Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Larisa View Post
    Apsolutno si u pravu, PR tim što pre da lepo povede računa o Noletovim izjavama i takodje ispadima najuže mu porodice koji mu sa najboljom namerom prave medvedju uslugu.

    Jednostavno ne može, ne bi smeo baš uvek da iskaže svoje mišljenje; posebno ako to što ima da kaže nije baš ono, da kažem, mainstream. To se ne oprašta nikome, čak ni nama anonimusima a kamoli javnom liku kao što je jedan od najpoznatijih sportista sadašnjice.

    Kaže Nole nedavno, kad je bila polemika o vakcinama, lečenju itd: “Imam prava na svoje mišljenje” Pa imaš brate, ali kod svoje kuće, pred ženom i porodicom pa nek ostane medju vama.

    Imaš pravo, ajde, otkucaj na tw, objavi na Inst, daj izjave na sav glas (kurči se, da prostite) imaš pravo, niko ti to ne osporava, ali prihvati da ćeš dobiti odgovor jel danas svaki novinar, “novinar”, i svaka šuša ima FB, TW, Inst i takodje ima pravo da ti odgovori i da digne veliku hajku što veća hajka - tim veća zarada, a ti nisi anonimus i morao bi da vodiš računa o tome šta i kako pričaš i radiš ili da jednostavno prihvatiš da ćeš im na taj način davati povoda za nastavak sa hajpom, hejtom i hajkom.

    Pa sad ti kako hoćeš... Ali posle nema da se ljutiš i jadaš kako te, eto, ne vole, ne shvataju, ne uvažavaju itd
    sad sam bio mnogo bezobrazan na TW pa ovde necu

    ali stvarno,kako mozes nekog da teras da bude toliko licemeran u tako vaznim stvarima-da mu branis da govori,da misli,da ima manja prava od najgore pijandure u lokalnom bircu?

    misli kod svoje kuce,yadda yadda yea

    i opet se vracam,vidim da se svak pravi blesav-a pre korone_voleli ga?ne? za kaj ne???

    il da mislim o tome kod svoje kuce
    Wizard

    Comment


    • Da, Novace.. Moras biti namazan, moras da pricas ono sto ljudi zele da cuju. Nemoj biti svoj, makar ne javno.. svoje misljenje iznosi samo medju 4 zida. Uprotivnom, i oni koji su te podrzavali ce poceti da te kritikuju. Budi neko drugi, budi neko obican, nemoj biti čudak..

      jer...

      People Are Strange...

      Comment


      • Licemeran ako pazi šta priča?
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Originally posted by Joker View Post
          Da, Novace.. Moras biti namazan, moras da pricas ono sto ljudi zele da cuju. Nemoj biti svoj, makar ne javno.. svoje misljenje iznosi samo medju 4 zida. Uprotivnom, i oni koji su te podrzavali ce poceti da te kritikuju. Budi neko drugi, budi neko obican, nemoj biti čudak..

          jer...

          People Are Strange...

          Ili prihvati kritike, i ostali imaju prava na svoje mišljenje

          Možemo tako da se vrtimo u krug...
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Originally posted by Larisa View Post
            Ili prihvati kritike, i ostali imaju prava na svoje mišljenje

            Možemo tako da se vrtimo u krug...
            Kritike nisu nista novo u Novakovom zivotu. Cijeli vijek se nosi sa njima.

            Odje je drugi problem, sto nema podrsku! Odlucnu, organizovanu podrsku i odbranu od strane ljudi cija rijec ima tezinu! Ja pucam na drzavni vrh da je prvi odgovoran to da uradi.. ali makar kolege teniseri iz Srbije da se hoce organizovati i poslati jednu snaznu poruku. Novinari, glumci, ostale javne licnosti.. Taj Novak je za Srbiju uradio vise od svih njih zajedno! Ponavljam, tehnicki, on u svemu ovome NISTA nije kriv! Drzava je aminovala sve sto se radilo. Odgovornost za to mora da se precizno adresira!

            Ma, kome ja pricam, jeb'o me pas...


            Kriv je Novak! Za sve je kriv! Treba da nauci da cuti, da bude kao biljka... ili da prica samo i iskljucivo ono sto drugi odluce za njega, da bude namazan, licemjeran, prefigan... I onda cemo ga sviiiii volEti! Uh!!!

            Comment


            • Lično mi je taj deo njegove prirode i najprivlačniji, što ne govori uvek ono što drugi žele da čuju, u ovom licemernom svetu to može samo plus da bude
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • Originally posted by Larisa View Post
                Licemeran ako pazi šta priča?
                da,upravo to...pricaj ono sto hoce da cuju-pazi da ne bi...

                i sta stalno spomisnjes da se zali na kritike,to nije tacno...





                ali ima ljudi...





                https://www.facebook.com/permalink.p...16164893109&id


                ne znam da umetnem fesbuk
                Wizard

                Comment


                • Ima podršku od svojih zvezdaša i ljudi koji ga vole kao čoveka. Nema podršku od jajara koji njegov uspeh doživljavaju kao lični i kojima je samo bitno kako će ga neko negde doživljavati. Ne ceni se iskrenost i iz srca, bolje bi bilo da je proračunata pizdurina sa nekim fejk PR timom da bi ostao ugledan gradjanin sveta i frustriranim konformistima ostao omiljen.

                  Ko se pronašao, pronašao se.

                  On je naš heroj i volećemo ga uvek, a lažni moralisti i beskičmenjaci šta pričaju, koga briga??? Moj Jokeru

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • fala olja
                      Wizard

                      Comment


                      • Originally posted by Nerealan View Post
                        Lično mi je taj deo njegove prirode i najprivlačniji, što ne govori uvek ono što drugi žele da čuju, u ovom licemernom svetu to može samo plus da bude
                        Uvek sam potencirala da mu je to kod mene veliki plus. Ja bih na d progovorila kad ne mogu da kazem nesto, razumem ga totalno. Samo sam rekla da svet nije prosto spreman za njega i da mu to negde ipak smeta.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Kulambara View Post
                          fala olja
                          Za sta?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Kulambara View Post
                            a ja bih molio tebe,po drugi put,kao domacina ovog fan kluba da se ovo isece i smesti negdi drugdi
                            Ma sta pricss, nista ne razumem
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • https://mondo.rs/Sport/Tenis/a134050...arikature.html

                              Ciganšture uvek sa tobom. Da dodješ na Marakanu da igraš sa braćom, da dodje ko protiv Ferencvaroša 120k ljudi da poskidamo stolice, a dušmani neka crknu od muke.

                              Bitno je da je ovo do jaja

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Ma sta pricss, nista ne razumem
                                fala za dinu radju,ja sam mislio da si korigovala moj post,jer sam ga ja postavio sa FB,ali neispravno...
                                a da se ocisti tema od ovih nepotrebnih postova,posto je ovo FAN tema
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X