Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ti tragovi znoja me mnogo nerviraju. Ne secam se da je imao kod drugih brendova taj "problem", a to je samo do materijala. Kakav je Uniqlo bio pihh, klasa, ovi imaju samo ime, a da ne pricam o dizajnu.
    Mada mi se Agutov "klasicniji krokodil" vise svidja, i onda kad se setim onih zmajeva kod ST cini mi se da i Novak ovde uplice prste na neki nacin
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
      Žreb je odličan kao i mnogo puta u Australiji. Dobijao je Đoković često dobre žrebove inače samo mediji ponekad spinuju o terminima i ostalim glupostima. Vidi se da ga vole tamo. Vazda autoput do polufinala u Australiji. Zasnovano na Novakovim rezultatima od 2011te na ovamo, zaista ne vidim ko to može da spreči Đokovića do novog GS. Ova pribojavanja od Zvereva su više smejanje nego za ozbiljno. Izuzetno je teško pobediti Đokovića u 3 seta osim ako vam on u tome ne pomogne. Moguće je ali malo verovatno u ovom trenutku.
      +1, ovo i ja isto mislim, samo bez sarkazma, barem u onom delu o šansama za osvajanje novog slama.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Mozda je Lacoste dizajn umereniji u standardnoj za razliku od ekskluzivne linije koju prave za Novaka ali tu opet su majice kratke i dosta siroke , pa mi se ni ta linija ne dopada. Sorc je ruzan u obe I boje su ... meh...

        Ranije bilo u Adidasu, ST, Uniqlou ekstremno retke situacije su bile da Djokovic ne izgleda savrseno uredno kako god da tezak mec i pod teskim uslovima igra,kako uvek imao naviku da presvlaci majice na promenama strana, u pauzama izmedju setova . Sada ni to ne pomaze...
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Boli glava od ekskluzive...
          Sve mislim da i Novak tu nesto odlucuje, mozda ne preterano, ali dosadno vise sa ovom plavo-belom kombinacija, bez obzira na boju podloge, smorilo bas. Nikakva inovacija, nesto, a onolika paleta boja i nijansi.
          Najlepsu ikada majicu, na boju mislim, imao je kada 2015. igrao RG i izgubio od Stanka i najlepse crvene je imao pod Uniqlom
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment



          • Sta znam, nisu zmajevi bili ako losi, narocito crveno crna kombinacija..

            Meni najbolji Uniqlo USO2013, RG16, odlican je bio i 2012 USO, zuta boja u Dohi 2016 i dnevna varijanta AO2016 ..Bilo je lepih kombinacija i kod Adidasa , vec daleka proslost (USO serija 2008 )...
            Bese narandzasta majica na RG 2015? (inace meni uz crvenu ,omiljena boja)
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Dva najlepša izdanja ikada - Rim(finale) 2011 noćna varijanta i AO 2012 sve varijante.

              Ova kombinacija za ovogodišnji AO mi se takođe dopada...Samo da više skloni onu baksuznu plavu (led) majicu
              Žreb mi izgleda fino ali dok ga ne vidim na terenu e mogu da kažem šta očekujem.
              Što se tiče mina,po meni to mogu biti Gofan i Conga.SF ako do njega dođe ne očekujem da igra protiv Saše...ali o tom po tom.
              Last edited by Marija81; 10-01-19, 21:28.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Do polufinala je zrijeb jako dobar. U polufinalu bih vise volio Federera nego Zvereva. Opet, ko zna hoce li Zverev doci do polufinala.
                Meni je Roger po pravilu uvek bolji u finalu slema nego Sf iz vise razloga,tako da je u tom smislu zreb dobar

                Stvarno bez obzirra na sve jedino bi Congu izbacio iz zreba i bilo bi skoro pa idealno,mada ni tu ne bi smelo problema da bude

                Sve ispod titule je lose

                Comment


                • Dupati Conga odavno u teniskoj arhivi.
                  Ako on Novaku bude predstavio veći problem onda naš nek se sam povuče sa GS.

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                    Mene sad zanima koji su to sve vise novi igraci koji igraju odlicno protiv Novaka i koji ga cede?
                    Pa, malo li je? Ja nisam rekao da su samo novi, vec da je evidentno da konkurencija nalazi recept za njegovu igru. Znaci, od W na ovamo.. Cicipas, Dimitrov, Raonic, Cilic, Anderson, Coric, Federer, Kacanov, Zverev, Agut.. A setove su mu uzimali i Basilashvili, Fucsovics, Mannarino, Johnson..
                    Za Corica ce neko reci kako je ono bilo rutinski, bez problema, ali ja sam vidio malog koji ima pravu igru, samo mu je malo koncentracije falilo, ali igra za Novaka je bila tu.
                    Sve u svemu, ima razloga i za strepnju i za optimizam. Ali se bojim da su prosli dani kad on moze "na svjezinu" do finala, a onda da svoju najbolju verziju pusti s lanca. Sad ce morati svoju sestu brzinu da aktivira znatno prije finala, a to remeti njegov kondicioni patern za osvajanje trofeja. Uso je stvarno bio dar s neba, ali ne zaboravimo jedne od najnehumanijih uslova na nekom slemu, koji su tamo bili. Onoliko povreda i predaja, svi sa pola zivota..

                    Comment


                    • Kažite mi, dragi ljudi, kad će naš čovek igrati prvu rundu (dan) ja nemam vremena ništa da pročitam niti da ispratim, samo bacim oko ovde kod vas, pa lepo pročitam istinu Biće na Eurosportu, je li? Nejverovatnije u neko gluvo doba

                      Ljubim vas!
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Originally posted by Larisa View Post
                        Kažite mi, dragi ljudi, kad će naš čovek igrati prvu rundu (dan) ja nemam vremena ništa da pročitam niti da ispratim, samo bacim oko ovde kod vas, pa lepo pročitam istinu Biće na Eurosportu, je li? Nejverovatnije u neko gluvo doba

                        Ljubim vas!
                        Dan je utorak , pošto botom half(Nadal , Federer) počinje prvog dana u ponedeljak.Raspored igranja još nije izašao, obavestićemo te ako bude frka.Da , ES
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Originally posted by Maxx-a View Post
                          Dan je utorak , pošto botom half(Nadal , Federer) počinje prvog dana u ponedeljak.Raspored igranja još nije izašao, obavestićemo te ako bude frka.Da , ES

                          Hvala!!
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Žao mi što se jedno rivalstvo primaklo kraju na takav nepopularan način.
                            Škot Endi Mari najavio GOODBYE CHARLIE tenisu.
                            U doba velikog obračuna sa Britancem izluđivala me arogancija dotičnog, stalno mumlanje psovanje u bradu al opet polako oni najveći ove igre pakuju prnje i zauvek kažu ZBOGOM svetskom tenisu.

                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • We are ready! [emoji3]

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Noletu da pozelim srecu, trebace mu.
                                Idemo, gem po gem, pa tako redom
                                Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                                Comment

                                Working...
                                X