Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Chiwwi View Post
    Ako misliš na dvoručni kad napravi špagu opet mnogo više radi trzaj desnog ramena, kod leve strane malo grudi i malo prednje rame i plus je cela ruka pomagač.

    A ako misliš na blok jednoručni kad se isteže onda tu ništa.
    Levo rame baš nema ozbiljna cimanja u nijednom udarcu.
    Mislim na agresivni bh iz defanzive, iz spage. Naravno da je desna ruka vise opterecena, ali desna ruka je navikla na to. Ali kad hoce iz tog polozaja da preuzme inicijativu, onda mora dobro da zapne i lijevom kod tog udarca i tu dolazi do istezanja.

    Comment


    • Sport se igra radi zabave, radi druženja, radi učestvovanja, bar zbog toga je nastao. Ko će pobediti trebalo bi da bude poslednja stvar koja je bitna. Sport stvara tu kompetitivnost nezdravu izmedju pojedinaca.

      Meni je interesantno jer ja nemam nekih preteranih moralnih načela, gledao bih i gladijatore kako se kolju, ali sada da predstavimo tenis ovaj danas i kompjuterske igrice kao ili ili je glupo. Mogu deca i da ne igraju igrice s da rade nešto humanije.

      Sade drveće, druže se, bez tog pobednik/poraženi konstrukta. Daleko je tenis od toga da promoviše neke vrednosti, ali meni to ne smeta ja ga gledam.

      Comment


      • Levo rame je najveci problem kod bacanja loptice kod servisa,ostalo je resivo painkillerima,ali bez servisa moze zaboraviti turnir

        Comment


        • To nije nešto što se ne može ublažiti do kraja turnira.
          Njega i jeste smarao izbačaj, na bekendu nisam primetio ništa posebno osim što je Banjac smarao kako greši iz bekenda svaki put kad promaši baš zbog toga, kao da je telepatski povezan sa njim.
          Bekend mu je bio solidan bez obzira na ovog udarača sa druge strane koji je lupao kao da mu je zadnji meč.
          Last edited by Chiwwi; 29-08-19, 11:14.

          Comment


          • Originally posted by 7528. View Post
            Sport se igra radi zabave, radi druženja, radi učestvovanja, bar zbog toga je nastao. Ko će pobediti trebalo bi da bude poslednja stvar koja je bitna. Sport stvara tu kompetitivnost nezdravu izmedju pojedinaca.

            Meni je interesantno jer ja nemam nekih preteranih moralnih načela, gledao bih i gladijatore kako se kolju, ali sada da predstavimo tenis ovaj danas i kompjuterske igrice kao ili ili je glupo. Mogu deca i da ne igraju igrice s da rade nešto humanije.

            Sade drveće, druže se, bez tog pobednik/poraženi konstrukta. Daleko je tenis od toga da promoviše neke vrednosti, ali meni to ne smeta ja ga gledam.
            Ocigledno je da ti imas neku svoju negativnu perspektivu. Stvari nisu toliko proste. Ali bezpostedna borba dvojice majstora svog zanata na televiziji daleko je bolja od Studia B, Pinka i slicno. Pritom ovi ljudi su poliglote i ko zna sta sve jos. Samo kada mediji imaju svoje vreme ne bave se interesantnim pitanjima nego su progutali kasetu i svaki turnir postavljaju ista pitanja.

            Sport kakav god da je uvek je jedna od najboljih stvari na svetu.

            I ovi ljudi to jako lepo promovišu. Licno pratim Novaka i malo Rafu. Oni to sjajno rade.
            Last edited by Ljubitelj tenisa; 29-08-19, 11:16.

            Comment


            • Imate par strana Indigov post,logicno objasnjenje ,koga naravno zanima tehnicka strana a ne sta jede ,kakav privatni zivot bi trebao da vodi...
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                Ocigledno je da ti imas neku svoju negativnu perspektivu. Stvari nisu toliko proste. Ali bezpostedna borba dvojice majstora svog zanata na televiziji daleko je bolja od Studia B, Pinka i slicno. Pritom ovi ljudi su poliglote i ko zna sta sve jos. Samo kada mediji imaju svoje vreme ne bave se interesantnim pitanjima nego su progutali kasetu i svaki turnir postavljaju ista pitanja.

                Sport kakav god da je uvek je jedna od najboljih stvari na svetu.
                Nemam negativnu perspektivu. Ne pridajem mu nikakvu pozitivnu vrednost. Jer je i nema. Ima kada se uporedi sa Pinkom, ali ja ne poredim sa Pinkom.

                Mogu deca i da istražuju po prirodi, uče se nekim drugim vrednostima o očuvanju ekosistema, da uče o drugim kulturama, svejedno. Svakako je bolje nego da igraju tenis.

                2% uspe ostali budu nesnadjeni u društvu jer su detinjstvo posvetili sportu a ne školi, i baš oni gledaju posle te rijalitije, ulaze u njih, jer nisu obrazovani.

                Ne možeš uzimati Novaka i vrhunske sportiste kao primer, pogotovo ne tenis koji je gospodski. Mnogo više ljudi propadne zbog sporta, samo neki uspeju.

                Comment


                • Originally posted by Chiwwi View Post
                  To nije nešto što se ne može ublažiti do kraja turnira.
                  Njega i jeste smarao izbačaj, na bekendu nisam primetio ništa posebno osim što je Banjac smarao kako greši iz bekenda svaki put kad promaši baš zbog toga, kao da je telepatski povezan sa njim.
                  Bekend mu je bio solidan bez obzira na ovog udarača sa druge strane koji je lupao kao da mu je zadnji meč.
                  Zabrinjavajuce je sto je rekao da je mislio da nece izdrzati mec do kraja. Lekari mogu samo mu kazu otprilike. Prava povreda ako je relativno nova prati se mesecima. Oni njemu mogu samo da kazu da li mu je pametno da igra turnir do kraja ili da ne igra. Nije dobro sto ima probleme u drugom kolu. Kao i sto su ti problemi veci u drugom kolu nego u prvom. Apsolutno je prava odluka da se povuče sa terena i ode da odmara... Od doktora želi da zna samo da li ovim tempom u narednih 10 dana može da igra na 100% i da li će to ostaviti posledice velike ili male.

                  Comment


                  • Originally posted by 7528. View Post
                    Nemam negativnu perspektivu. Ne pridajem mu nikakvu pozitivnu vrednost. Jer je i nema. Ima kada se uporedi sa Pinkom, ali ja ne poredim sa Pinkom.

                    Mogu deca i da istražuju po prirodi, uče se nekim drugim vrednostima o očuvanju ekosistema, da uče o drugim kulturama, svejedno. Svakako je bolje nego da igraju tenis.

                    2% uspe ostali budu nesnadjeni u društvu jer su detinjstvo posvetili sportu a ne školi, i baš oni gledaju posle te rijalitije, ulaze u njih, jer nisu obrazovani.

                    Ne možeš uzimati Novaka i vrhunske sportiste kao primer, pogotovo ne tenis koji je gospodski. Mnogo više ljudi propadne zbog sporta, samo neki uspeju.
                    Slazem se za ostale aktivnosti. Podrzavam ih i ja. Uspeh se licno definiše. Osim toga neka samo krenu na tenis i bice im dobro, tamo ce nauciti disciplinu neku, druzice se, igrace se itd. Kome se ostaje neka ostane a ko se pronadje necemu drugom, iz tenisa ili sporta je poneo ono najbolje.

                    Comment


                    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                      Zabrinjavajuce je sto je rekao da je mislio da nece izdrzati mec do kraja. Lekari mogu samo mu kazu otprilike. Prava povreda ako je relativno nova prati se mesecima. Oni njemu mogu samo da kazu da li mu je pametno da igra turnir do kraja ili da ne igra. Nije dobro sto ima probleme u drugom kolu. Kao i sto su ti problemi veci u drugom kolu nego u prvom. Apsolutno je prava odluka da se povuče sa terena i ode da odmara... Od doktora želi da zna samo da li ovim tempom u narednih 10 dana može da igra na 100% i da li će to ostaviti posledice velike ili male.
                      Nema tu nikakvih posledica niti lekova.
                      Jedini lek je odmor, a igranje do izlečenja moguće je samo pod inekcijama.

                      Ovde jedino što može da bude je napuknuće(ruptura) mišića ili tetive.
                      Rame je poseban mišić i ne može ni da se zagolica bacanjem loptice u vazduh.
                      Potreban je ozbiljan cim pod teretom.

                      Zglob nije sigurno, zglob ramena je tek jak i jedino da je ispalo a nije jer bi ga iznosili.
                      Last edited by Chiwwi; 29-08-19, 11:34.

                      Comment


                      • Originally posted by Chiwwi View Post
                        Nema tu nikakvih posledica niti lekova.
                        Jedini lek je odmor, a igranje do izlečenja moguće je samo pod inekcijama.

                        Ovde jedino što može da bude je napuknuće(ruptura) mišića ili tetive.
                        Rame je poseban mišić i ne može ni da se zagolica bacanjem loptice u vazduh.
                        Potreban je ozbiljan cim pod teretom.

                        Zglob nije sigurno, zglob ramena je tek jak i jedino da je ispalo a nije jer bi ga iznosili.
                        Pa sta ti mislis sta je problem i sta mu je ciniti??

                        Comment


                        • To je samo nagađanje. Ne bih ja to radio. Može svašta da bude. Tetive nisu prokrvljene sudovima kao mišići i sporije se leče. Sa tim nema zezanja.

                          Problem moze i da se proširi. Sve dolazi u obzir, moze dobro da najebe.

                          Comment


                          • Originally posted by Srkisa View Post
                            Pa sta ti mislis sta je problem i sta mu je ciniti??
                            Mišić ili tetiva napuknuće.
                            Ako je mišić opušteno može da igra pod inekcijama pa nakon turnira odmor i sanacija, aktivnosti bez.
                            Ako je tetiva odmah da baca reket i na bolovanje.

                            Comment


                            • Ali je 90% mišić jer je izjavio da ga to muči zadnje dve tri nedelje, da je tetiva nebi ni dolazio na turnir, mislim bar se nadam da nije toliko lud, jer to bar sad snimanjem može da utvrdi.

                              Tako da on već zna šta je ali igra se USO.
                              Probalo se bez inekcija, ne može, sad će sa inekcijama pa na odmor nakon turnira.

                              Comment


                              • Originally posted by Chiwwi View Post
                                Ali je 90% mišić jer je izjavio da ga to muči zadnje dve tri nedelje, da je tetiva nebi ni dolazio na turnir, mislim bar se nadam da nije toliko lud, jer to bar sad snimanjem može da utvrdi.

                                Tako da on već zna šta je ali igra se USO.
                                Probalo se bez inekcija, ne može, sad će sa inekcijama pa na odmor nakon turnira.
                                A nebi se začudio i da je ludi Mek upravu za ono sa brodom i padom.

                                Uganuće ramena je bolno do zla boga.
                                Moj ćale sa motora padao pravo na rame.
                                Nije mu bilo ništa ali je ugruvao rame baš.
                                Tužno ga je bilo gledati, baš nezgodan bol.

                                Comment

                                Working...
                                X