Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://youtu.be/KmLMEoNBry8

    Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Za sada ide u krivom smjeru:

      https://www.b92.net/sport/usopen2020...nav_id=1729589

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        To je rekao na terenu mislim dok je pricao sa organizatorom. U tom trenutno je bilo logicno da se bori ako postoji mogucnost da ga ne diskvalifikuju. Videcemo kako ce to izgledati kada se ohladi.

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          To je bilo na terenu
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by cacanin View Post
              Te pare su kao za nas 10 dinara u odnosu na velike "gaće" koje zanima nešto drugo, dali bi pare sa 3 USO da ima nekoliko GSa i rekorda manje.

              Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
              Teorija zavere jel?
              Ne znam sta da ti kazem .... veruj ako ti je tako lakse. Veruj da su jedva docekali da ga suspenduju, veruj da je ona baba namerno primila lopticu u grlo, veruj da Novakovo bacanje loptice bez gledanja u visini necije glave nije u najmanju ruku neodgovoran potez - on ne vidi gde se linijske sudije nalaze, tako da namera ne postoji, ali krivica izostatkom namere nije izbrisana. Veruj jos i da je nesrecan slucaj sto gem ranije nije napravio brejk i da oni smesni drop sotovi nisu nerezenski bili i nisu bili lose realizovani deo loseg trenutnog plana u poenu.
              Ne znam cacanin brate ti si svoje misljenje odavno izgradio i ko sam ja da ti ga menjam. Mogu samo da se zezam sa tobom u koliko mislim da je nesto u sta ti verujes najblaze receno smesno.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by 147 View Post
                To je rekao na terenu mislim dok je pricao sa organizatorom. U tom trenutno je bilo logicno da se bori ako postoji mogucnost da ga ne diskvalifikuju. Videcemo kako ce to izgledati kada se ohladi.
                Slazem se da je to razlika, Svejedno je rekao! Svi ce objaviti da je rekao!

                U pravu si da je bolje pismeno ako ne moze da se kontrolise. To bi bila jako teska konferencija za stampu.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Wertheim je sve u pravu. A narocito da je svijet tenisa izgledao drukcije prije sat vremena.

                  Comment


                  • Originally posted by Joker View Post
                    Jel realno da zena meni ovo prica.. Ali je igrao prosle godine, aloo!!! Jednom rijecju se saopstenje ne odnosi na te bodove, nego ovogodisnje.
                    A što se Nadalu skida 2000 ove godine?
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        A što se Nadalu skida 2000 ove godine?
                        Ne skida mu se
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          A što se Nadalu skida 2000 ove godine?
                          Ne skida mu se nista Maro...
                          Nadal ne igra ovaj US open ali ne gubi nista bodova.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Ne skida mu se
                            Originally posted by Sandugp View Post
                            Ne skida mu se nista Maro...
                            Nadal ne igra ovaj US open ali ne gubi nista bodova.
                            Da...još sam napeta, u pravu ste...

                            Novak samo gubi ovo od ove godine...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Da...još sam napeta, u pravu ste...

                              Novak samo gubi ovo od ove godine...
                              Ali ne gubi nista, jer je ispao u istom kolu kao prosle godine. Ti si sampion pravi, kakvi bre Djokovici

                              Comment


                              • Originally posted by Joker View Post
                                Ali ne gubi nista, jer je ispao u istom kolu kao prosle godine. Ti si sampion pravi, kakvi bre Djokovici
                                Pa zar kazna ne podrazumeva da ne dobija poene, kao da nije ni igrao?

                                Comment

                                Working...
                                X