Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajmo nova anketa:

    Da li ste razocarani Novakvim ponasanjem i stavom posle Aoa. Ponudjeni odgovori:

    1. Ne, ima prava da radi sta hoce, njegov zivot. Naravno i dalje cu navijati za Novaka.
    2. Jesam, ali to ne utice na mene da i dalje navijam za Novaka.
    3. Razocaran sam, ako nastavi ovako da se ponasa mozda prestanem da navijam za njega.

    Bas da vidimo sta forum misli.

    Comment


    • Koliko god da je ovo u sklopu i fazonu novog Novaka, nove zivotne filozofije, prioriteta, tankovanja, cuvanja tela, kalkulacija, itd, itd..mene mnoogoooo nervira sto na ovakav nacin gubi meceve.

      Nek igra bar priblizno do krajnjih granica, u datom trenutku koliko moze naravno, pa ok sta bude nek izgubi, a ne ovo fokus up-down, mlako, ceka da protivnik pogresi, bez inteziteta, pa ga pojaca i onda izdominira, pa se opet povuce, nerezonski gresi... bas, bas iritirajuce.

      Nisam ocekivala da ce da prodje pf, ali sam ocekivala da ce da dodje tamo, zreb mu se na kraju otvorio.

      Njegova stvar, ali nije u redu.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by 147 View Post
        Ajmo nova anketa:

        Da li ste razocarani Novakvim ponasanjem i stavom posle Aoa. Ponudjeni odgovori:

        1. Ne, ima prava da radi sta hoce, njegov zivot. Naravno i dalje cu navijati za Novaka.
        2. Jesam, ali to ne utice na mene da i dalje navijam za Novaka.
        3. Razocaran sam, ako nastavi ovako da se ponasa mozda prestanem da navijam za njega.

        Bas da vidimo sta forum misli.
        Ovo neka spomenar anketa ?

        Comment


        • Ali ovo i dalje cu - necu da navijam za Novaka [emoji54]
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Ali ovo i dalje cu - necu da navijam za Novaka [emoji54]
            Pa pogledaj malo komentare na nekim sajtevima ( da ih ne imenujem sada). Ima mnogih koji razmisljaju o tome. Ja nisam jedan od njih, ali mislim da bi barem 20% zaokruzilo tu varijantu...

            Comment


            • Ma pusti sajtove i portale u Srbiji. Ovo je Novakova fan stranica pobogu, podrazumeva se da su njegovi navijaci uz njega, u suprotnim ima u delu ATP igraci veliki broj imena.
              A i tih 20% nisu navijaci, pre neki rekreativci.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Da i meni je bezveze to “i dalje ću” ili “e pa neću više navijati”, ko da smo deca.
                Inače, razočarana jesam, prilično i sa punim pravom.
                Može on (ko i svako slobodno ljudsko biće) kako mu se hoće; ali ako je teniser koji učestvuje na važnim turnirima a uz to, kao što kažu, nije Janko (uz svo dužno poštovanje) nego svetski br1, ebiga, očekujem malo više od prikazanog.

                A ako ćemo da se zaebavamo, nek da neki znak, čisto da se ne cimamo. Ili jesi ili nisi.

                Kao, objašnjenje je da neće da se cima osim na slemovima? Aha, dobro

                Baš da vidimo šta će posle RG da priča/pričaju
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Razocarana sam stavom na terenu. Olja je sve lepo objasnila.

                  Navijacu za Noleta dok god bude igrao, ali neka gorcina ostaje zbog tog onjegovog odnosa prema mecu, pa na kraju i navijacima, gledaocima.

                  Nije problem sto izgubi mec, ali bar da se bori a ne sav onako letargican, to je tuzno

                  Ne znam sta da mislim, ne razumem.

                  Na kraju kako moze da podigne formu na sljaci ? ko zna, valjda on-nadam se, nada umire poslednja

                  A mozda mu dune orkan u glavi, pa podigne silnu prasinu na sljaci, ima jos turnira
                  Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                  Comment


                  • Originally posted by 147 View Post
                    Pa pogledaj malo komentare na nekim sajtevima ( da ih ne imenujem sada). Ima mnogih koji razmisljaju o tome. Ja nisam jedan od njih, ali mislim da bi barem 20% zaokruzilo tu varijantu...

                    Pa ok, ako su maloumni može i tako

                    Ipak mi se čini sa smo na forumu bar malo iznad tog nivoa tako da, čemu?
                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • 1.
                      Znao sam da ce biti tesko protiv Medvedeva, znao sam da Novak nema kondicije za smaranje sa Rusom. Svejedno, Danil me je iznenadio svojim nivoom u prvom setu. Konsistentnost i dubina su bili previse za Novaka. Kad se tome doda vjetar, sNovak je biuo totalno nadigran. Otud onakvo mnostvo neiznudjenih. Koje su zapravo iznudjene. Novak bi prvi zaostao korak, on bi prvi ostao bez daha. Nije cudo kad se zna da je prosjecna duzina poena bila preko 8 udaraca. Kao da je igrao sa Nadalom 2011.

                      Prvim setom sam bio razocaran.

                      2.
                      U dugom set smo imali fantastican tenis. Jeste da je vjetar bio slabiji, ali to je daleko najbolji Novako set od AO a na sljaci od RG-a 2016. Nije bilo izbora, morao je da mijenja. Poceo je da igra agresivno. Ugodno sam iznenadjen da je njegov napad bio onako ubojit u MC-u koji ima najsporiju sljaku. Osim toga, jednom kad je poceo da igra agresvnije, ni kondicija nije bila takav problem. Preokrenuo je mec kada sam misli da to ne moze napraviti.

                      To je za mene navaznije i najupecatljivije od svega sto sam danas vidio. Od ovog nivoa na kojem je sada moze dici formu do nivoa potrebnog da osvoji RG.

                      3.
                      Sto se desilo u trecem set? Poceo je odlicno. U prvom gemu je bio blizu brejka. Medvedeva je spasilo Kirjovsko serviranje. Rus je uz to pokazivao znake povrede. Onda je Novak par gemova kasnije naglo pao? Poceo da igra kao u prvom setu. Da bi opet na samom kraju 1 i po gem zaigrao kao u drugom setu. A onda se opet ugasio.

                      Moj odgovor se nece svidjeti mnogima. Cini mi se da je tankova, ili ljepse receno, da je svjesno odlucio da se ne ubija da dodje do pobjede. Mislim da su tri stavri presudile za takvu odluku. Prvo, imao je neki problem. To se vidjelo u komunikaciji sa boksom dok je jos imao stvari pod kontrolom. Drugo, procijenio je da ce se previse iscijediti da bi bio sprema za Rafau. Trece, on je igrao MC samo da digne formu. Taj cilj je postignut.

                      4.
                      Ne mogu reci da sam odusevljen danasnjim mecom ali sam svakako jako ohrabren. Sve je podredjeno RG-u i, grubo gledano, tempiranje forme mjesec i po dana od danas ide po planu..

                      Comment


                      • U redu je biti razočaran pristupom dok ove krajnosti tipa neću više da navijam su baš nekako detinjaste.
                        To u suštini nikad i nisu bili navijači pa im doviđenja i daleko vam lepa kuća.
                        Inače lična reakcija na ovaj poraz mi u vidu ravne linije. Šab me gabri.
                        Trenutno su mi u fokusu samo Slemovi i mečevi protiv Fedala.
                        Idemo dalje.
                        sigpic

                        Comment


                        • Nije ni trebalo da dodje do Rafe, vec Dusana.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ti sto ce prestati da navijaju za Novaka nisu nikad ni bili njegovi navijaci, tako da su nebitni u celoj prici. Mi koji jesmo smo sa pravom razocarani i zabrinuti jer ono sto vidimo na terenu ne daje nam puno razloga za optimizam. RG je blizu a njegova forma je diskutabilna.

                            Comment


                            • Dusan je nebitan.

                              Navijam za njega vise nego ikada. Pogotovo kad vidim kao mudro raspredjuje energiju u kasnoj fazi svoje karijere.

                              Comment


                              • Jedna stvar danas mi se svidela a to je intenzitet udaraca u 1.i 2. setu. Bilo je to na sasvim zadovoljavajućem nivou sa razlikom sa su u prvom te loptice izlazile dok je u drugom većinom pogađao.
                                U trećem je iz nekog razloga digao ruke od meča.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X