Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Prototype View Post
    To bas i nije tesko zakljuciti Jelena je prelepa
    Eh sad
    http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

    Comment


    • Ovako lepo zensko stvorenje je lepse od bilo kojeg muskarca, barem za nas hetero momke i ako ti to ne vidis onda prijatelju imam za tebe lose vesti

      Comment


      • Originally posted by Prototype View Post
        Ovako lepo zensko stvorenje je lepse od bilo kojeg muskarca, barem za nas hetero momke i ako ti to ne vidis onda prijatelju imam za tebe lose vesti
        Vidim ja to ali si ga preterao prijatelju ;)
        http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

        Comment


        • Jelena je san snova, najveci uspeh u karijeri Novaka Djokovica, nijedan trofej koji je osvojio se ne moze meriti sa njenom lepotom....
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Miljane vidis kako Indigo zna znanje Divi se Jeleni zato sto je prelepa, a Novaku se divi na terenu a ne van njega

            Comment


            • Za one koji nisu došli do časopisa, jer se zbog Jelene i Noleta rasprodao




















              Last edited by miloolja; 19-07-11, 09:55.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Novaku je najveci profesionalni uspeh osvajanje Wimbledon-a( i DC)..
                Jelena je najveci uspeh na privatnom planu..
                Ljudina je jednostavno uspesna i na profesionalnom i na privatnom planu..

                Comment


                • Federerov trener: Niko kao Đoković!

                  Novakova snaga je u tome što je pronikao u način kako da priđe obavezama na dan meča i mentalno se pripremi. To ume da predstavlja razliku između pobede i poraza – ističe Pol Anakon.

                  DA bi se vratio na svetski tron, Rodžer Federer je krajem prošle godine angažovao jednog od najboljih trenera u belom sportu, Pola Anakona. Stručnjak koji je pomogao legendarnom Samprasu da vlada od 1995. do 2001, doveo Henmana do masters trofeja, bio glavni čovek Britanske teniske federacije LTA, radio kao izvršni direktor TS SAD, ipak tvrdi da je potrebno biti realan i priznati da je Novak Đoković nešto nedostižno za Švajcarca.

                  - Svi žele da osvajaju pehare sa najvećih takmičenja, ali trebalo bi biti realan - objašnjava Anakon. - I ja volim golf, ali znam da nikada ne mogu da budem kao Tajger Vuds ili Rori Mekilroj. Slično je i u tenisu, gde ljudi gledaju Đokovića i Nadala, i kažu „želim i ja tako isto“. To jeste normalna ambicija, ali ne može svako da igra kao Srbin.

                  Anakon pokušava da „usadi“ Federeru ono što Nole odavno ima u sebi.

                  - Novakova snaga je u tome što je pronikao u način kako da priđe obavezama na dan meča i mentalno se pripremi. To ume da predstavlja razliku između pobede i poraza. Đoković zna i da kontroliše svoju igru na najbolji mogući način. Naime, ako igra dobro, pobediće bilo koga sa druge strane. Ali, ako igra prosečno, važno je upravljanje ritmom, kako biste dobili susret, što on sjajno čini - kaže Pol.

                  Na pitanje američkih medija na čemu to trenutno Federer radi kako bi se vratio na prvo mesto, Anakon uz šalu odgovara:

                  - Nadam se da sada radi na dobijanju tena na nekoj od plaža. U principu, žestoko treniramo od aprila, bez neke velike pauze. Sada je dobio nekoliko dana slobodno zbog Dejvis kupa, ali uskoro ćemo u SAD da krenemo sa novim vežbama. On zna šta želi, ali Novak ima tako dobru sezonu, Rafa je uvek Rafa, pa će mu biti teško i da ostvari ciljeve. Opet, dobro je igrao do sada na grend slemovima, i biće spreman i motivisan i za Ju-Es open.


                  Ej,nema prepisivanja...

                  Comment


                  • O Boze, originalni intervju nema veze sa ovim prevodom

                    evo ga originalni intervju i sta je rekao, a sta su oni i kako su oni preveli

                    Conversation With: Paul Annacone

                    Q: That almost sounds like in order to be a good tennis player and bring your A-game you have to do a lot of confidence building beforehand. What advice to you have for people to get that mental component in gear before they go out and compete?

                    First of all, you have to have realistic expectations. If I’m going to play golf, I can’t expect to play Jack Nicklaus, or Tiger Woods, or Rory McIlroy.
                    Unfortunately, human nature is to turn on the finals of Wimbledon and to see Nadal and Djokovic playing and say ‘I want to go do that!’ I mean, that’s normal, and that’s why we all get excited and want to play tennis and other sports. But, we have to be realistic before we get onto the court.
                    Knowing your own game is really a key component of it. If you know your own game and you’re aware of how you’re trying to play, then you tend to be a little more objective as to how you evaluate yourself as you go along.
                    a ovi nasi su dodali i ovaj deo: ali ne moze svako da igra kao Srbin...

                    Q: I would imagine at this point, especially for a top athlete like Federer who’s trained so intensely over the years to perfect strokes and serves, that a lot of it just come down to that mental aspect of the game.

                    Yeah, a lot of it is your mental disposition and also the strategic way you’re approaching the match on the day. There’s such a fine line between winning and losing these days. And I think that generally the best players know how to manage their game the best, because when they play well, they’re going to beat everybody anyway. But, if they only play average but they manage their game well, they’re still going to beat a large majority of the guys.
                    That’s one thing that Roger, and Rafa and now Novak have really learned to do extremely well.
                    A ovi preveli da on hoce da usadi Federer ono sto Nole odavno ima u sebi

                    i posle zasto ja ludim na novinare, pa svaki intervju ce da okrenu, da izvuku reci i recenice iz konteksta
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Ako imas na engleskom,daj da procitamo...

                      Comment


                      • Pa Drazo, evo stavila sam link i par odgovora sam citirala.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Odakle je prevod Anakona?
                          Cenim njegovo misljenje, ali da je bas "njegovo", a ne zelje novinara..

                          Comment


                          • Ко је овај човек што планетом хара
                            са рекетом у руци рекорде обара,
                            ко је овај човек што по своме тера
                            у пензију шаље славног Федерера,
                            ко је овај човек што не зна за шалу
                            ......предавања држи и Рафи Надалу,
                            ко је овај човек знаш га добро свете,
                            због њега сва деца купују рекете.
                            Ко је овај човек за милост га моле,
                            он за милост не зна, он је СРБИН НОЛЕ!!!

                            Nisam ja napisao, samo sam kopirao ovde jedan status sa FB. ;)
                            Last edited by Casiraghi; 19-07-11, 12:08.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Pa Drazo, evo stavila sam link i par odgovora sam citirala.
                              Nisam mogao da ga vidim,evo sad mogu...Ne znam sta se desava...Izgleda da me zeza ova rez. 1920-1080

                              Hvala Bojana,procitao sam i vidim u cemu je poenta i mogu reci po ko zna koji put-nasi novinari i prevodioci...

                              Comment


                              • Originally posted by Panchev9 View Post
                                Odakle je prevod Anakona?
                                Cenim njegovo misljenje, ali da je bas "njegovo", a ne zelje novinara..
                                Ej,druze,pa ja tek sad vidim da si pitao odakle prevod...Novosti su u pitanju...

                                Comment

                                Working...
                                X