Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo su bila dva uzasno teska poraza Nadala i Federera od Novaka u drugoj polovini sezone. Cincy ne racunam odje, jer je protekao bez neizvjesnosti.. Mada, jos uvijek nedostaje taj jedan slem, kako bi anulirao prednost koju su ta dvojica doktorski ućarili za ove dvije godine. Tek onda se krece u smanjivanje zaostatka koji je bio jos prije dvije godine..

    Comment


    • Polako sa smanjivanjem nek se on vratio Sad da se polako dovede ova sezona do kraja pa onda od 2019 kreće sa smanjivanjem

      Comment


      • Fantasticna pobeda, izuzetno tezak mentalni mec, u kome je od drugog seta non stop jurio rezultat, a propustene BL samo povecavale pritisak kada je servirao. Nadam se da ce uspeti da se oporavi, dva bas teska meca su iza njega, dok je Hacanov kao plitak potok pregazio dva Top10 igraca.
        Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
        Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
        30 consecutive match wins - Stands alone
        3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
        Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

        Comment


        • Originally posted by Joker View Post
          Nema sanse da se mogu sjetit je li bio drugi ili treci set, mada je to manje bitno. Ne mogu ni da nadjem to na netu, nadam se da ce neko od twiterasa naci sadrzaj.. Kolko sam primijetio, ostala mu noga u mjestu, nije proklizala koliko je predvidio i srucio se naprijed. Naizgled ne strasno, ali to znaju biti gadne povrede. A i docekao se na onaj isti lakat, a ovo je opet bio Federer.. mozda stvarno postoji neka njegova karma, koja prijeti da kazni Novaka za zlocin koji mu cini
          A i, ubio me Booog, ona faca Federerova dok je gledao Novaka kako se podize.. dobro ga je rezija zumirala tad, ja sam tacno vidio razocarenje kad se Novak podigao. Eto, strijeljajte me, mislim sve najljepse o tom majstoru, ali je stegao usnice u tom trenu.. prizeljkivao je kraj meca tu.
          To je bio prvi gem treceg seta pri rezultatu 15:40 za Novaka ali ga nema na highlights-u(bar ono sto sam ja gledao). Jedino celi mec da se nadje. I mene zanima taj pad da vidim dal' se docekao na lakat.

          Comment


          • Evo ga nasao sam ga:

            Pocinje na 16:28



            P.S. Nista strasno. Blagi pad i malo je levi zglob skliznuo. Bice to top..
            Last edited by Chiwwi; 04-11-18, 13:31.

            Comment


            • Nije pao tezinom na lakat, sad vidim da je, sto se lakta tice, bezazleno.. Ali ono je strasno neprirodan polozaj noge bio, dobro je proslo. Pogrijesio je sto je odustao od loptice u sred klizanja...

              Comment


              • Nikad mi nije lakse pao Novakov poraz, jos da nije bilo finale u pitanju ne bih se uzbudio ni malo.
                Odlican Rus i Novakovo zdravstveno stanje su tome dosta doprineli.

                Sad odmor i da se napadne London.

                No1, IDEMOOO!!!

                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Moze da bude jako nezgodno u Londonu, pogotovo ako Rafa i Novak budu igrali polufinale...Novak jeste favorit, ali pritisak ybog prvog mesta u toj situaciji na njega moze da bude preveliki.

                  Comment


                  • Nije išlo danas, kraj sezone i meč od sinoć, virus i vrhunski protivnik, mnogo toga protiv. Jedina šansa za pobjedu je bila u 5 gemu, pitanje da li bi i tad dobio meč.
                    Treba se oporaviti za London, a ako Rafaela nema ne treba ni tu forsirati i ići preko granica.

                    Comment


                    • Smesno je to sto se jedan profi teniser koji juri prvo mesto ne ustrucava da prisustvuje raznim veseljima svadbama i ostalim glupostima. Znas da trenutno vladaju virusi, zatvori se u kucu i ne mrdaj.. Jbg idemo dalje..
                      --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                      https://ibb.co/cD1Xnq

                      Comment


                      • Originally posted by Fića View Post
                        Smesno je to sto se jedan profi teniser koji juri prvo mesto ne ustrucava da prisustvuje raznim veseljima svadbama i ostalim glupostima. Znas da trenutno vladaju virusi, zatvori se u kucu i ne mrdaj.. Jbg idemo dalje..
                        Apsolutno se slazem. Ne samo zbog virusa. Ako popusti u Londonu,tj. ne bude prvi na kraju, pamtice glupi Laver Cup do kraja karijere. Sada da ima i 50 poena vise dosta bli znacilo.

                        Comment


                        • 147,majke ti oladi sa tim Laver cupom

                          Nebitan poraz,ako zadrzi prvo mesto na kraju godine,umor i virus su ga savladali,sta sad...

                          Comment


                          • Opet neki nenormalno preuveličavaju. Jbt ko da vidi trenirate sa Nadalom pa već vidite da je apsolutno spreman. Neki baš preteruju.

                            Comment


                            • Originally posted by Srkisa View Post
                              147,majke ti oladi sa tim Laver cupom

                              Nebitan poraz,ako zadrzi prvo mesto na kraju godine,umor i virus su ga savladali,sta sad...
                              Ako Novak bude prvi na kraju sezone onda cu da oladim. Do tada tesko.

                              Comment


                              • Evo sad vidim da Wtf pocinje sledece nedelje, tj ne ove sad nego one tamo Bio sam ubedjen da imaju 2 nedelje pauze.. Da l ce moci Novak da prelezi taj grip i bude zdrav za London?? On bese ne koristi ovu nasu medicinu, lekove i slicno..
                                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                                https://ibb.co/cD1Xnq

                                Comment

                                Working...
                                X