Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novakov pres

    https://www.rolandgarros.com/en-us/v...-6dmw0.twitter
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      VNovak. Stvari tako stoje da ako VNovak-VNadal pada onda VNovak raste.
      Izvini sto tek sada odgovaram. Jednim delom se slazem, ali sa druge strane to nosi veliki rizik sa sobom. Novakov glavni cilj do kraja karijere treba da bude da obori rekord po broju osvojenih slemova. U eventualnom finalu sa Rafom u ovim uslovima moguce da bi imao nesto vece sanse nego u finalu sa Timom (mada je i to vredno diskusije, mislim da kladionice ne misle tako prvenstveno zbog 12:0 u finalima Rafinim). Medjutim, eventualni poraz od Rafe bi bio mnogo tezi nego poraz od Tima. Poprilicno sam siguran da se Rodzer nece pomeriti sa brojke od 20 slemova. Glavno pitanje je da li bih vise voleo da Novak zavrsi sa 23 slema, a Rafa sa 24 ili da Novak ima 22 a Rodzer i Rafa po 20? Ipak sam vise za ovu drugu varijantu. Zato sam ja ipak za to da razlika VNovak-VNadal bude sto veca na vecini slemova. Naravno Novak treba da dodje do brojke od 21, tako da ako Nadal bude bio nesto losiji u buducnosti ( kao 2015 i 2016), onda ce meni VNovak ipak biti bitnija vrednost.

      Comment


      • Dakle, dok je Novak u igri, ti navijas za Tima a ja za Svrcmana pa Nadala.
        Last edited by NI; 04-10-20, 12:56.

        Comment


        • Od sutra nema zezanja, od sutra nema puno nervoze a biće je i to najviše zbog spoljnih faktora. Idemoo Novače 💪

          Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

          Comment


          • pa od ovih sto su ostali,novak je jedini nesljakas?
            Wizard

            Comment


            • Hacanov i Pariz bude lose uspomene, ali jedno je dvorana, a drugo sljaka. Odigrali su i par meceva u medjuvremenu i Novak ih je dosta komotno dobijao. Hacanovu ni sljaka nije nesto omiljena podloga, ali s obzirom na stil koji ce verovatno biti izrazito napadacki ako krene dobro mogao bi mozda da unervozi Novaka i zakomplikuje mec. Vazno je da Novak bude glavom u mecu sve vreme, da na startu nametne svoj ritam (ko je rekao skracene lopte ) i kontrolise razmene i time izvuce Rusa iz komforne zone.
              Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
              Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
              30 consecutive match wins - Stands alone
              3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
              Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Wizard

                  Comment


                  • Kratko I jasno idemo dalje
                    Taman se ponadao Rus da ce nesto uciniti u 3-em setu,ali Novak ubaci u veci stephen prenosa I odmah se zavrsi mec
                    Last edited by ledeni 80; 05-10-20, 17:17.

                    Comment


                    • Ako se izuzmu povremeni padovi koncetracije i pretjerano forsiranje dropova, Novak je bio odlican. Sad pocinje pravi turnir.

                      Comment


                      • Sad postaje ozbiljno... Još tri..

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Idemo Nole, idemooo šampione 💪🇷🇸.
                            Što kaže kolega još 3️⃣

                            Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Pada kvota na Bustu, zanimljivo...

                              Comment


                              • Ma, Bustu ce da diskvalifikuju, nakon sto pogodi sudiju torbom.

                                Comment

                                Working...
                                X