Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Cega/koga se najvise bojim na ovom USO:

    1. Umora
    2. Servisa
    3. Medvedeva
    4. Cicipasa
    5. Zvereva
    6. Aguta
    7. Krajinovica
    8. Tima
    9. Shapovalova
    10. Rubljova
    Posle danasnjeg meca manje se plasimo za stavku broj 2, a vise za broj 1.

    Comment


    • Sto servisa NI?
      Pa na prvom mecu je bolje servirao nego na Sinsiju, danas jos bolje, sa padovima u fokusu, ali nista zabrinjavajuce.

      Sledeci Struf. Bar nije smarac.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Istina je da je Novak malo bolje servirao protiv Dzumhura nego u SInsinatiju. Valja uzeti u obzir da je u Sinsinatiju jako lose servirao i da smo imali jasan razlog - povredu vrata. U svakom slucaju 147 je u pravu, poslije danasnjeg meca servis manje brine.

        S druge strane, umor vise brine. Novak je izgubio prvi set u kojem je bio bolji igrac. Malo bolji, nego odlicni Edmund, ali svejedno bolji. Gubitak seta pripisujem umoru. Izgleda da umor posebno utice na Novaka kada nema publike koja mu ubrizgava energiju. Cula si ga kako vice: "Previse je energije ovdje." Ocigledno, prazne tribine ne odgovaraju Novaku.

        Kako turnir bude odmicao, motivacija a sa njom i energija, ce da rastu.

        Inace sama igra je danas bila dobra, na momente odlicna. I cesto sam imao osjecaj da moze bolje ako hoce. U osnovi je imao plan da Edmundova igra mora da padne. Na kraju je tako i bilo.
        Last edited by NI; 02-09-20, 23:09.

        Comment


        • Kao u SW



          Odlicna trenerka ili jaknica, sta je...

          Edit:
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Mislim da je Novak prenervozan zato sto nije sa porodicom ovde.

              Comment


              • Novak kaže da nije umoran i da se oseća odlično ali izgleda da mi ipak bolje znamo od njega kako se on oseća.

                Comment


                • Originally posted by Zile90 View Post
                  Mislim da je Novak prenervozan zato sto nije sa porodicom ovde.
                  Potvrđujem.

                  Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                    Novak kaže da nije umoran i da se oseća odlično ali izgleda da mi ipak bolje znamo od njega kako se on oseća.

                    ne samo to,mi znamo i kako treba da se hrani,živi i gde da živi,šta da priča,kakvu taktiku treba da napravi i za koga...SVE mi znamo
                    Wizard

                    Comment


                    • Originally posted by Uthred View Post
                      ne samo to,mi znamo i kako treba da se hrani,živi i gde da živi,šta da priča,kakvu taktiku treba da napravi i za koga...SVE mi znamo


                      Zapravo on dečko laže, da bi zavarao protivnika

                      Comment


                      • Originally posted by cacanin View Post
                        Potvrđujem.

                        Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
                        To se da primetiti, ja se samo nadam da ce biti manje nervoza kada udje u zavrsnicu, da u bitnim mecevima nece dozvoliti velike padove, ali videcemo.Za sada dve najvece pretnje su ubedljivo Cici i Medvedev.Nesto mislim da ce i igrati sa njima dvojicom na kraju turnira.

                        Comment




                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Nego ne znam da li je neko slusao Matsa sinoc, nafalio Novaka ono bas [emoji51][emoji51]
                            A dobro, sta sad, nije prvi put, navikli smo valjda i oterali zlu karmu odavno
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Nego ne znam da li je neko slusao Matsa sinoc, nafalio Novaka ono bas [emoji51][emoji51]
                              A dobro, sta sad, nije prvi put, navikli smo valjda i oterali zlu karmu odavno
                              Ne mogu da tvrdim sa sigurnošću ali čini mi se da sam video i da Vilander fura krokodila. Tako da mu više nije dozvoljeno da laje, grubljim rečnikom stavili mu davilicu. Steže ga malo pa sad lepše priča.

                              Comment


                              • Novak je dobio tri DC meca prosle godine. Dakle, ima 28 a ne 25 uzastopnih pobjeda. U proslosti je tri puta dosao da 28. Dva puta je seriju prekinu Vavrinka (AO 2014. i RG 2015.), dok je 2011. stigao do 43 kada ga je pobijedio Federer.

                                Comment

                                Working...
                                X