Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro nije ni to toliko loše.

    Comment


    • Ne moze se izdrzati taj napor, ni ishrana ne pomaze posle neke granice. Kroz celu karijeru to je premalo prostora za pravi odmor...

      Comment


      • U najgorem trenutku je došlo ovo.
        Samo da je pregurao septembar i oktobar i posle ima ladovinu do RG, AO bi se rešio nekako.

        Ovako je baš sranje, ajde bar da izdrži do kraja godine, posle može i da bira turnire i sve..

        Comment


        • Naravno da je premalo prostora. Ali previše su plaćeni da bi imali više odmora. Ne žalim ih uopšte. Oni trebaju da budu dobro plaćeni jer su gledani, ali neke granice ukusa moraju da se znaju.

          Zato će im svima telo biti... katastrofa.

          Comment


          • Sve je ovo posledica godina,sad je jasno i zasto propusta turnire,da igra 100% svaki raspao bi se,2 slema sa 32 godine je ogroman uspeh,ako sacuva prvo mesto sezona je odlicna,ako ne onda je ok samo

            Comment


            • To se negde izmedju okrenulo. Sportovi su kao i gluma, pozoriste a kasnije film, napravljeni inicijalno da siromasni zabavljaju bogate.

              Ne igraju oni za lovu, vec za prestiž. I za svoje vrednosti koje promovišu kroz tenis.

              Noletu je predvidjana svetla buducnost da jednog dana bude broj 1 ali ne 260 nedelja i ne 16 Grend Slemova. To je sam napravio. Neka se zaustavi ako mu je tako bolje.

              Comment


              • Naravno. Prestiž i karakter vuku te ljude napred, samo ne vidim neku uzvišenu vrednost koju tenis promoviše. Igra kao igra.

                Sportski duh je sve samo ne ovo u današnjim sportovima gde se uspeh računa. Sportski duh ne bi izvukao ovoliko iz ljudi jer bi bilo bitno učestvovati a ne biti GOAT.

                Comment


                • Originally posted by Srkisa View Post
                  Sve je ovo posledica godina
                  Problemi sa ligamentima i tetivama znaju da se jave kada se posle perioda odmora naglo krene sa intenzivnim treninzima. A to je upravo bio Sinsi nakon propustene Kanade. Bar ja to tako vidim. Ne kazem, mozda on to vuce i od ranije, ali mislim da je tu napravio mali kiks u doziranju intenziteta.

                  Comment


                  • Ne znam samo kako je uspeo da povredi levo rame, mislim ako postoji nešto što je poslednje gde treba da ima problem to je levo rame.

                    Mnogo je lud..

                    Comment


                    • Originally posted by Chiwwi View Post
                      Ne znam samo kako je uspeo da povredi levo rame, mislim ako postoji nešto što je poslednje gde treba da ima problem to je levo rame.
                      A njegov agresivni bekend iz defanzive i proklizavanja, kad je totalno istegnut?

                      Comment


                      • Bio bi najveća faca i najveći sportista 21. veka da osvoji sad i da se povuče i kaže bmk za GS i za bolesnu ambiciju mojih navijača i razna očekivanja. Ne igra mi se više, odoh da se šunjam po svetu. Tačno bih ga na instagramu zapratio koliko bih ga zgotivio

                        Comment


                        • Ako misliš na dvoručni kad napravi špagu opet mnogo više radi trzaj desnog ramena, kod leve strane malo grudi i malo prednje rame i plus je cela ruka pomagač.

                          A ako misliš na blok jednoručni kad se isteže onda tu ništa.
                          Levo rame baš nema ozbiljna cimanja u nijednom udarcu.

                          Comment


                          • Istrosio se tokom godina enormnih fizickih naprezanja, pride mentalna borba je jednako teska kao fizicka. Malo koji vrhunski sportista je imao toliko izazova na terenu I oko njega na koje je morao odgovoriti da bi izgradio tako briljantnu karijeru.
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Originally posted by 7528. View Post
                              Naravno. Prestiž i karakter vuku te ljude napred, samo ne vidim neku uzvišenu vrednost koju tenis promoviše. Igra kao igra.

                              Sportski duh je sve samo ne ovo u današnjim sportovima gde se uspeh računa. Sportski duh ne bi izvukao ovoliko iz ljudi jer bi bilo bitno učestvovati a ne biti GOAT.
                              Ne vidis uzvisenu vrednost jer to ne pravi pare. Nije main stream. Nebitno da li je tenis, sport promovise zdrav život i da skloni decu sa kompjuterske stolice ili iz ulicne price. Bez obzira na iskrivljenu sliku tako stvari stoje. Ovo sto Novak radi je sportski, da na konferenciji ne prica o probijanju rekordne zarade, pokazuje fer plej i slicno. Rafa isto promovise porodicu, svoje rodno mesto, fer plej, borbeni duh. Ima i drugih koji to rade.

                              Biti GOAT ne postoji kao takmičenje. Broj Slemova je Novakov cilj i to je to. On radi maksimalno sto moze. Ako telo ne da, odustace od turnira, kao i Rafa. Pa se posle vrate. To su te vrednosti. Licno mislim da si ti izabrao da vidis negativnu stranu. Biti goat je zabava za siroke narodne mase, za one koji vrte vesti stalno itd.

                              Comment


                              • Jedino što mi pada na pamet su vežbe eksplozivnostu u teretani.
                                Tu može rame ozbiljno da se zapati jer se rade brzi trzaji sa tegovima.

                                Comment

                                Working...
                                X