Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    Federer je na Vimbldonu ove godine igrao dnevni termin prvi put posle ,ako se ne varam, pet godina i na C1 i ispao- toliko o tome.
    Novaka redovno ćuškaju i šetkaju...na svim GS-počeli i na AO od skoro.
    Za juče sam sigurna da bi pristao da igra i na parkingu sve dok je to popodnevno/večernji termin.
    Ono juče izgledalo je gore nego na RG2014 kada je i povratio, klasičan toplotni udar.
    U jednom trenutku u pauzi dok je bio lekar i davao mu tabletu,bio je obmotan sa čak 3 ledena peškira.
    Neki ljudi jednostavno ne podnose vrućinu a organizatori se juče nisu igrali sa teniserom Novakom nego čovekom,ljudskim bićem i njegovim zdravljem.
    I još objave twit sa Novakom u kadru uz komentar,parafraziram,kako je sunčan dan...čisto da izvinete pod***avanje...a onda ga obrišu...
    Ok slika terena ili nečega iz kompleksa i kako je vruće ali Novaka...nanu i im nanulicu bezobraznu...

    Spoiler
    [ATTACH=CONFIG]16261[/ATTACH]
    Da se nadovezem.
    Secam se da se na AO i Rafa se zalio da su neki povlasceni i igraju vecernje termine.
    Nije imenovao, na koga li je mislio
    Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

    Comment


    • Sa kim se svadjam?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ako je Nole tako rekao, onda je tako.
        Nema potrebe za daljom polemikom.

        Comment


        • Zanimljivo je sto pojedinci tvrde da je Pepe Imaz uzrok Novakovog pada, da je poceo sa koriscenjem hrane ili suplemenata zivotinjskog porekla i da je to uticalo na povratak, iako sam Novak tvrdi suprotno. Valjda Novak zna najbolje. Ili je mozda lazov?

          Mislim da ostali narodi nemaju toliko tu tvrdoglavost oko svojih stavova. Npr pozalis se nekome da imas bolove u predelu bubrega, odmah se nekako nadje 10ak doktora oko tebe koji ti objasnjavaju zbog cega je to i sta treba ciniti.

          Comment


          • Nije Pepe povezan sa rezimom ishrane nego sa sektom.
            Neka jede sta hoce, ali neka se mane sekte.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Nije Pepe povezan sa rezimom ishrane nego sa sektom.
              Neka jede sta hoce, ali neka se mane sekte.
              Nisam ni rekao da jeste, samo sam naveo dva odvojena primera gde Novak tvrdi jedno, a ostali drugo.

              I po cemu je to sekta, ne razumem? Sta je zapravo Imaz to toliko strasno uradio, sem sto "deli ljubav" i pokazuje srca? Jel nekada nekome nametao svoje misljenje? Jel imas neki dokaz da se radi o sekti?

              Nisam ja na strani Imaza, ne znam tacno ni koja je njegova prica, ali me interesuje zbog cega su ljudi sigurni da je sektas. Ono sto sam citao po medijima je neka chill pricica, siri se ljubav, deca se uce da vole i budu voljena, niko nije prisiljen da ga slusa.

              Comment


              • Niko mu ne brani neka deli...
                Ali nije to za tenis. Po meni dok igras teniski mec ne treba da volis onog sa druge strane mreze.
                Sekta.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Zoje View Post
                  Da se nadovezem.
                  Secam se da se na AO i Rafa se zalio da su neki povlasceni i igraju vecernje termine.
                  Nije imenovao, na koga li je mislio
                  Da , baš se i ja pitam...

                  Ishrana je potpuno nebitna u ovoj priči.
                  Novak je ishranu počeo da menja još sa Četojevićem...
                  Polako je otkrivao šta mu ne odgovara i to izbacivao...menjao,kombinovao i td.

                  Pepe je direktna posledica nekih životnih situacija...ispričana priča da se ne vraćam...

                  Novak je taj koji nije ni maloletan ni malouman i treba da zna da donosi odluke i da svaka odluka ima posledice pozitivne/negativne nebitno.
                  Ja Novaku samo jednu stvar zameram ( mada realno ko sam ja da njemu zamerim bilo šta) ,možda je bolje da kažem da se nisam i ne slažem sa jednom odlukom.
                  Tom što svoj život i privatnost deli i šakom i kapom...
                  I što je dozvolio sebi da bude objavljen onaj snimak sa Pepeom na sceni...
                  Mada sam i o tome već pisala...
                  To su neke stvari koje su ostavile puno prostora koji je popunjen raznim spekulacijama ali i verovatno nekim istinitim stvarima , u medijima.
                  Sada imamo situaciju da on pegla stvari sa Vajdom i sa Pepeom...

                  Mislim da ovo kada se pogleda šira slika nije dobro...a nedelje pred nama će i pokazati...
                  Ne treba da komentariše i demantuje Marjanove izjave ...to onda ostavlja prostora da se spekuliše kako tim nije skladan i nemaju zajednički stav...
                  Koliko znam Marjan je komentarisao Pepeovu stručnost kao teniskog trenera a ne kao nekog( moram tu reč,nemam bolju) gurua...ili duhovnog vođe...
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Niko mu ne brani neka deli...
                    Ali nije to za tenis. Po meni dok igras teniski mec ne treba da volis onog sa druge strane mreze.
                    Sekta.
                    Nebitno da li je to korisno za tenis ili ne, nije dokaz da se radi o sekti.

                    Nemas objasnjenje a izlazes prilicno tesku osudu.

                    Sad to prelazi u zebanciju zbog kratkog i jasnog "Sekta", ali tvrdoglavost je prisutna kao i u vecini Srba.

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Pre bi se reklo da ti poTcenjuješ Novaka i njegovu rešenost da dobije meč ma kakvi uslovi i situacija bila na terenu.
                      Moguce da nije tacno da je postojao rizik da Novak preda. U tom slucaju ja potcjenjujem, ne Novakovu zelju za pobjedom, nego njegovu sposobnost da glumi. U jednom trenutku sam se uplasio da ce pasti.

                      PS
                      Preklinjem vas, zaboravite Pepea. Bitan je koliko lanjski snijeg.
                      Last edited by NI; 29-08-18, 19:28.

                      Comment


                      • Naravno da je sekta. Nije to tvrdoglavost nego normalnost većine Srba jer su vaspitani u tradicionalnom duhu i nije ih do kraja prepravila ponuda opcija za koje se kaže "to je danas normalno, 21. vek je"

                        Zna se šta je sekta a šta religija a neki bi to da izjednače - može, ali da nije Uroš ovde. Bolje da pričamo o Novaku nego o Imazu iskreno, nema se šta pametno reći za tog maga i okultistu. Ako mogu da čitam ovde o Novaku interesuje me i više volim da čitam nego da pišem, ne moramo pričati o okultisti i magu, njegova stvar.

                        Comment


                        • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Moguce da nije tacno da je postojao rizik da Novak preda. U tom slucaju ja potcjenjujem, ne Novakovu zelju za pobjedom, nego njegovu sposobnost da glumi.
                            Nema glume, ali još više nema predaje. Marija, gde je this is Sparta gif kad najviše treba?[emoji41]
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Nema glume, ali još više nema predaje. Marija, gde je this is Sparta gif kad najviše treba?[emoji41]
                              Ovaj?
                              Izvol'te
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Ovaj?
                                Izvol'te
                                Fala vi. [emoji6]Spartaaaaaaaa [emoji41]
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X