Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srkija da mi niko ne dira! Kakav god da je, najbolji je! Samo oni znaju kroz kakvu su Golgotu prosli.
    Tako da sta me briga sta prica, izjavljuje i kako se ponasa. Lik je car i hvala mu.
    A ova fotka je the best ever!


    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Jao ovaj malecki slakis

        A kakav BH dete ima..
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Da, bice zanimljivo kuda ce put da ga odnese
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Morao sam Olja i ovu da podelim.


            Sto se tice Srdjana... jos ostriji i suroviji treba da bude.

            Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Ma deli, samo kada kliknes na tvit, otvori se i imas 4 slike tamo, pa i tu ( po tvojoj reakciji vrv si sada preko tt).
              Dok se preko browsera sve vide.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Sry unakazi me TT opet, na starom telefonu sam iskljucivo koristio verziju 5.7.2 koja je perfektno radila, sto je najbitnije kacenje slika odnosno editor za iste, pre neki dan zamenim telefon skinem sa play ponudjenu verziju koja jeste laksa za koriscenje ali editor ne funkcionise kad iz TT editujem (crop) fotografije prikaze nepostojeci file.
                Koju ti Olja koristis? Ako moze pomoc ili na PP da ne smaram ovde temu a ovo izbrisi... hvala.

                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Moram sada da idem, sutra cemo o tome, samo nisam te razumela sta je problem. Kakve veze ima sa onom slikom... ili nema?
                  Nije moja bas najnovija, ali je od novijih verzija.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Moram sada da idem, sutra cemo o tome, samo nisam te razumela sta je problem. Kakve veze ima sa onom slikom... ili nema?
                    Nije moja bas najnovija, ali je od novijih verzija.
                    Sutra nije problem, kasno je.

                    Da ja sam video 1 sliku ali uopsteno kad sam hteo ovu da okacim imao sam problem sa editom. Kad je editujem iz TTa nece da je prikaze i okaci na temu.
                    Ni ti ne koristis verziju koja je na Play zvanicna.



                    Vratih na 5.7.2 verziju i sad radi sve sto se tice upload slika i editora... jedino sto ne otvara TW linkove kao i na starom telefonu sa istom verzijom.

                    Izvinite na smaranju ali sam morao da isprobam, Olja brisi slobodno kad vidis .

                    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
                    Last edited by cacanin; 27-02-19, 01:11.

                    Comment


                    • Odgovara Nole... 😂💪

                      Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Tvit, ako sadrzi vise slika, preko tt ocita samo jednu, tj.prvu u nizu i to je uvek tako, preko browsera ocita normalno. Kada se udje, klikne na tvit, otvori se ceo i vidi sve.

                        E sad desi se periodicno da tvit preko tt nece da se prikaze, odnosno stoje samo oni brojevi u kodu, ali to je neki problem izmedju ovog foruma i tt. Posle nekog vremena sve je opet ok. To je tako od pre par meseci.

                        Sto se tice edita fotki, udjem u edit obrisem sliku, postavim novu, ne razumem kakav to problem imas.

                        Moja verzija je 8.0.3 preko Play prodavnice, ima mnogo manjkavosti, ali oguglala sam. Ne mogu da se vracam na te stare verzije jer mi pre svega odgovara sto se sve skroluje gore dole, a ne levo desno.

                        Ukoliko se ova rasprava bas rasplamsa prebacicu na Tehnicke, u suprotnom ne mora, trpela je ova tema i gore stvari
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Da, jos nesto kod edita.

                          Kada menjas link, pa mislim i fotku (nisam ih skoro menjala), da bi ti video to novo sto si postavio, moras da izadjes iz teme pa da opet udjes, nece da se prikaze ni posle refresha. Mozda taj problem imas, ocekujes da ti se izmena odmah ocita?
                          Ona je svakako izvrsena, ali ti je vidis tek kada udjes pa se ponovo vratis.
                          Osim teksta, on se prikaze.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ne, to mi radi bez problema, Edit teksta učita odmah sve. Problem je kod postavljanja slike u novoj verziji za Play ponudi edit ja kropujem medjutim neće da sačuva i postavi sliku... Evo vratio sam se na 5.7.2 verziju radi sve sem notofikacija na teme gde sam prijavljen na bilo kom forumu ali bar mogu lepo da pišem postove, kačim i editujem slike.

                            Trpeću notifikacije (ionako bi svaki čas javljao) i što ne vidim TW linkove dok ne odem "otvori u pregledaču" zarad brzog i lakog editovanja i postavljanja slika.

                            Hvala još jednom i sry za off Nole 😁



                            Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
                            Last edited by cacanin; 28-02-19, 08:10.

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Gledam ovo kako je spajao po 2 godine za redom da bude prvi na kraju godine...pa mi pade na pamet da će i '19 da veže
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X