Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Verovatno Pariz.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Pariz 100%! Aziju nece 100% ;)


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Mislim da Aziju hoce, zbog sponzora... ;)

        Comment


        • Originally posted by Vanja #66 View Post
          Mats da, ali McEnroe obozava Noleta, jer su toliko slicni, temperamentni ali vrlo korektni i vrlo fer sportisti... McEnroe je i ranije podrzavao Noleta, a ove godine on je jedini koji od starta govori da ovo nije isti Nole kog smo videli ranije, od svih strucnjaka... Nije se on dzabe tek tako ponudio da vezba sa Noletom pred mec sa Fedom na RGu, i on je agresivan koa i Fed, samo to je vise bio cin podrske, nego neka realna priprema, s obzirom na Johnove godine... Sem toga, draza je (cini mi se da je on) skoro ostavio klip iz 2009. kad se J-Mac i Nole sprdaju na USO...
          Vanja,

          1.
          Dzon Mekinro je sigurno iskreniji covjek od Matsa Vilandera ali nije potpuno iskren i nisu njegove izjave uvijek bile tako blagonaklone, a da budem iskren i ne treba da budu blagonaklone nego objektivne. Poslije poraza protiv Safina 2008. u Uimbldonu Dzon ce izjaviti: "Novak can talk the talk, but cannot walk the walk."

          2.
          I Mats i Dzon su veliki poznavaoci tenisa i moraju se diviti, vjerovatno sa crtom zavisti, sto je ljudski, nivou igre koji ove godine igra Novak.

          3.
          Mats a pogotovo Dzon vole biti u centru paznje. Klade se da ce u narednih 5 godina Novak biti u centru paznje. Mislim s pravom. Biti uz Novaka znaci biti blizu centru paznje.

          Ne zaboravi prije godinu dana Dzon je na zajednickoj konferenciji za stampu sa Nadalom objasnjavao da je Nadal najveci igrac u istoriji tenisa. A Sampras ce reci za Dzona da ga je ignorisao dok nije postao najbolji igrac svijeta. Onda je pak htio biti najbolji Samprasov prijatelj.
          Last edited by NI; 15-09-11, 12:22.

          Comment




          • Како бити реалан и објективан када је овај момак у питању?

            Таман помислим, ово је максимум, кад оно гле чуда, опет винер... и опет и опет.
            sigpic

            Comment


            • Ziko,

              Bez uvrede, maksimum je bio u prvoj polovini godine.

              Comment




              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Gandalf View Post
                  Aha, cak i igra bolje nego 2004 - 2007. To Rodzer, care !!!
                  Sta si ti sada napisao?

                  Originally posted by NI View Post
                  Vanja,

                  1.
                  Dzon Mekinro je sigurno iskreniji covjek od Matsa Vilandera ali nije potpuno iskren i nijesu njegove izjave uvijek bile tako blagonaklone, a da budem iskren i treba da budu blagonaklone nego objektivne. Poslije poraza protiv Safina 2008. u Uimbldonu Dzon ce izjaviti: "Novak can talk the talk, but cannot walk the walk."

                  Ne zaboravi prije godinu dana Dzon je na zajednickoj konferenciji za stampu sa Nadalom objasnjavao da je Nadal najveci igrac u istoriji tenisa. A Sampras ce reci za Dzona da ga je ignorisao dok nije postao najbolji igrac svijeta. Onda je pak htio biti najbolji Samprasov prijatelj.
                  Sa 2 i 3 se slazem, ali...

                  1-Mislim da je bilo na mestu da John kaze onako nesto, Nole je pokazao dosta s pocetka te godine, GS i 2 Mastersa, ali ono na Wimbledonu je bilo jako, jako lose... Realno govoreci, Noletu je falilo fizicke snage i izdrzljivosti, razlozi su nebitni i Johnova izjava je bila sasvim tacna, nije mogao da izdrzi ono sto je zacrtao, tj. rekao, a govorio je da smatra da je vladavina Rogera i Rafe gotova, a vidimo da se to desilo tek nakon 3 godine... U ocima bilo kog strucnjaka sam siguran da je Nole izgledao kao pas koji laje, ali je zagrizao vise nego sto moze da sazvace, bar u tom trenutku... Nisam pratio tad tenis toliko kao sad (zapravo nisam ni ostale sportove), ali sa njihove (strucnjaka) tacke gledista, to nije moglo da izgleda puno drugacije nego sto sam gore napisao...

                  4-(nazovimo je 4.) Nadal je tad, na USO 2010 pokazao nesto potpuno neverovatno, nivo tenisa je bio zaista nevidjen, do ove godine, potpuno je logicno da ce bilo ko to da kaze... No, opet, razlika je sto Johny Mac ovo (u neizmenjenom obliku) govori od sezone sljake, a ne sad posle USO...

                  Verujem da je njemu u glavi i profit, zarada i generalno dodatna popularnost koju bi mogao da stekne na ovaj nacin, ali ne bih rekao da su mu to jedini pokretaci u Noletovom slucaju... Vrlo lako se moze desiti da sam subjektivan, cale obozava Johnyja (naravno, i Noleta), verovatno mi je preneo malo te euforije, no opet... ne verujem da su Johnyju samo pare i interes na umu, zaista mislim da on ceni Noleta vise od ostalih komentatora i strucnjaka... Sve to sto si napisao stoji, samo ja to dozivljavam kako sam gore napisao...
                  Last edited by Vanja #66; 14-09-11, 19:40.

                  Comment


                  • Originally posted by Vanja #66 View Post
                    Mats da, ali McEnroe obozava Noleta, jer su toliko slicni, temperamentni ali vrlo korektni i vrlo fer sportisti... McEnroe je i ranije podrzavao Noleta, a ove godine on je jedini koji od starta govori da ovo nije isti Nole kog smo videli ranije, od svih strucnjaka... Nije se on dzabe tek tako ponudio da vezba sa Noletom pred mec sa Fedom na RGu, i on je agresivan koa i Fed, samo to je vise bio cin podrske, nego neka realna priprema, s obzirom na Johnove godine... Sem toga, draza je (cini mi se da je on) skoro ostavio klip iz 2009. kad se J-Mac i Nole sprdaju na USO...
                    Cekaj, mi pricamo o Dzonu Mekinrou, on je bio fer i korektan sportista?
                    mogu samo da kazem: are you serious?
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Ovo će sada da ode u nedogled.. možete li molim vas preći u Opšte diskusije.
                      Hvala.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Cekaj, mi pricamo o Dzonu Mekinrou, on je bio fer i korektan sportista?
                        mogu samo da kazem: are you serious?
                        Zavrsicu ovde, jesam.

                        Ti se ne slazes, verovatno ni vecina, kraj diskusije...

                        Comment




                        • sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vanja #66 View Post
                            1-Mislim da je bilo na mestu da John kaze onako nesto, Nole je pokazao dosta s pocetka te godine, GS i 2 Mastersa, ali ono na Wimbledonu je bilo jako, jako lose... Realno govoreci, Noletu je falilo fizicke snage i izdrzljivosti, razlozi su nebitni i Johnova izjava je bila sasvim tacna, nije mogao da izdrzi ono sto je zacrtao, tj. rekao, a govorio je da smatra da je vladavina Rogera i Rafe gotova, a vidimo da se to desilo tek nakon 3 godine... U ocima bilo kog strucnjaka sam siguran da je Nole izgledao kao pas koji laje, ali je zagrizao vise nego sto moze da sazvace, bar u tom trenutku... Nisam pratio tad tenis toliko kao sad (zapravo nisam ni ostale sportove), ali sa njihove (strucnjaka) tacke gledista, to nije moglo da izgleda puno drugacije nego sto sam gore napisao...

                            4-(nazovimo je 4.) Nadal je tad, na USO 2010 pokazao nesto potpuno neverovatno, nivo tenisa je bio zaista nevidjen, do ove godine, potpuno je logicno da ce bilo ko to da kaze... No, opet, razlika je sto Johny Mac ovo (u neizmenjenom obliku) govori od sezone sljake, a ne sad posle USO...
                            Vanja,

                            Ja sam zavolio tenis gledajuci Dzona. Nikad nije bio diplomata ali u principu je bio fer igrac. I uvijek objektivan kad je u pitanju njegova igra. Volim ga i kao komentatora jer njemu uvijek izleti nesto nediplomatsko ali u osnovi tacno. Svejedno se mora priznati da je bio jedan element razmazenosti i nepristojnosti u njegovom ponasanju.

                            Novak je imao veliki skok naprijed u 12 mjeseci koji su predhodili Uimbldonu 2008. Danas se zaboravlja da se mjesec dana ranije u Hamburgu bori sa Rafom za poziciju broj 2 na rang listi. Ali je onda dosao umor. Pad forme se desio u Uimbldonu. Odigrao je bezvoljno mec sa Safinom. Novak nije stidljiv momak i zna i voli da bude u centru paznje. U to vrijeme bio i cesto prenametljiv.

                            Objektivni komentator je trebao reci: "Novak se umori i nije cudo da je poslije vrtoglavih 12 mjeseci doslo do pada forme. I Sampras je pao poslije prvog USOa." Upravo su na taj nacin objasnjavali Del Potrov pad forme iza USO 2009. I Delpo je imao 20 godine kao Novak.

                            Blagonakloni komantator bi reako: "Trava je za krave, jadan Nole sto mora da njoj igra!" Karikiram naravno.

                            A Dzon je u osnovi rekao - Novak vise prica nego igra. To nije bio fer kometar! Cak ako je i htio da ocinski ukori Novaka moglo se to reci ljepse - Novak je poceo pomalo gubiti fokus i morace nauciti da i pored medijskih nastupa ne gubi fokus.

                            Sto se tice pak Nadal, stoji da je izgledalo da ce biti nepobjediv iza 2010, ali malo je pretjerano reci na konferenciji za stampu skupa sa Nadalom da je Rafa skupa sa Borgom najveci.

                            To je u osnovi pitanje prave mjere.
                            Last edited by NI; 14-09-11, 21:32.

                            Comment




                            • Ноле се све више поправља, а Надал губи живце...
                              Last edited by Žika; 14-09-11, 22:26.
                              sigpic

                              Comment


                              • Novak nova zvezda filma!?
                                Najbolji teniser na svetu Novak Đoković na pragu da prihvati neku od velikih filmskih uloga. Glumačke ponude kao na traci stižu iz SAD, ali i Srbije!
                                Bliži se vreme kada će ceo svet uživati u Novakovim majstorijama i na velikom platnu. Ideja da se upusti u glumačke vode nije nova kod Đokovića, ali naš as je otkrio da na stolu ima par konkretnih ponuda, koje ozbiljno razmatra i zbog kojih je spreman da započne holivudsku karijeru čim mu to vreme dozvoli.
                                - Zašto da ne. Mogao bih da prihvatim uskoro neku ulogu, ako budem imao vremena. Voleo bih to. Šou biznis je nešto što me zanima, volim da gledam filmove i deo svega toga. To je i deo moje ličnosti - rekao je Novak, koji nije želeo da otkrije da li će prvu ulogu imati na televiziji ili filmskom platnu. - To su stvari koje neće uticati na moj tenis i profesionalni život, ali me čine srećnim, donose mi energiju i vode u pozitivnom smeru.
                                Dok Amerikanci veruju da će se Nole pojaviti u nekom od holivudskih ostvarenja, s obzirom na odlične veze agencije CAA koja ga predstavlja i brojnih filmskih studija u Kaliforniji, daleko izglednija varijanta je da Đoković bude glumac u nekom od srpskih ostvarenja. Konkretno, reč je o nastavku filma „Montevideo, Bog te video“, gde je naš teniser već, navodno, dao načelni pristanak da bude deo priče.
                                Novak je prethodno dobijao ponude da se pojavi u blokbasteru „Ajron men“, zatim i seriji o kralju Aleksandru.
                                http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X