Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali zena stvarno ne ispusta casu iz ruke. Meni je tw dosta ociscen od gluposti, pa opet sve sto se provuce ispod zita je sa casama i flasama, i nije nikakava baba
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by DinoFC View Post
      Znas sta je tu razlog. Zamisli da te pogodi neko koga ne podnosis da ne kazem mrzis a ti svojom teatralnoscu mozes tu osobu da ukanalis maksimalno. E to ti je razlog onog ponasanja sutkinje.
      Da joj je Federer izbio oko, pravila bi se da vidi regularno, nasmijala i odmahnula rukom da je sve uredu. Mec bi bio nastavljen a poslije bi se javila u bolnicu
      Recomo da si 100% u pravu.

      Gledaj stvari ovako. Gotovo svi linijski sudije igraju tenis u klubovima ili su na neki nacin povezani sa tenisom ili, kao minimum, jako prate tenis. Na USO su svi oni AMerikanci. Ako medju tim ljudima nasumice izvices jednog, koje su sanse da on navija za Federera, Nadala i Novaka. Reci cu - 70:20:10%. Vjerujem da je slicno medju novinarima, tensikim radnicim... Znaci Novaku lako moze da se desi to o cemu pricas.

      To nije diskriminacija, ali je realnost s kojom Novak mora zivjeti.
      Last edited by NI; 07-09-20, 21:41.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Recomo da si 100% u pravu.

        Gledaj stvari ovako. Gotovo svi linijski sudije igraju tenis u klubovima ili su na neki nacin povezani sa tenisom ili, kao minimum, jako prate tenis. Na USO su svi oni AMerikanci. Ako medju tim ljudima nasumice izvices jednog, koje su sanse da on navija za Federera, Nadala i Novaka. Reci cu - 70:20:10%. Vjerujem da je slicno medju novinarima, tensikim radnicim... Znaci Novaku lako moze da se desi to o cemu pricas.

        To nije diskriminacija, ali je realnost s kojom Novak mora zivjeti.
        Onaj pogled na fotografiji prema Novaku kako ga gleda kao najveceg monstruma i covjeka koji zeli da je ubije mi dovoljno govori. Ali to je ljudska reakcija, sumnjam da bi iko isto reagovao kad ti neko uradi lose koga gotivis u ovom slucaju navijas/obozavas u odnosu na nekoga ciji nisi fan.

        Ali on u takvim nepovoljnim okolnostima po njega gdje sta god uradi/kaze moze se pogorast deset puta vise nego sto zapravo jest, on apsolutno nista ne pazi i ponasa se tako kako se ponasa i daje priliku doticnoj plavusi da se baca po terenu , pada u nesvijest i ode sa terena ranjena. Sam je kriv, nema tu sta se dodat

        Comment


        • Originally posted by ognjen View Post
          Necemo nista da pametujemo. Moze da se prica sta se kome svidja i ne svidja kod Novaka, meni je jedna od bitnijih njegovih osobina ta sto on nema robotizovano ponasanje i davanje izjava kao vecina sportista iz vrha.

          Sto se tice ovog Novakovog angazmana oko pokretanja sindikata ili saveza igraca, nebitno kako cemo nazvati, mislim da to nije dobro. Jer upravo vecina tih nize rangiranih igraca sada cuti na sve to jer cekaju da vide kako ce se to sve zavrsiti tj. u kom smjeru ce krenuti. Novak je krenuo da se bori za prava upravo takvih igraca, cesto je pokretao pitanje njihove finansijske sitaucije ali upravo ti igraci gotovo da ne pruzaju nikakvu podrsku Novaku na ovom pokusaju poboljsanja njihovog statusa. Eto, to mi nije jasno, izlazes sebe da te u medijima karekterisu na razne nacine zarad nekih likova koji sada sjede i cekaju sta ce biti i u kojem smjeru ce krenuti i u skladu sa tim ce svoj stav formirati.
          Nije rec o misljenjima, vec ispiranjima mozgova

          Ma ima on materijala za kritiku koliko hoces.

          Ovo sto dozvoljava da se od marta-aprila ne skida sa naslovnica i drustvenih mreza, i upada u neke besmislene i nepromisljene situacije, kao i ova sinoc sto je bila, recimo bas neverovatno. A niti je eksecan lik, niti budala, niti narkoman, egocenteik...vec sve suprotno filantrop, dobrocinitelj, lepo vaspitan, porodican covek i koliko god da je maler, a jeste (jbna 2020.) neke stvari mora prosto da predvidi unapred koje zavise od njega, pogotovu sto je u tim vodama i medju tom mafijom ceo zivot.
          Al eto, tako je kako je. Mnoge stvari radi iz srca, impulsivno, ali to je njegov zivot, nije mali, putuje po sveru, vidi valjea kako stvari funkcionisu, ko smo mi da pricamo sta on treba da cini.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by DinoFC View Post
            Ali on u takvim nepovoljnim okolnostima po njega gdje sta god uradi/kaze moze se pogorast deset puta vise nego sto zapravo jest, on apsolutno nista ne pazi i ponasa se tako kako se ponasa i daje priliku doticnoj plavusi da se baca po terenu , pada u nesvijest i ode sa terena ranjena. Sam je kriv, nema tu sta se dodat
            A trebo bi biti super oprezan i sto je moguce manje primjetan u stvarima koje ga se esencijalno ne ticu kao ovaj sindikat!

            Comment


            • Comment


              • https://www.b92.net/sport/usopen2020...nav_id=1729890

                A ovakve naslovne samo potvrdjuju koliko su ljudi prsli po svim savovima i sistem vrednosti je negde potpuno pogubljen... ova korona je macji kasalj, nama bi trebala jedna asteroidcina pa reset polako iz pocetka.

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  A trebo bi biti super oprezan i sto je moguce manje primjetan u stvarima koje ga se esencijalno ne ticu kao ovaj sindikat!
                  Cekaj, brate.. Toliko si zapeo sa tom temom o sindikatu, da.. On treba da napusti taj projekat, jel tako? Jel tvoje misljenje da on sad treba da digne sidro, nakon sto je "navukao" gomilu tenisera da ga slijede? Ozbiljno te pitam, jel stvarno to mislis?

                  Comment


                  • Sviđa mi se stav većine navijača da posle svakog sranja, nepravde pa i ozlede Novak se vraća jači. Naravno ima i ovih što ga vole ali sve što radi osuđuju.
                    A ameri govnari po pravilu. Beš me interesuje ko je najbolja teniserka svih vremena.....
                    I kako to može biti nakon svega nesportskog što je uradila, zar je ljudi neće pamtiti samo po tome.
                    Ja prvi je pamtim po onoj karikaturi

                    Comment


                    • Originally posted by torpedo View Post
                      Sviđa mi se stav većine navijača da posle svakog sranja, nepravde pa i ozlede Novak se vraća jači. Naravno ima i ovih što ga vole ali sve što radi osuđuju.
                      Ovo definitivno nije trenutak kad Novak moze sa visine da pogleda siru sliku, ali jednog dana kad bude u penziji, smijace se i bice cak i ponosan sto je imao najludji rolerkoster od karijere medj svim legendama tenisa. To sto se njemu desavalo, to je.. za film!

                      Comment


                      • Jedna jos stvar koja ga je mogla spasiti jeste da je promasio prvi servis kad je brejknut Cisto da sve zaokruzimo.

                        Comment


                        • Originally posted by DinoFC View Post
                          Jedna jos stvar koja ga je mogla spasiti jeste da je promasio prvi servis kad je brejknut Cisto da sve zaokruzimo.
                          Aha...ne bi imao lopticu...onda bi možda reket bacio...
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by Joker View Post
                            Cekaj, brate.. Toliko si zapeo sa tom temom o sindikatu, da.. On treba da napusti taj projekat, jel tako? Jel tvoje misljenje da on sad treba da digne sidro, nakon sto je "navukao" gomilu tenisera da ga slijede? Ozbiljno te pitam, jel stvarno to mislis?
                            1.
                            Od pocetka mi se taj sindikat nije svidjao. To njemu ne treba!

                            2.
                            On nije nikoga navukao nego su drugorazredni americki igraci navukli njega.

                            3.
                            Ako moze naci diplomatski nacin da se izvuce, treba da se izvuce. Obrazlozenje bi otprilike bilo:
                            "Poslije ovog incidenta na USO ja sam sve vise meta. Kao predsjednik sindikata postajem slaba tacka jer napadajuci mene, napadaju sindikat. Ne zelim da stetim sindikatu pa se zato povlacim iz rukovodstva."

                            Naravno to treba da bude receno bitno diplomatskije i u pravom trenutku.
                            Last edited by NI; 08-09-20, 08:21.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Ako moze naci diplomatski naci da se izvuce, treba da se izvuce.
                              Ti njega uopste ne kapiras, ti bi ga unistio, jbt..

                              Comment


                              • Gore od pokretanje sindikata samo jeste biti diskvalifikovan sa turnira i onda se povuc iz istog sindikata. Haahaha, covjek je sebi napravio takve pat pozicije da naizgled ne postoji dobar izlaz iz istih

                                Comment

                                Working...
                                X