Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Larisa View Post
    Ajd nemoj molim te, skroz je fin i korektan, blagonaklonjen prema Novaku, sasvim je pristojno odgovorio na pitanja, sad mu je to posao, pitali ga, on odgovorio ćao zdravo i sasvim kul prema njemu.
    Sad da li je privatno ovakav ili onakav, who cares?
    Ja jedino imam na umu da “smo” uz Borisa osvojili 6 velikih i da su lepo saradjivali, ne kapiram zašto ga neki ljudi baš tako ne podnose.
    za Borisa
    ti su najgori-zapravo nista nije ni rekao...


    i kad smo vec kod tih i takvih,vidis da imas grupu ljudi tipa mekinro,beker,na svakoj televiziji,u svim novinama,svim mrezama...vecito isti...


    retko gde ces videti grafovu,al bartoli hoces,retko kad samprasa,al vilandera hoces..etc

    a olja ovo sto je postavila...imam par skrinsotova sa TV,posle vimbldona,jezivo...
    Wizard

    Comment


    • Ovde postavljamo samo lepe primere i hvalospeve. Dosta sa djubretom, pun ih je internet.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Wizard

        Comment


        • Toni Nadal takođe stao na stranu Novaka te se oglasio povodom sada već čuvene diskvalifikacije srpskog asa.
          Rafin stric je istakao kako je više puta pogledao snimak, definitivno namera nije postojala, niti je to bilo nešto zastrašujuće.
          Toni sve pripisuje lošoj sreći da izbačena lopta završi tamo gde je završila.

          Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Uthred View Post
            ti su najgori-zapravo nista nije ni rekao...


            i kad smo vec kod tih i takvih,vidis da imas grupu ljudi tipa mekinro,beker,na svakoj televiziji,u svim novinama,svim mrezama...vecito isti...


            retko gde ces videti grafovu,al bartoli hoces,retko kad samprasa,al vilandera hoces..etc

            a olja ovo sto je postavila...imam par skrinsotova sa TV,posle vimbldona,jezivo...
            Nemam ja pojma za ostale, niti imam vremena da čitam, ja samo ovo što vi ovde postavljate, odabrano i fino



            Bekera sam saslušala, i svaka mu je ko u Njegoša, ništa on ni loše ni dvosmisleno nije izustio

            Kažu i striko ga brani, pa ok, ne gotivim strikana ali eto, gracias, tío
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Kakve rezultate Novak mora da napravi do kraja godine da osigura prvo mesto?Ako nekome nije tesko, neka mi otprilike napise.Mislim da je mnogo realniji rekord da obori br. nedelja na prvom mestu, nego da oscoji jos 4, 5 slemova.

              Comment


              • Tesko je to proceniti, mozda ce tek uoci RG biti malo jasnije. Znajuci njega ne ocekujem da igra nista specijalno zbog toga (recimo Bec), tako da ostaje nada da moze popraviti rezultat na RG i onda na ATP Finalu resiti to pitanje. Zbog kiksa na USO pitanje je da li moze pre Londona da osigura broj 1.
                Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                30 consecutive match wins - Stands alone
                3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                Comment


                • Originally posted by Milutinov Tata View Post
                  Tesko je to proceniti, mozda ce tek uoci RG biti malo jasnije. Znajuci njega ne ocekujem da igra nista specijalno zbog toga (recimo Bec), tako da ostaje nada da moze popraviti rezultat na RG i onda na ATP Finalu resiti to pitanje. Zbog kiksa na USO pitanje je da li moze pre Londona da osigura broj 1.
                  Kapiram, ovaj kiks moze i toga da ga kosta...Ufff, nista, neka pokusa korektno da odigra Rim i Rg ako je u stanju, pa sta mu Bog da,

                  Comment


                  • domace novine pisu da igra rim
                    Wizard

                    Comment


                    • Originally posted by Uthred View Post
                      domace novine pisu da igra rim
                      Itekako treba da igra ako je sposoban da se spremi za tako kratko vreme. Danas sam pomislio, da li će uopšte da igra? Sigurno je isti dan ili sutra dan zapalio iz Amerike. Znači vratio se u Monte Karlo, tamo ima svoj teren na šljaci i može da trenira. On u Rimu može do finala.

                      Comment


                      • U ovoj situaciji kada je rano "ispao" na USO, logicno je da igra Rim i barem malo oseti sljaku, a i klima je slicna onoj u Parizu. Hamburg je suvise severno, mislim da ce tamo uslovi biti dosta drugaciji nego u Parizu, pa i ne bi bas bila prava priprema za RG.

                        RG ove godine ce biti neki potpuno drugi turnir, dosta nize temperature, vece sanse za kisu, nocni mecevi.
                        Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                        Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                        30 consecutive match wins - Stands alone
                        3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                        Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Ovo je klasična odbrana od medijskih napada. Da je javnost reagovala drugačije i izjava iz Novakovog tima bi bila druga pesma.

                            Jesu jaki medijski napadi ali dobio je i solidnu podršku Nole.

                            Najviše mi bode oči taj nedostatak respekta za Novaka, ipak on ima preozbiljne rezultate, mnogo rekorda, mnogo pobeda. Mora se pokazati više poštovanja za takvog sportistu pa ne znam odakle da dolazi... Nadam se da im neće ostati dužan na terenu.

                            Comment


                            • njujork, monte karlo, rim, pariz... previse je to aerodroma, pravo je cudo ako svi iz njegog tima ostanu negativni.

                              Comment


                              • Znaci iz prilozenog na Us Open temi, ako Tim osvoji ovo(sto najverovatnije hoce), Novak moze da se oprosti od tenisa, jer je Tim superioran na svakom polju i svakoj podlozi u odnosu na Novaka.Mozda sam ja debil, pa mislim da nije bas tako, ali se slazem se da ce Tim postati veci problem nego sto jeste, ali isto tako ce i Timu postati teze da pobedjuje redovno na svakom GS-u.Ko zna, mozda ste i u pravu i Novak vise nista ne osvoji od Tima, ali ako je tako, onda nikada ni nije bio GOAT.

                                Comment

                                Working...
                                X