo boldovano je ziva istina! Ljudi sa ovih prostora, neizleceni od kompleksa misle da ako pljunu po Novaku (cak i na fan temi) i izadju na ulicu sa RF kacketom da su se ispisali iz Srpskog i upisali u Svajcarsko drzavljanstvo
                  Cemu ovakav komentar?
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Mislim da kapiram šta hoće da kaže Donna
                    Nije to neistina, pomalo imamo kompleks zapada što jes - jes. Večito ubedjeni da je sve strano neuporedivo bolje od našeg...

                    Ali realnost je da je to ponekad istina, a ponekad jednostavno samo drugačije a to ne mora u isto vreme da znači da ne valja Dok se državljani drugih zemalja ne opterećuju toliko tim temama, niti imaju neki izuzetno razvijen nacionalni identitet pa se zato možda ne poistovećuju toliko sa Nadalom, Rodžerom, Marejem... itd to ovde neki ljudi još uvek smatraju izdajom i tako nekim glupostima

                    Bar sam ja tako shvatila, e sad...
                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • Reci da se neko ispisao sa srpskog i upisao u svajcarsko drzavljanstvo samo zato sto nosi RF kacket je....ne zelim da psujem.
                      Ispada da ja nisam dovoljno Srpkinja zato sto navijam za Rogera, a ne za Djokovica i zato sto imam te kackete, ispada da je neko veci Srbin jer navija za Djokovica, mislila sam da smo te price vec prevazisli.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Reci da se neko ispisao sa srpskog i upisao u svajcarsko drzavljanstvo samo zato sto nosi RF kacket je....ne zelim da psujem.
                        Ispada da ja nisam dovoljno Srpkinja zato sto navijam za Rogera, a ne za Djokovica i zato sto imam te kackete, ispada da je neko veci Srbin jer navija za Djokovica, mislila sam da smo te price vec prevazisli.

                        Pa to je taj mentalitet kod nekih ljudi, mislim da Donna samo skreće pažnju na tu činjenicu
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Realno je kačket bezveze..

                          Comment


                          • Originally posted by Panchev9 View Post
                            Realno je kačket bezveze..
                            Aj ne zakuvavaj
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • Ajde Olja raziđi ovu decu sa fan teme WNo.1

                              Nole prešao na ekomode, Tesla fazon. Puni baterije u Piramidama, kvantna energija, gazi ove sezone, jedan poraz a bez emisije CO2, sve načural...

                              Comment


                              • Ovde je uvek vladalo misljenje da svako moze da navija za koga hoce, i mislim da je bzvz o tome opet po milijarditi put raspravljati Jest da to mnogi ne shvataju ili ne prihvataju, ali to je tako i ne vidim problem, niti bi vi trebalo.
                                Toliko Srba ne podnosi Novaka, a sigurna sam i da ne navijaju za druge, cak ti i ne prate sport, vec ga dozivljavaju kao neku estradnu licnost, tako i komentarisu. Zato nema potrebe ovde na sportskom forumu potencirati i kritikovati tudje navijacke strasti.

                                Edit: tako molim bez etiketiranja.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X