Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zile90 View Post
    Znam da cu dobiti mnogo hejta ovde zbog ovoga sto cu reci, ali Novakove izjave u poslednje vreme su zabrinjavajuce(ne mislim na onu o vakcinisanju, za to respect).Podseca me na onaj period sa Imazom, a svi znamo kako je to proslo.Stvarno je govorio neke jako upitne stvari.Samo da se ne prenesi na tenis to, ako ag uopste i bude bilo ove godine.
    nalupetao se za medalju
    Wizard

    Comment


    • Dosadno čoveku jbg.
      Ima svoje stavove i mišljenje koje mu je donelo 16 GS od te 2010 godine. Jednostavno je lik na potpuno drugom nivou u odnosu na nas.

      Ne mogu svi biti cool I prihvaćeni kao Roger 🙄
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Što reče jedan Noksijevac, ako ga niste gledali večeras, idite kod onog ljigavca (ja sam dodala) Rotenberga, hvatao je beleške
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Što reče jedan Noksijevac, ako ga niste gledali večeras, idite kod onog ljigavca (ja sam dodala) Rotenberga, hvatao je beleške
          Tužako ga ATP-u Rotenberg da se oni oglase povodom Novakovih istupa, tu sam pukao od smijeha. Oni hudniku rekli "No comment" Koliko god Nole lupetao ne moze niko biti odvratniji i gori od Rotenberga i od te sorte ljudi

          Comment


          • Ma taj picopevac ljigavi je đubre teško -.-

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • nisam ja spominjao doticnog,niti marim za njega,sem kad ima posvlastice...sto je prilicno cesto..a .interesantno je kako je novak na drugom nivou dok se ne spusti na recnik pas mater i slicno-sta onda je na prvom nivou?

              ipak je prvi nivo odradio posao

              Originally posted by DinoFC View Post
              Tužako ga ATP-u Rotenberg da se oni oglase povodom Novakovih istupa, tu sam pukao od smijeha. Oni hudniku rekli "No comment" Koliko god Nole lupetao ne moze niko biti odvratniji i gori od Rotenberga i od te sorte ljudi
              ja sam pakosno uzivao kad ga je napucao na konferenciji za novinare,vec sam zaboravio i o cemu je bilo reci,al ovom su usi bile crvene,novak nije dao da ga prekinu

              e sad tu rotenv=berg konstantno spusta kritiku na licni nivo...a ja i dalje pakosno uzivam
              Wizard

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Što reče jedan Noksijevac, ako ga niste gledali večeras, idite kod onog ljigavca (ja sam dodala) Rotenberga, hvatao je beleške
                Baš gledam ovog Rotenberga, što kaže jedan prijatelj, on mora da postane serijski ubica kako bi se istakao. Mada nije malo pažnje dobio ni pljuvanjem najboljeg ikada, svakako više nego što zaslužuje
                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                До поновног сусрета, твој Швабо

                mala H2H 2018/19
                suicide
                2019
                velika H2H 2019/20

                Comment


                • Kako stvari stoje izgleda da je Jelena najzaslužnija za Novakov povratak 2018.
                  Lik bi ladno batalio tenis
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • A govorim ja to odavno vama ovde citam ga ko bukvar i svako je mogao to da vidi izmedju redova, ali najlakse je bilo okriviti zenu.
                    Ko ce te memoare da doceka [emoji2957]


                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Ima na youtube ceo intervju sa onim Grahamom. Odličan je. Dobra pitanja postavlja. Učestvuju i Dijana i Jelena.

                          Comment


                          • vaistinu


                            Wizard

                            Comment


                            • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                              Kako stvari stoje izgleda da je Jelena najzaslužnija za Novakov povratak 2018.
                              Lik bi ladno batalio tenis
                              Originally posted by miloolja View Post
                              A govorim ja to odavno vama ovde citam ga ko bukvar i svako je mogao to da vidi izmedju redova, ali najlakse je bilo okriviti zenu.
                              Ko ce te memoare da doceka [emoji2957]
                              Recite da se sprdate? Iz svega ovoga sto je iznijela zadnjih dana, ja samo mogu da zakljucim ono sto su o njoj govorili najzlobniji jezici svih ovih godina. Zamisli ovo:

                              - Deca treba da nadmaše roditelje. Kada sam to shvatila, uplašila sam se jer kako nadmašiti Novaka koji stalno uči, stalno raste, stalno napreduje? Novak je već sad istorijska ličnost, kako ću da odgojim dete koje će to da nadmaši? Zbog toga sam bila anksiozna. To me je uništilo, uništilo je to kako vidim sebe. Mislila sam da sam superžena, da mogu da odgovorim svim potrebama svog muža i svoje dece, a onda sam se suočila sa svim strahovima. I sreća je da mi se to desilo jer tada sam se probudila i rekla "Dosta je". Vreme je da saznam ko sam ja, šta ja želim, šta meni treba. Kada to ispunim, mogu onda da se dajem i drugima.

                              Odlučila se na odlazak na duhovni put.

                              - Usred Vimbldona odlučila sam da odem na jedno duhovno putovanje u Ekvador. To se desilo bukvalno u roku od dva dana, samo sam odjednom shvatila da moram da odem. Dala sam sve od sebe na svakom od tih turnira. Posle svakog turnira bila bih potpuno iscrpljena i potrošena. Zato sam rekla Noletu da moram da otputujem i rekao mi je da me shvata. On je uvek pun podrške i razumevanja. Rekao mi je: "Srećan sam što želiš da uradiš nešto za sebe, potpuno to zaslužuješ". Nažalost, izgubio je kada sam ja otišla i uvek će postojati taj osećaj krivice i pitanje da li je trebalo da odem baš usred turnira, zar nisam mogla da ostanem do kraja – zaključila je jelena Đoković.
                              Gospodja je postala anksiozna, jer ima muza velikana! Zamisli to! I nemojte mi ublazavati formu i pokusavati da preoblikujete istinu, jer je istina upravo to - zena je imala kompleks nize vrijednosti zbog Novaka. I to hirovito napustanje muza u 2 dana, u sred najveceg turnira u godini.. Stvarno je na pregoleme muke bila, greotice. Sta bi Mirka trebalo da radi sa njeno cetvoro, da vene prereze, jer ona i djeca joj gotovo sigurno za zivota nece biti ni pola od Federera. Kakva glupost...
                              Last edited by Joker; 18-05-20, 15:12.

                              Comment


                              • I ovo:

                                - Biće hrabro od mene što ovo kažem pred milionima, ali pokušavala sam da se takmičim sa Noletom. Mislila sam da ne dobijam dovoljno priznanja koja zaslužujem, a da se moj rad ne vidi jer se sve odvija u pozadini. Sve što radim bilo je nevidljivo. Žene nemaju mnogo prostora da progovore, da se pokažu i postoji stereotip o ženama sportista, kako treba da izgledaju i da se ponašaju. Ja se u taj stereotip ne uklapam i drago mi je zbog toga, ali osuđivali su me zbog toga. Trebalo bi da me interesuju moda, da me interesuje kako izgledam. Nema ničeg lošeg u tome, ali mene to ne inspiriše. Zato sam morala da izmislim svoje mesto i to se pretvorilo u nadmetanje jer sam želela da dokažem da mogu da budem više od samo devojke, samo žene slavnog sportiste. Nekada me je bolelo što sam prepoznata samo kao njegova žena.
                                Pa, covjece.. sve je ziva istina sto su pricali o njoj....

                                Comment

                                Working...
                                X