Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Ima otkazivanja letova. Za sjevernu Italiju se ne moze uopste letjeti. Bice jos toga.
    Letova iz USA, IW sam mislio NI. Za Italiju znam.

    Nadam se da se za ova 3 dana neće drastično pogoršati situacija u Kaliforniji i da naši kao i ostali teniseri neće završiti u nekom Evropskom karantinu. Glavna veza za Evropu iz USA su Rim, Milano i naravno prvi pik je Frankfurt a znamo situaciju u Italiji kao i kakvi su Nemci.

    Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by cacanin View Post
      Letova iz USA, IW sam mislio NI. Za Italiju znam.

      Nadam se da se za ova 3 dana neće drastično pogoršati situacija u Kaliforniji i da naši kao i ostali teniseri neće završiti u nekom Evropskom karantinu. Glavna veza za Evropu iz USA su Rim, Milano i naravno prvi pik je Frankfurt a znamo situaciju u Italiji kao i kakvi su Nemci.
      Sjeverna Italija je zatvorena za letove zbog odluke vlade. Medjutim, znam ljude kojima su dva puta letovi otkazani zbog manjka putnika. Doduse, to su bili letovi za Rim.

      Comment


      • Danas pre podne dva su aviona iz Italije sasvim normalno sletela na bg aerodrom, kao i prethodnih dana naravno, iz Rima, a posle par minuta i Milana sa Malpense (on jos uvek nije zatvoren).
        Valjda ce sto pre svi do svojih odredista.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
          Svako ima neku netrpeljivost prema drugom članu, onaj pecaroš prema tebi, ja prema Bojani, neko ili mnogi prema meni... Chiwi vs Olja...
          Otkud ti ovo poslednje?
          Ja Olju baš gotivim.

          Comment


          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
            Svako ima neku netrpeljivost prema drugom članu, onaj pecaroš prema tebi, ja prema Bojani, neko ili mnogi prema meni... Chiwi vs Olja...
            Originally posted by Joker View Post
            Ali ja to radim sa stilom, druze. Postoje suptilniji nacini da se doskoci nekome...

            koja majstorija spinovanja,dostojna AV
            Wizard

            Comment




            • Beži Nole iz mase...

              Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Zatvorice mu Jelena i drugo oko
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Krv ti hebem, kakav zmaj ova crna...

                  Comment


                  • Zena Pola Dzorda, Daniela Rajic...

                    https://www.instagram.com/danielarajic/?hl=en
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Mogao si bez te info i tog linka, sve si pokvario.. fuj...

                      Kako ovako debele zene uspijevaju da imaju ovakav struk??

                      Comment


                      • Originally posted by Joker View Post
                        Krv ti hebem, kakav zmaj ova crna...
                        Napredna a Boga mi i nazadna 😎

                        Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          Zena Pola Dzorda, Daniela Rajic...

                          https://www.instagram.com/danielarajic/?hl=en
                          Haha bas sam htela da kazem, vidi sto lici na nju

                          Sta se ovaj smuca, doci ce im svima taj NBA ... do pameti jednom [emoji2955]
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Teško je protumačiti ceo fazon. Ali treba pratiti kako igraju veliki igrači. Ako se odigra Miami onda znači da su Ameri samo pustili fazon, ugasili jedan turnir čisto da ne bude provaljeno da jedino kod njih i Engleza nema ničega. Kinezi se polako vraćaju u normalu... Ako je Nole tamo, trebalo bi da se stvarno igra. Ipak je tamo visoka temperatura...

                            Comment


                            • Wizard

                              Comment


                              • Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X