Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • ovo je mozda objavljeno 28.ali je sigurno osisan pre,ako sam dobro ispratio vremensku linju

      a ne mogu naci jedan klip a ne znam ni na kojoj je drustvenoj mrezi objavljen,pa negde s pocerka karantina koliko je novak smoren-pokusava da crta sa stefanom,al...
      Wizard

      Comment


      • Wizard

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by joshmor View Post
            Pogledao sam. Ovaj lik mene ne bi mogao da ubedi mnogo. Blag temperament, tanak glas. Blaga pojava. Ali kapiram da Novaku je dovoljna smernica za razmišljanje. Posle on sam to sve obrađuje i procesuira.

            Generalno nije po mom ukusu ali svakako nije neki nadrilekar duhovni itd.

            Comment


            • https://youtu.be/fJkjVO7NdSw

              Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                Pogledao sam. Ovaj lik mene ne bi mogao da ubedi mnogo. Blag temperament, tanak glas. Blaga pojava. Ali kapiram da Novaku je dovoljna smernica za razmišljanje. Posle on sam to sve obrađuje i procesuira.

                Generalno nije po mom ukusu ali svakako nije neki nadrilekar duhovni itd.
                Vise sam razumela i zanimljivije mi je bilo sta Novak prica, nego ovaj doca.

                Slab recnik, puno postapalica, nejasan prilicno, jos sa onim konstantnim itd, itd, itd..
                Ovo pricam sa stanovista nekog ko je dosta citao, pa i primenjivao alternativu jos pre 10ak godina, ok pre svega je makrobiorika bila meni zanimljiva, ali i reiki, jedna od odabranih tema za analiziranje.
                Bas bih da vidim sta pise na blogu i kako, mislim da je i knjige neke izdao. Verbalno mi je tanak motivator, ako je moglo iz ovog nastupa uopste da se nesto zakljuci, da se i ogradim.


                I da, ocigeddno da Novak vrlo dobro i jednostavno primenjuje i anticipura te njegove savete, nekako bez previse filozofiranja i palamudjenja. Zanimljivo bilo
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • samo za olju

                  Wizard

                  Comment


                  • To Srki! Hehe
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Prosto se crvenim

                      Comment


                      • Ova poslednja emisija sa Jay Shettyem mi se najviše dopala.

                        Comment


                        • Znam da cu dobiti mnogo hejta ovde zbog ovoga sto cu reci, ali Novakove izjave u poslednje vreme su zabrinjavajuce(ne mislim na onu o vakcinisanju, za to respect).Podseca me na onaj period sa Imazom, a svi znamo kako je to proslo.Stvarno je govorio neke jako upitne stvari.Samo da se ne prenesi na tenis to, ako ag uopste i bude bilo ove godine.

                          Comment


                          • pronadji slicnost

                            Comment


                            • Ko zna kada ce da puste Novaka da trenira u Marbelji. Sa druge strane Rafa vec sme da trenira na Majorci. Procitajte ovde https://www.tennisworldusa.org/tenni...o-wait-longer/.
                              Last edited by 147; 11-05-20, 18:03.

                              Comment


                              • Vidim Novak je na instagramu pokrenuo neki serijal emisija gde prica sa doktorima o nacinu zivota,ishrane...,svaka cast,pokazuje ipak da nije on bilo koji "prebacivac loptice" ili "sutac lopte",vec je prevazisao svoj domen,nijedan drugi vrhunski sportista nije pokazao ikakvo interesovanje,uglavnom su se skrili u misje rupe sa svojim parama,cast izuzecima koji su pomogli svojim drzavama novcem

                                Comment

                                Working...
                                X