Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • On ne samo da je uništio Rogerov i Rafin show već je sebe postavio u istoj ravni sa njima dvojicom a to je jako jako teško uraditi. Gotovo nemoguće je bilo ali je Djoković u protekloj deceniji baš to uspeo da uradi. On je u istoj ravni sa njima a može se diskutovati da je i bolji, a to će se na kraju njihove karijere sigurno i raditi, analizirati mečevi uspesi i titule. Opet to nije bitno. Bitno je da i ako ga fanovi nikada neće prihvatiti kao njih dvojicu niko mu ne može oduzeti to da on jeste deo velike trojke i jeste jedan od najboljih tenisera ikada.
    sigpic

    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

    Without error there can be no brilliancy.

    Comment


    • Nego jel ono Novak nije delio srce sa publikom nakon meča?

      Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

      Comment


      • Nije ni u pf
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Hvala bogu što nije (uvek mi je bilo bizarno)

          A što se publike tiče, who cares?

          Koga briga za to dok on osvaja? (Ko ih hebe brate ) Baš mi uživancija kad ih onako ladno ugasi
          Mene jedino zna da iznervira upravo on, kad upada u rasprave sa publikom, počne da ih psuje i da se prostači tokom meča, a još više kad se šlihta, publici ili ostalim teniserima, uhh al mi onda ide na živce

          Objektivno ima tu (obostrane) netrpeljivosti ali nije on jedini, Nadala na pr u Parizu o grln u Francuskoj na oči neće da vide a njega, sirotog, eto, to tako strašno pogadja...

          Manite se ćorava posla i ajde da uživamo
          Last edited by Larisa; 03-02-20, 20:31.
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Nisu to corava posla, to je poprilicno bitan podatak u tom trouglu. Narocito kad se uzme u obzir cinjenica da je tenis specifican sport upravo po tome sto je lako poremetiti igraca nekim urlicima sa tribina, zato se i igra u tisini. A on cijelu karijeru pliva uzvodno. To ce biti boldovanim slovima upisano u istoriju tenisa. Ivan Lendl je bio svetski mega car za njega.

            I umijemo da uzivamo. Bar meni, ovo je takodje satisfakcija gledati i citati.

            Comment


            • Kad se pogleda meč opet bez grickanja noktiju jako raduje da je Novak pojeo Tima kondiciono u zadnja dva seta.
              Tim je bukvalno od premora počeo da maši sve živo..

              Comment


              • 276 недеља, идемо одбројавање!
                sigpic

                Comment


                • Još 34..

                  Comment




                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ja kada bih birao koja 3 slema Novak još da uzme, bez razmisljanja bi to bili 2 Us Opena i još jedan RG.Nekako mi je to najbolji scenario.Us Open je najveca nepravda za Novaka uvek bio, jako puno finala, a "samo" 3 titule.Sta vi ostali mislite?

                      Comment


                      • Natovario i jedna puna kolica Uliju da gura 😎

                        Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by Zile90 View Post
                          Ja kada bih birao koja 3 slema Novak još da uzme, bez razmisljanja bi to bili 2 Us Opena i još jedan RG.Nekako mi je to najbolji scenario.Us Open je najveca nepravda za Novaka uvek bio, jako puno finala, a "samo" 3 titule.Sta vi ostali mislite?
                          Isto, ali još uz ovo bih dodala i još bar jedan WB kada se bude povlačio...da ode sa stilom
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • https://www.news.com.au/sport/tennis...2597c925bda8e1

                            Comment




                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Nesic, cacanin, imate pm pa raspravite
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X