Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja mislim da ce Fica da se obesi ako Novak jednog dana ne postane Goat sporta

    Novace ne zezaj se za zivotima

    Comment


    • Originally posted by Fića View Post
      Idemo Nole do broja 1 sto pre! Svaka nedelja je bitna i tu nema kalkulacija. Peking pa Sangaj, tu ga overavamo i teramo laganeze do jula '19. Tu padaju Konors i Lendl a posle toga cemo lako da stignemo Fedju. Najveci broj sedmica na prvom mestu kada su najbolji u istoriji igrali svoj najbolji tenis eeeejjjj.. a ne kad su razni Ljubicici, Robreda, Rodici Juzni i ostali poluamateri vladali top tenom. Kakvo dostignuce je to ljudi moji!
      Nema potrebe zuriti,polako step by step.
      A i udavio si vise sa erama.Svaki GS je osvojen legitimno bez obyira na protivnika u finalu

      Comment


      • http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1445995

        Prvo rekao ja, pa Vajda pa sad Federer. Videlo se to poslednjih meseci, kako je taj forhend stabilan. I kad je igrao na šljaci bekhend je gurao i grešio, forhend je opasan.

        Kakva sam sveznalica, i NI bi mi pozavideo

        Comment


        • Originally posted by Srkisa View Post
          Ja mislim da ce Fica da se obesi ako Novak jednog dana ne postane Goat sporta

          Novace ne zezaj se za zivotima
          Tu si u pravu. Kanapce mi stoji u ormaru za svaki slucaj.. Ali posto je veca verovatnoca da ce postati, vrlo verovatno ce konopce tu i ostati
          Vreme je za lozenje, sta vam je ljudi..
          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

          https://ibb.co/cD1Xnq

          Comment


          • uopste se ne optere'avam sa tim goatim i inim,meni je vec goat

            al kad se setim samarcine posle RG,moja ocekivanja su mnogo manja,al uspesi sladji

            (maro,poslao sam PP)
            Wizard

            Comment


            • Ne znam kako se bese zvase onaj novinar koji je tamo negde u martu-aprilu predvideo da ce Nole biti prvi na kraju ove sezone.. Na twiteru su bese izbacili i secam se da je bio predmet sprdnje od strane dobro poznatih pacenika.. Neka neko okaci ako uspe da nadje..
              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

              https://ibb.co/cD1Xnq

              Comment


              • Originally posted by Fića View Post
                Ne znam kako se bese zvase onaj novinar koji je tamo negde u martu-aprilu predvideo da ce Nole biti prvi na kraju ove sezone.. Na twiteru su bese izbacili i secam se da je bio predmet sprdnje od strane dobro poznatih pacenika.. Neka neko okaci ako uspe da nadje..
                Jel ovo:

                http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1893182

                Comment


                • Originally posted by Fića View Post
                  Idemo Nole do broja 1 sto pre! Svaka nedelja je bitna i tu nema kalkulacija. Peking pa Sangaj, tu ga overavamo i teramo laganeze do jula '19. Tu padaju Konors i Lendl a posle toga cemo lako da stignemo Fedju. Najveci broj sedmica na prvom mestu kada su najbolji u istoriji igrali svoj najbolji tenis eeeejjjj.. a ne kad su razni Ljubicici, Robreda, Rodici Juzni i ostali poluamateri vladali top tenom. Kakvo dostignuce je to ljudi moji!
                  Za šta?
                  Zar nije su bitniji GS, a NO1 ako dođe kao posledica dobrih igara super,ako ne nije važno.
                  Ne sme da dođe u situaciju da mi No1 bude prioritet svih prioriteta.
                  To moraju biti Slemovi.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Evo čak i Marija zna. Nemam šta dodati.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Evo čak i Marija zna. Nemam šta dodati.
                      Pa to bi svima trebalo da bude logično.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Evo čak i Marija zna. Nemam šta dodati.
                        Čemu ovo? Inače sam duduk pa kao evo čak i ja ukapirala? Loš ti je način da prozoveš. Umeš ti to bolje


                        Originally posted by NEMANJA97 View Post
                        Pa to bi svima trebalo da bude logično.
                        Naravno da bi,ali ima ljudi kojima je bitno da kažu Novak je prvi...kao da je to njihov lični uspeh.
                        Ali to je druga tema
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • E jeste baš te prozivam. Nego si ti umela često da doskočiš meni pa malo vraćam, inače šala naravno. Znaš sama da ja ne prozivam indirektno


                          Samo GS. Sve ostalo će samo doći! Ne treba žuriti da se zasedne na prvo mesto a kamoli osvajati sve, treba to dogodine braniti.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            E jeste baš te prozivam. Nego si ti umela često da doskočiš meni pa malo vraćam, inače šala naravno. Znaš sama da ja ne prozivam indirektno


                            Samo GS. Sve ostalo će samo doći! Ne treba žuriti da se zasedne na prvo mesto a kamoli osvajati sve, treba to dogodine braniti.
                            Poeni se ne brane, nego se svake godine osvajaju, ko skupi najvise, bude no.1.
                            To da se brane je potpuno pogresan nacin gledanja...
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ja sam onda ceo život pogrešno gledao. Znači ako ove osvoji sve do kraja, a sledeće odluči da preskoči usled umora od vezanja 6 osvojenih uzastopnih GS titula, on ne gubi bodove zbog neučestvovanja?

                              Comment


                              • Ako gledas race listu, koja se gleda za no.1 na kraju godine, ne gubi nista
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X