Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ahahajajajajajajajhahahahahahaaj intentionally
    Seru mu u usta a on treba da im se izvinjava ahahajajaj
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Organizatori će sad prodati manje ulaznica, najgori mogući trenutak za njih. Kolege su tek razočarane, Rafaelo i Federer možda više neće ni igrati tenis nakon ovoga.

      Jasna namjera Shapovalova.
      Nemoj misliti da je meni manje krivo nego tebi. Svejedno, krivac je jedan i samo jedan - Novak Djokovic.

      Nema veze sto ga beskonacno cijenim i nastavicu da cijenim bez obzira sto ucini!

      Comment


      • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
        Intentionally?
        hitting a ball dangerously or recklessly.

        Alaj su ga srocili kvalitetno, nema sta. Bas da ga ugaze kvalitetno

        Comment


        • Kakva odvrratna godina, koliko malera u trenutku kada je apsolutno najdominantniji, a da se na Boga gadjao kamenjem, alooooo


          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
            Ahahajajajajajajajhahahahahahaaj intentionally
            Seru mu u usta a on treba da im se izvinjava ahahajajaj
            Brate, ako ne mozes da razumijes kontekst, ne istrcavaj se sa parcijalnim tumacenjima.

            Comment


            • Originally posted by Joker View Post
              Jel ti znas da se bodovi sa proslogodisnjeg USO ne gube do sledece godine?
              A je l' ti znaš šta znači diskvalifikacija sa turnira?
              Nebitno je da li je igrač diskvalifikovan zbog toga što je nekoga povredio ili je bio dopingovan ili...šta god.
              Diskvalifikacija povlači oduzimanje svega što je osvojeno-kao da nije ni igrao turnir.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Izvinjenje bi imalo smisla samo odmah posle meča..
                Ako sutra kaže nešto slično neće imati isti utisak..Prespavana noć, pritisci raznih ljudi i sl..

                Comment


                • Ima smisla i u narednih par sati u vidu pisane izjave i saopštenja koje će biti vrlo pažljivo sročeno...
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    A je l' ti znaš šta znači diskvalifikacija sa turnira?
                    Nebitno je da li je igrač diskvalifikovan zbog toga što je nekoga povredio ili je bio dopingovan ili...šta god.
                    Diskvalifikacija povlači oduzimanje svega što je osvojeno-kao da nije ni igrao turnir.
                    Jel realno da zena meni ovo prica.. Ali je igrao prosle godine, aloo!!! Jednom rijecju se saopstenje ne odnosi na te bodove, nego ovogodisnje.

                    Comment


                    • Originally posted by Panchev9 View Post
                      Izvinjenje bi imalo smisla samo odmah posle meča..
                      Ako sutra kaže nešto slično neće imati isti utisak..Prespavana noć, pritisci raznih ljudi i sl..
                      Hoce ako dodje na konferenciju za stampu i pocene sa: "Imao sam tesku noc, ali mogu samo sebe da krivim..."

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Vesele se parama. Parama kojih ima vise u koliko je Djokovic tu do samog kraja.
                        Te pare su kao za nas 10 dinara u odnosu na velike "gaće" koje zanima nešto drugo, dali bi pare sa 3 USO da ima nekoliko GSa i rekorda manje.

                        Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Bolje je da ne izlazi na konferenciju, nego da dodje i da prica ko zna sta. Treba da se ohladi danas, pa sutra ako nista da snimi neko kratko saopstenje koje ce PR tim da mu smisli.

                          Comment


                          • following his actions of intentionally hitting a ball dangerously or recklessly within the court or hitting a ball with negligent disregard of the consequences
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Možda gledam plitko na celu priču ali ja to ništa tragično ne shvatam. Jedina šteta je titula više, ni ona nije bila zagarantovana. Poeni i pare nisu toliko bitni da bi ga bacili u bedak. Reakcija nakon ovoga (priželjkujem i očekujem)da se zajuni i hebe im kevu svima na terenu. To je već radio kad su ga gazili i podcenjivali.

                              Comment


                              • Hoću da kažem da nema kome da se izvinjava.. Moje mišljenje.. ali poštujem ako mislite da treba..

                                Comment

                                Working...
                                X