Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mora da ste postavljali ali neka
    Mnogo mi se dopao ovaj gari kako mudro priča o Noletu hehe

    Kada želi da ispadne 'kul' onda ne igra tako dobro i nije toliko jak jer nema istu dozu odlučnosti. Ja volim te trenutke kada zaboravi na sebe i izgleda kao da kaže, 'Okej, ljudi tebe vole više od mene, ali znaš šta? Ja ću da te 'posadim' bilo kako bilo"
    kapiram skroz

    Pa kad kaže

    Na primer na Vimbldonu prošle godine, vidite kada Novak zaboravi da ga manje vole i kaže sebi, 'Okej, svi ste protiv mene, sada ćete svi umreti, a ja ću da ga je**m'. On je tada nepobediv, to možete da vidite u njegovim očima" - rekao je Simon, aludirajući na dve meč lopte koje je Švajcarac imao protiv Novaka u finalu Vimbldona 2019.
    Mnogo dobro


    https://www.google.es/amp/s/www.tele...rodzer-federer
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ajd i da neko nesto normalno kaze, posto ovim sablaznjenim svetom hodaju sve dobronamerni, bezgresni i posteni, hvala strikane Toni.

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Jedan kraci, a poprilicno realan osvrt na minule dogadjaje.



          Inace, ovaj grdnjikavi decko Gill Gross je, vjerovali ili ne, za mene jedan od najboljih teniskih analiticara na netu. Bas mi se svidjaju njegove analize.
          Recimo, od njega sam naucio zasto je umro S&V. Mislim, znao sam.. ali nisam.

          Comment


          • Originally posted by 147 View Post
            Djokovic opet na naslovnoj strani CNNa. Ajde juce razumem, ali danas su ga preterali. Ovoliko nisu pisali o njemu kada je vezao 4 slema...
            I sve masterse u paketu. Bagra.
            Originally posted by bojanaBG View Post
            nemojte na mene da pucate samo zato sto se snalazim na netu

            Svaka cast mala!

            [/QUOTE]
            Pustih suzu Olja. Kako ga lome sa svih strana, lomili su ga godinama bez povoda, nadam se da si videla prilog SK, pismo upućeno ministarstvu sporta i Franji ministru lično. Kako miševi ćute sad.



            Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
            Last edited by bojanaBG; 27-06-20, 14:36. Reason: vredjanje

            Comment


            • Darren Till koji ima borbu za mesec dana i koji je u kampu, bio medju stotine hiljada navijača Liverpula na ulicama.

              Hajmo polako ko je osudjivao Novaka od njegovih fanova, neka kupi ogledalo, stane ispred i neka kaže sebi "Ja sam vrlo glupa i retardirana osoba. Bog mi je dao sposobnost rasudjivanja, a ipak, ja sam ovčurina koja nema gram mozga."

              Napadaju ga jer je najbolji i zbog razloga koje je naveo Žil Simon plus im kvari covid19 party.
              Last edited by Cassius Clay; 27-06-20, 07:10.

              Comment


              • Ово Нолету дође као вакцина. За који дан ће то проћи и имаће пасош да је то прележао и да је имун на тај вирус. Могу онда само да му завиде на слободи и да му пљуну под прозор...
                sigpic

                Comment


                • Ne stiče se imunitet na ovaj virus.

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Očekivao sam da će se okrenuti čitanju.

                      Comment


                      • Piše li Novak (Jelena) igdje kako mu je, ima li kakvih simptoma, posljedica...

                        Comment


                        • Nista. Danas-sutra sledeci test.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Tek sada vidim kakav je grafit neko napisao u Splitu. Ali ok, svi su stvarno sjajno reagovali, svaka cast.

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Gde je Joker?

                              "Neka prebace krivicu na mene, a Đokovića ostave na miru"
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Glupaca! U Hit tvutu, idiot!
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X