Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moj neki komentar...

    Za mene najbolji Novak Djoković ikada. Prvo što sam primetio prvi put u životu, igrao je bez stenjanja, i na kraju meča kada je bila dodela, nije se UPIRAO da se kezi na silu, video sam nešto u njemu što nikada do sada nisam video. A to je neki mali pozitivan bes. I to da je on počeo da veruje u sebe na pravi način, tj da u potpunosti shvata svoju veličinu.

    Pričao je nekako za svoju dušu i po prvi put sam imao osećaj da ga je bolelo uvo za sve, i za Lejvera i za Emersona, i ko za koga navija, da se divio sebi i da je znao da je nepobediv.

    Takav stav mora uvek imati. Tako je i ušao u meč i polako počinje da dobija strahopoštovanje od mnogih.

    Bekhend odličan, forhend - mnogo mi se dopada. Toliko je napredovao taj udarac, prošle godine je posle šljake i oko tog vremena bio konstantniji udarac od bekhenda.

    Servis odličan, kretanje perverzno, ritern najbolji ikada.

    Sa ovim stavom, ne može ga pobediti niko i na RG. Čim on ima ovaj pogled to je kraj. Voleo bih samo da krenu još mladi teniseri da seru, a Rafa i Moja da ga smaraju, i Emerson da mu želi sa ne osvoji, i Lejver da daje prednost Nadalu, da im se onako pokenja svima po životima, i da se ne smeje kao budala i uvija, nego onako šmekerski i lagano bez nekog truda da zadivi bilo koga.

    Nikada mi nije izgledao bolje posle meča, čak je rekao da ide po Rodžerov rekord. To sam čekao ceo život, da shvati koliko je dobar i da ne daje neke političke odgovore. Umerene da, ali lepo im kaži cilj, nek crknu dušmani.

    Lejver i Emerson kao braća Rotišild/Rokfeler. One zle zmijske oči, ju što mi bilo drago.

    A i realno čestitke Nadalu, vidi se da je čovek bio iskren posle meča. Stvarno veliki šampion, valjda će obojica preći Federera, bilo bi pravedno.
    Last edited by Cassius Clay; 29-01-19, 11:46.

    Comment


    • Od prije godinu-dviju sam poceo da razumijem njegovu borbu protiv tog mainstreama, navijaca, javnosti koji se zdusno bori protiv njega. Kako se Laver i Emerson keze nazor, aplaudiraju anemicno, kako svi na podiumu kada mu je dodjeljen pehar sakrivaju poglede i ne mogu da se pomire sa rezultatom. Bilo mi je krivo sto su se Federerovi dupeuvlakaci ovaj put priklonili Nadalu, covjek bi pomislio vole ga koliku je podrsku imao a realnost je malo drugacija. I bukvalno mi se to pocelo svidjati, ta njihova patnja kroz koju prolaze gledajuci njega kako osvaja.
      Kako su svi bili sretni 2017 i polovinom 2018 u teniskoj javnosti, veliko, veliko postovanje ima od mene i ne bi imao nista protiv da sve moguce rekorde obori. Zagotivio sam ga u zadnjih par godina, nevjerovatno. Ziv bio

      Comment


      • Licemeran je to svet ipak je to sport koji prate viši slojevi.

        Federer je stvarno iako i njega neizmerno cenim i poštujem, van debate. Pa čovek se nije video od 2010. dok se Djoković nije povredio na GS.

        Gledam Federerove navijače kako pričaju da je 2010. bio mator. Pa valjda je tada imao iskustva više nego mladji Novak i Nadal. Stičem neki utisak da je majka Federerova rodila Fedeksa 30ogodišnjaka. On je uvek mator tim navijačima... Što se nije povukao?

        Nadal i Djoković ga sigurno prelaze. Ako uzmemo da će Nadal uzeti još 3 najmanje RG, za toliko ima snage, A Djoker bar 2 AO, 1-2 W, 1-2USO, ako ništa izjednačiće se sa njim.

        Bolji su i u h2h, bolji su i na mastersima za koje čitam da se ne važe. Malo morgen se ne važi, sve se računa.

        Ne bih imao ništa protiv da Federer ostane 1. da je stvarno najboji, ovako bih voleo da ga prodju i Nadal i Djoker.

        Ja poštujem Federera ali gotivim Nadala i Djokovića. Za Djokera navijam ali ne bih imao ništa protiv i da Nadal završi sa najviše a iza Djoker ako je tako sudjeno.

        Rafa je pokazao koliko je veliki i kada izgubi. Videlo se da mu teško, ali je gospodin samo takav. Nije se folirao ni on. Već neko drugi...

        Comment


        • Novak je vec sad najbolji teniser ikad! ( i Rafa jeste bolji od Rodzera). Brojke mozda jos to ne govore, ali nije sve u brojkama.
          Ovakva surova dominacija nikad nije vidjena. Nivo Novakove igre je zastrasujuci. Ako bude zdrav do kraja karijere, nema sumnje da ce i po brojkama biti najbolji ikada. Samo je pitanje vremena i zdravlja.
          Neverovatan teniser.

          I da - Vajda Bogotac
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Not too bad [emoji2955]

            Comment


            • Kako divni komentari, LEPOTA JE citati ovako nesto.
              Bravo svima i hvala na iskrenosti.

              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Pazi li neko na Noksija kada ga skolomoćaju i prilaze ovako sa svih strana

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Pa... ne pazi, nemoguća je to misija, bezbednost je u današnje vreme iluzija, tako da...
                  Uživajmo u životu

                  Kako lep snimak, kako ga vole i kako mu nije teško sa svakim da se fotka (šta bih dala za jedan selfi uz Noleta! )

                  Pitam se na šta je to krišom navalio da jede, liči na kivi ali ne može kivi da se jede tako...Neko voće.

                  Dodji Nole da pečemo palačinke!! Evo imam brašno bez glutena

                  Jesu li se već vratili na stari kontinent, ima li neka informacija, slike...?

                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment






                  • Neopisivo
                    Last edited by Zoje; 29-01-19, 15:38.
                    Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                    Comment


                    • Originally posted by Larisa View Post

                      Pitam se na šta je to krišom navalio da jede, liči na kivi ali ne može kivi da se jede tako...Neko voće.
                      Mušmule...

                      Comment


                      • Kuglice od urmi
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Pazi li neko na Noksija kada ga skolomoćaju i prilaze ovako sa svih strana

                          Haha dobar. Dok se Nole skljoca i jede Uli i Elena ne mogu da se pohvataju sa koferima, Uli ne zna da li je posao ili dosao 😂

                          Edit:

                          Za @Larisu



                          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                          Last edited by cacanin; 29-01-19, 16:20.

                          Comment


                          • Hvala (sve informacije imate!)
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • Mislim da ovo azuriranje nije bilo postavljeno.

                              DyAh4nUWwAIStGl.jpg

                              Kako uvecavate sliku?

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X