Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aman zaman ajd' samo da se setimo kako je vec bio "otpisan", kad ono medjutim ni manje ni vise nego 3 GS-ma vezana+ Sinsinati, vezani svi mastersi!!!

    Ajte molim vas, sve sto uradi je cist bonus, zato bez sekiracije

    Samo polako i strpljenja
    Last edited by Zoje; 14-03-19, 17:54.
    Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

    Comment


    • To što je prijavio dubl upravo je dokaz da nije došao u IW da bi kalkulisao u singlu.
      Njemu je dubl oduvek bio neka vrsta katalizatora pomoću kog brže podiže formu.
      Nedostatak mečeva i loš dan u 'kancelariji' uz solidnog protivnika razlozi su poraza.
      Kondiciono nije top ali daleko od ocene 'nespreman'.
      Last edited by pecaros; 14-03-19, 18:56.
      sigpic

      Comment


      • Dugo sam razmišljala posle mog poslednjeg posta...
        Najkrivlji je Vilander.
        Kada god ga taj baksuz ishvali Novak izgubi...
        Ironična sam naravno, nego eto to je još jedna od teorija koja se nije pojavila...
        Amor i Paz smo prevazišli
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Nisam bas htela skroz napamet da pisem, iako me secanje uopste ne vara, te sam bacila malo pogled na nase pisanije, sto bi reko Peca, na AO i to samo do posle 4tog meca sa Medvedevim.

          Pa jaoooooo

          Kakva kuknjava, kritike, tamno sivilo, nije u formi, van kondicije, oscilira, skracuje poene, fokus luta, zasto trese ruku, ipak dnevni termin (pu!), pismo Vavrinke i pocetak talasanja, kolika je T, ko sedi u boksu...cak do neke konstatacije posle Sapovalova u trecem...kako ga nije sramota... da da...

          Malo ce da mu svane kad nas jednog dana skine sa grbace sigurno, iako ce nama da nedostaje sva ta kuknjava

          Ali do tada mogu samo da vam kazem.. tandara mandara
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Prvi bold -Nadal...uvek ima motiv više kada igra protiv njega...
            Drugi bold-Novak nikada nije kalkulisao
            Treći bold-nije nespreman,ali nije bio ni na 100% - da li su uslovi ili prehlada ili kondicija videćemo.

            Novak je uvek bolji u drugom delu sezone...

            I da se vratim na sunce...i ponovim- seti se RG 2014 i toplotnog udara koji je pretrpeo,povraćanja na terenu itd...
            Prosto čovek ima problem sa tim i to je to...
            Ja izađem na sunce pola sata i ubi me glava...Moj rođeni brat sede ceo dan i čvari se i ništa...svako drugačije reaguje...
            Osim toga on ima i dioptriju,a svi mi koji imamo dioptriju takođe znamo koliko je zeznuto sunce za oči...
            Novak je vrlo specifičan igrač i vrlo kompleksan lik...

            P.S. Od kada ti pratiš njega? Ako kažeš od 2011e onda prekidam "raspravu"- sve je jasno
            Potpuno je nebitno od kada ja njega pratim. Ti imas svoje misljenje a ja svoje i to je to. Mislim da ipak više cenim njegov lik nego delo. Bar ono na terenu.

            Svako ce za svoje misljenje da nadje neki argument. Ženska populacija ovde ima potrebu da mu ukazuje razumevanje za neke bezvezne poteze koje nesumnjivo ima u karijeri. Lično biram da budem objektivan kada je prilika za to.

            Mislim da sam. naveo prilicno legitimne razloge ispadanja. Čovek je provodio vreme sa porodicom i nije se spremao da osvoji turnir. Zabavlja se u dublu sa Fonjinijem. Neka tako povremeno i radi neka ima sto duzu karijeru. Ne mora ni sve sto kaze na konferenciji da to i misli.

            Comment


            • Pa ako su tebi neki njegovi potezi u karijeri bzvz, uopste ne mora da znaci da oni to zapravo i jesu, jel? Mislim logicno.
              Sta to odredjuje da je ono sto bas mi mislimo ispravno i nikako drugacije?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Kad spomenu Vilandera Marija, nisam nigde procitala da je nesto izjavio posle Noletovog poraza, ima li neke izjave mozda?

                Da, da on je glavni krivac dobro si se setila
                Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Pa ako su tebi neki njegovi potezi u karijeri bzvz, uopste ne mora da znaci da oni to zapravo i jesu, jel? Mislim logicno.
                  Sta to odredjuje da je ono sto bas mi mislimo ispravno i nikako drugacije?
                  Svako uglavnom iznosi svoje misljenje i niko nema pravo da tvrdi da je u pravu. U svakoj raspravi i diskusiji se provuce takav kontekst kod svake osobe koja ucestvuje. Kapiram da i ja tako zvucim.

                  Smatram da Novak ima svoje ciljeve i da kalkulise malo vise nego ranije. Za to sam dao realne argumente. Ako razvali Zvereva u Pekingu i u grupnoj fazi WTF-a a u finalu izgubi zato sto odustane jer ima debeo posao da izvuce a glavni cilj je ispunio, a to isto uradi i u Parizu, i ako ispadne na Rogers Cupu itd. A sa druge strane ih pocisti u Sinsinatiju, USO, Wimbledonu i AO, to znaci da covek postavlja prioritete. Ja sam to nazvao kalkulisanje a vama je to zvucalo grubo i uzeli ste da ga branite zbog toga. (nisam spomenuo i ovo ispadanje u IW gde takodje dosao nespreman i ispao).

                  Smesno je pricati o vremenskim uslovima jer je na USO umirao ali je igrao, pobedjivao i osvajao.

                  Smesno mi je da mi Marija napise da li ja pratim Novaka od 2011 i ako ga pratim da je sve jasno a da napise post u kome stoji da se na suncu od toplote sire krvni sudovi i da zbog toga pada krvni pritisak kod sportiste koji u tom trenutku ima puls 180 ili 200. A ona prati od 2000 nebitno koje godine

                  EDIT: Nije on vanzemaljac pa da mu iz licnosti stoji 24/7 ambicija i zelja za pobedom. To uopste nije ni moguce. Ne vidim problem u tome da se kaze da ga zabole za ovaj turnir i da je zbog toga ispao. Ne vidim sto ga branite od nekog zustrijeg komentara.
                  Last edited by Ljubitelj tenisa; 14-03-19, 22:08.

                  Comment


                  • Citirati Originalno postavljeno od Maxx-a Pogledati poruku
                    Neki navijači su razočarani možda i više nego što bi trebalo, vidim pominje se i Fedal korporacija (kako je neko duhovito nazvao Rogera i Rafu) redovno ..

                    Originally posted by Larisa View Post

                    Ne mogu ljudi bez malo drame.

                    Po meni sasvim nebitan poraz, bio je na (apsolutno) zasluženom odmoru, normalno da mu treba par mečeva da se razradi i udje u štos, uostalom, može kako kod mu se ćefne zato što je the boss
                    Genijalac čovek, tačka.
                    pa sta nije korporacija,eto pijuckaju kaficu,cakulaju o buducnosti tenisa,deda ne voli novakovu mracnu stranu...

                    msm
                    Wizard

                    Comment


                    • Originally posted by Zoje View Post
                      Kad spomenu Vilandera Marija, nisam nigde procitala da je nesto izjavio posle Noletovog poraza, ima li neke izjave mozda?

                      Da, da on je glavni krivac dobro si se setila
                      Nisam video izjavu Vilandera ali je Filipo Volandri za Sky Sport rekao sledece:

                      "Mučio se fizički, jedva je disao i lopticu udarao dosta ravno. Stajao je dosta daleko od osnovne linije čime je Nemcu davao previše šansi u razmenama. Ako uzmemo u obzir da prošle godine nije osvojio nikakve bodove u Indijan Velsu i Majamiju ovaj rezultat nije toliko loš, ali on mora da napravi razliku na Mastersima i Grend slemovima"

                      Comment


                      • @skeptik Hvala na odgovoru.

                        Cudno da se Vilander nije oglasio.
                        Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                        Comment


                        • Procitala sam da Nole veceras u 11h igra dubl, da li prenosi SK, zna li neko?
                          Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                          Comment


                          • Prenosive, na CC igraju posle Nadala.

                            Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by cacanin View Post
                              Prenosive, na CC igraju posle Nadala.

                              Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
                              Hvala cacanin, bas se radujem da gledam bez obzira na rezultat, naravno da bi bilo super da dobiju mec.
                              Last edited by Zoje; 15-03-19, 20:16.
                              Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                              Comment


                              • Nema prenosa, pa ne mogu da verujem 😤

                                Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X