Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novak je mentalno iscrpljen, NI je sve lepo rekao.Mislim da je kriticna ova prva nedelja i da ce u zavrsnici biti drugi igrac, ostaje da se prodje Edmund koji moze da ga iznenadi ovako itrosenog.Sto se tice servisa, dovoljan je za sve, osim za Aguta, Medvedeva i Cicija.Cicipasa nece proci sa ovakvom servom.

    Comment


    • Uzima im Nole sve. On je u Matrixu kad izađe na teren. On sve vidi drugačije u odnosu na nas kokoške

      Comment


      • Zna Novak i sa papučicom na pola gasa, iznuren i iscrpljen, protiv igrača tipa Edmunda.
        Kad ga Raona pre koji dan nije načeo Britanac svakako nije taj.
        Zna on vrlo dobro ko mu stoji na drugoj strani mreže, najbolji igrač svih vremena.

        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Čovek igra pa rastura. Dve prepreke ima do godine a 3 do istorije. Da dobija Tima i Rafu na šljaci i da napravi dobar rezultat na AO sl. godine. I da time pretekne Rodžera. Ona igra juče protiv Damira na 40%.

            Sa odličnim kalendarom nabiće preko 400 nedelja na prvom mestu. Da mu Bog zdravlja.

            Comment


            • Jedino ja ovde mislim da Cicipas deluje jako opasno izglade, pošto ste svi dodelili Novaku titulu.

              Comment


              • Originally posted by Zile90 View Post
                Jedino ja ovde mislim da Cicipas deluje jako opasno izglade, pošto ste svi dodelili Novaku titulu.
                Realno niko nije dodelio Novaku titulu a i da jeste to bi bilo sa pravom. Ipak čovek ima seriju 27-0. Tsitsipas dobio meč prvog kola dobrom igrom i sad je neka opasnost a dug je put do tog sudara. Šta ima posle 15to godišnje karijere i toliko dobijenih i izgubljenih mečeva da se pribojavamo Stefanosa... A on ne može Raonića da dobije a Raonić ne može da izdrži 6 razmena sa Novakom.

                Comment


                • Originally posted by Zile90 View Post
                  Jedino ja ovde mislim da Cicipas deluje jako opasno izglade, pošto ste svi dodelili Novaku titulu.
                  Tebi su svi opasni tako da...

                  Comment


                  • Ima puno više nagaznih mina od Cicipasa.
                    Meni je npr. Medvedev neugodniji protivnik.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Novak ima autoput do polufinala. I to je veeeelika prednost za njega. Druga ogromna prednost je veliko iskustvo. Treća velika prednost je što će u mogućem 1/4 finalu da se dobro nadmeću Stefanos i Zverev, ako obojica ne ispadnu do tada. Već pobednik tog meča može biti malo umoran mentalno pre svega. U polufinalu ja bih pre Stefanosa nego Zvereva jer Zverev ipak bolje servira.

                      Daleko od toga da Novak ima titulu u džepu ali finale svakako ima, poprilično. U finalu mi je lakše da gledam protiv Medvedeva nego protiv Thiema. Thiem ima već samopouzdanje od Medvedeva kad je u pitanju međusobni duel sa Novakom. I nekako Novaku svi igrači sa jednoručnim BH osim Rogera, ne leže. Mislim na Stana i Thiema.

                      To su moje želje za titulu.

                      Comment


                      • Odavno nisam pročitao članak sa ovolikim izlivom mržnje:
                        Novak Djokovic's lockdown lunacy makes him public enemy number one at US Open
                        https://www.abc.net.au/news/2020-09-...-open/12615896

                        Uložio sam im prigovor.
                        Last edited by BratBugarin; 01-09-20, 18:10. Reason: Naknadno urađeno pa obaveštavam.

                        Comment


                        • Ako neko od konkurencije sa ovogodišnjeg US Opena uspe da dobije tri seta protiv Novaka.. Alal mu ćufte.. I zaslužuje svoj prvi GS.. Jedini Novakov "protivnik" jeste premor..

                          Comment


                          • Originally posted by Panchev9 View Post
                            Ako neko od konkurencije sa ovogodišnjeg US Opena uspe da dobije tri seta protiv Novaka.. Alal mu ćufte.. I zaslužuje svoj prvi GS.. Jedini Novakov "protivnik" jeste premor..
                            Slazem se, mada trebalo bi valjda bolje da se oseca od druge nedelje.Oseca se mentalni premor.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                              Novak ima autoput do polufinala. I to je veeeelika prednost za njega. Druga ogromna prednost je veliko iskustvo. Treća velika prednost je što će u mogućem 1/4 finalu da se dobro nadmeću Stefanos i Zverev, ako obojica ne ispadnu do tada. Već pobednik tog meča može biti malo umoran mentalno pre svega. U polufinalu ja bih pre Stefanosa nego Zvereva jer Zverev ipak bolje servira.

                              Daleko od toga da Novak ima titulu u džepu ali finale svakako ima, poprilično. U finalu mi je lakše da gledam protiv Medvedeva nego protiv Thiema. Thiem ima već samopouzdanje od Medvedeva kad je u pitanju međusobni duel sa Novakom. I nekako Novaku svi igrači sa jednoručnim BH osim Rogera, ne leže. Mislim na Stana i Thiema.

                              To su moje želje za titulu.
                              Auuuuuu...kako si omanuo...

                              Obično ignorišem tvoje postove i ne reagujem ali na ovo se mora reagovati.
                              Jesi li gledao Tima sa Krajinovićem prošle nedelje?
                              Čovek je raspad...osim ako se desilo neko čudo..
                              Da je šljaka u pitanju pa i da se zamislim, ali na ovako brzom betonu, sa onakvom igrom Tim teško da može daleko...
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Nemoj da te zavara sto je Tim bio los, uci ce on u formu, a protiv Novaka eventualno, odigrace najvise i najbolje u ovom trenutku. Da li ce to biti dovoljno? Pa sve je relativno, a zavisice i od Novaka, no znamo kako ga Austeijanac muci, ako se naravno sastanu. A da li je realna opasnost u ovom trenutku? Apaolutno da, ne verujem mu nista
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X