Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma samo ga na ignorto više boli nego bilo kakav odgovor.

    Comment


    • Za namerno i neosnovano narusavanje ugleda licnosti (povezivanje licnosti i delovanja Djokovica sa slucajem Gimelsob vs Kaplan) tzv defamation po meni zasluzuje citava grupa novinara iz vise elektroskih i pisanih medija i to bih pre inicirala da sam na mestu Djokovica, tim pre sto to istu pokrecu druge osobe a ne ona na koju se narusavanje ugleda izrecenim, napisanim, prikazanim uvredljivima slikama(images) odnosi.
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Samo ignor kao i do sada i naravno vise ne sme da dozvoli da ga ovaj psiho pobedi...mislim jbg ne sme, a ne bi trebalo...i bas nista drugo.

        A oni nek se sastaju po kuoloarima i nek ogovaraju i omalovazavaju..ko zeli bolesno da se dopadne, kome smeta Novakovo slavlje ili ko koga priznaje za goata. Nebitnijih imena i u svetu novinarstva i u svetu tenisa, skoro da nema, podignu malo prasinu (jos kad cujem onaj misiji smeh onog odvratnog Bena u pozadini ), mi ih opljunemo i idemo dalje, a tata nek radi ono sto najbilje zna.

        Sutra dva meca, protiv Sape ne pre 13, a posle otom potom nocni neki-.-
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Po dva meča će da igraju teniseri? Tako odlučeno Olja?

          Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Da, da vecina igra dva meca


            https://www.atptour.com/en/scores/cu...daily-schedule
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ako prodje Sapu uvece ko zna kad igra na pobednika Kohli- Cekinato, dobro je jedino sto i oni igraju sutra.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Neverovatno koja gungula će sutra da bude.
                Svi će da budu nervozni kao osice.

                Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Wizard

                  Comment


                  • Nisam gledao ovaj matine (za mene), rezultatski lepo deluje, bez BL, samo nekoliko izgubljenih poena na servis, relativno kratak mec sto je i bio cilj u ovom ludom danu. Sada evo i starog znanca Kolija, mada sam se ja bas nadao Cekinatu i duelu na sljaci sa njim. Nadam se da ce i veceras sve biti potaman i da se na miru okrene zavrsnici turnira. Utece Kirgios .

                    Moj utisak je da je Novak prevazisao fazu "dopadanja" i da vise ne insistira na tome, a mislim da i sve ovo sto se dogadja oko Saveta igraca ce mu jos vise pomoci glede toga. Sto se Kirgiosa tice, covek ima pik na Novaka, ali zna se gde se to resava.
                    Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                    Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                    30 consecutive match wins - Stands alone
                    3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                    Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                    Comment


                    • Originally posted by Milutinov Tata View Post
                      Sto se Kirgiosa tice, covek ima pik na Novaka, ali zna se gde se to resava.
                      Steta, pobeže (ne znam kako da ga nazovem) !!!
                      Novak mora ozbiljno protiv Filipa. Idemooo.



                      Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Originally posted by joshmor View Post
                        Kako dooobra slika! Kao neko veselo dijete, igra se u pijesku.

                        Comment


                        • Da, da, na konferenciji je zvucao promuklo, eno ga duva nos -.-
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • samo po gasu I ne pustaj

                            Comment


                            • Tutto perfetto
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Super cetvrtak u Rimu cekiran, delilo se i nesto peciva . Sutra protiv Delpa, repriza meca od pre 2 godine isto mesto, ista runda, nadam se i isti ishod.
                                Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                                Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                                30 consecutive match wins - Stands alone
                                3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                                Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                                Comment

                                Working...
                                X