Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • moja muzicka za kvalifikanta u drugom kolu, jedan od ova tri: djere, albot, stepanek

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      NI razmišljam da te stavim u karantin do kraja RG
      Mozda je to najpametnije.

      pu,pu

      Originally posted by Boris Becker View Post
      Prognoza sa Nemackog sajta: 23 stepena oblacno, slicno je cele druge nedelje.
      http://www.wetteronline.de/wettertrend/paris?start=8
      Ti Borise radis svoj posao kako treba.
      Last edited by NI; 20-05-16, 12:07.

      Comment


      • To je bila šala naravno... ali samo opušteno... mislim... što opuštenije, idemo meč po meč.... aaaaaaaammmmmmmmm
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          To je bila šala naravno... ali samo opušteno... mislim... što opuštenije, idemo meč po meč.... aaaaaaaammmmmmmmm
          Znam olja, ali budi uvjerana da sam jako nervozan i pored prilicno dobrog zrijeba.

          Comment


          • Ma kakva prognoza , oni Accuwheater , 2umbrella , Google za moj kraj ne mogu da pogode prognozu za naredna dva sata

            Comment


            • U mom sportu su vremenski uslovi jako bitni, mogo više nego u tenisu.
              Nebrojeno sam puta pričao sa meteorolozima i svi su jedinstveni u stavu, validna i donekle tačna prognoza se može dati za maksimum maksimuma pet dana.
              Sve preko toga su spekulacije i ništa više.
              Zato, bez nervoze, daleko je 3. jun.

              Comment


              • Ni za pet, za tri naredna je jedino mjerodavno, ali ni to ne mora da bude 100% tacno.

                I uvijek su najpouzdaniji meteo sajtovi drzava, treba naci za Francusku onda ako vas toliko vrijeme zanima.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by NI View Post



                  Ti Borise radis svoj posao kako treba.
                  I tvoja analiza potencijalnog zreba je bila na mestu. 3 teska meca (Nishikori, Rafa, Murray) bi bilo previse, toga sam se i ja plasio. Dva teska meca (Rafa, Murray) ce Nole izdrzati. Pogotovo posto ima seriju pobeda protiv Rafe, a Rafa uopste nema lak zreb. Potencijalno finale protiv Murray - i tu vidim Noleta mentalno u prednosti, u Rimu je bio previse umoran, sada nece biti.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Ni za pet, za tri naredna je jedino mjerodavno, ali ni to ne mora da bude 100% tacno.

                    I uvijek su najpouzdaniji meteo sajtovi drzava, treba naci za Francusku onda ako vas toliko vrijeme zanima.
                    Naravno da je za tri tačnije. Zato sam i napisao max max. Tako se jedan iz RMZ tačno i izrazio.
                    A ono tipa biće 23 stepena je budalaština. Oni po kretanju tih ciklona i anticiklona, njihovoj brzini i sl, okvirno prognoziraju da li bi moglo biti sunčano, oblačno, toplije ili hladnije, ali da prognoziraju temperaturu je prosto nemoguće. Mogu je pogoditi slučajno, ali nikako prognozirati.

                    Comment


                    • Sad smo presli na vremenske prognoze.

                      1.
                      Zar vi ne vidite jedan element sale u svemu tome?

                      2.
                      Sve vremenske prognoze su bazirane na vjerovatnosti i sto vise prognoziras unaprijed, sanse da pogodis su manje. Svejedno, reci da se danas, sa modernim superkomjuterima, ne moze nista reci o vremenu kroz dvije nedjelje, nije tacno.

                      Da ispricam jedanu anegdotu. Otisao Staljin kod svojih prognozera vremena i pita: "Koliko ste sigurni u svoje prognoze?" "40% tovaris Staljin." odgovaraju oni. Na sto ce Staljin: "Sto ne prognozirate suprotno?"
                      Last edited by NI; 20-05-16, 12:44.

                      Comment


                      • Originally posted by Bimbo View Post
                        Zato, bez nervoze, daleko je 3. jun.
                        3. jun
                        nole rafa
                        50. medjusobni
                        rafin 30. rodjendan
                        spanac juri 800. atp pobjedu

                        previse simbolike, to mi se ne svidja

                        Comment


                        • cssr,

                          Je si li siguran u prognozu o rodjendanu?

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            I uvijek su najpouzdaniji meteo sajtovi drzava, treba naci za Francusku onda ako vas toliko vrijeme zanima.
                            Vladane, nije tako.
                            Svi sajtevi koriste iste podatke sa baznih stanica koje se nalaze po, u ovom slučaju, čitavoj Francuskoj. Samo je pitanje softvera kako će se podaci obraditi i kakva je krajnja prognoza.
                            Ja gotovo isključivo koristim norveški www.yr.no.
                            Već godinama su mi najpouzdaniji.
                            Negde sam pročitao da su neki naši momci iz Srbije uradili sofrtver za neki takav sajt i da se smatraju jako pouzdanim. Ali ne mogu izguglati za koji sajt.
                            Dakle, stvar je u softveru, a ne u teritorijalnoj pripadnosti sajta.

                            Comment


                            • Originally posted by Bimbo View Post
                              Vladane, nije tako.
                              Svi sajtevi koriste iste podatke sa baznih stanica koje se nalaze po, u ovom slučaju, čitavoj Francuskoj. Samo je pitanje softvera kako će se podaci obraditi i kakva je krajnja prognoza.
                              Ja gotovo isključivo koristim norveški www.yr.no.
                              Već godinama su mi najpouzdaniji.
                              Negde sam pročitao da su neki naši momci iz Srbije uradili sofrtver za neki takav sajt i da se smatraju jako pouzdanim. Ali ne mogu izguglati za koji sajt.
                              Dakle, stvar je u softveru, a ne u teritorijalnoj pripadnosti sajta.
                              Zavisi i od snage kompjutora na kome vrtis taj softver.

                              Norvezani su prosle godine bili najbolji.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Zavisi i od snage kompjutora na kome vrtis taj softver.

                                Norvezani su prosle godine bili najbolji.
                                U kompove se ne razumem, a u Norvežane sam se uverio.

                                Comment

                                Working...
                                X