Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Majstorski, šampionski je održao "čas" !💪

    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Odlicna konferencija za stampu.

      Comment


      • ...BILA,dok ga nije notobad pitao za dupliranje cena karata,ondaK je poceo da suce
        Wizard

        Comment


        • Originally posted by joshmor View Post
          ...BILA,dok ga nije notobad pitao za dupliranje cena karata,ondaK je poceo da suce
          Ne, odgovorio je bas kako treba

          Comment


          • http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1542507


            Da li je ovo dobro preneto, ako je neko ispratio voleo bih bas da znam. Hvala.

            Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by cacanin View Post
              http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1542507


              Da li je ovo dobro preneto, ako je neko ispratio voleo bih bas da znam. Hvala.

              Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
              Baš čitam na Blicu, ne znam, nekako mi je previše čak i za jednog ljigavca poput njega
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Jeste dobro preneto, bar iz naslova, nisam citala tekst. Dan posle, usledila osveta onog pacenika Bena u vidu opsednutog psiha Kirjosa, opsednutog Novakom zna se
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Hvala Olja.

                  Malo je reći pacenici-bolesnici. Bio sam mišljenja da treba da se sačuva u Rimu, da ne zapinje zbog RGa a sad želim da klovna pocisti ...


                  Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Ono kada si stalno opsjednut nekom osobom i imaš potrebu da je vrijeđaš , a pri tome ti ta osoba ne replicira.E to se zove nemoć .I on i ona ljiga Ben mogu samo da mu zavide.Ona čuvena pjesma:Šta bi dao da si na mom mjestu, da te mrze, a da ti se dive?Sta bi dao?

                    Comment


                    • Panika međ jurišnicima GOAT kampanje je očigledna. Ovaj Rotenberg kao jedan od najvatrenjjih u toj raboti je jasno pokazao da je spreman na sve da bi misija uspela.
                      Za Kirjosa sam imao simpatije u smislu osveženja na turu.
                      Međutim sa ovom izjavom od sad ga smatram za maloumnika koji je javno uvredio kolegu po reketu, legendu sporta kojim se bavi i predsednika njegovog esnafskog udruženja.
                      Dakle po bilo koju cenu ubuduće ću ga zvati Maloumnik.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nikovim izjavama ne treba pridavati paznju. Pogledajte samo odakle dolaze pozitivni komentari na smn (ukljucujuci i ovaj forum)
                        Verujem da se Novak nece spustiti na njegov nivo (do sada nije ). Samo teniski teren i nista vise sto se trazioca paznje tice.
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Ko jos Kirijosa smatra ozbiljnim teniserom,on i Tomic uzeli milione i sad se zajebavaju,kad ih mrzi da igraju oni daju neku glupu izjavu o kojoj se prica tri dana,cisto da podsete ove sto im daju milione da su tu.

                          Comment


                          • 'Novak je bolesno opsednut da ga svi vole.'
                            Ključ je u boldovanoj reči. Maloumnik jasno asocira da je Novak psihički slučaj.
                            Za ovo se ide na sud, bez pardona.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by pecaros View Post
                              'Novak je bolesno opsednut da ga svi vole.'
                              Ključ je u boldovanoj reči. Maloumnik jasno asocira da je Novak psihički slučaj.
                              Za ovo se ide na sud, bez pardona.
                              +1

                              Nedopustivo je da svaki bolesnik koji se dohvati mikrofona kao majmun može na sva zvona da vredja i nastoji da naruši lična prava jedne javne ličnosti, kao što je pravo na ugled, bez ikakvih posledica, pa neće da može

                              Ja ne bih komentarisala ni reč ali bih jednostavno prosledila advokatu, da vidi koliko može liku da se naudi, pa on neka slobodno nastavi da kenja.
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Originally posted by Larisa View Post
                                +1

                                Nedopustivo je da svaki bolesnik koji se dohvati mikrofona kao majmun može na sva zvona da vredja i nastoji da naruši lična prava jedne javne ličnosti, kao što je pravo na ugled, bez ikakvih posledica, pa neće da može

                                Ja ne bih komentarisala ni reč ali bih jednostavno prosledila advokatu, da vidi koliko može liku da se naudi, pa on neka slobodno nastavi da kenja.
                                Verujem da će Novak kao vrlo inteligentan momak znati dati adekvatan odgovor ovom bolesniku.
                                @tuta
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X