Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Citam da ipak dolazi u Bg da se odmori i pripremi za LC posle koga se opet vraca u Bg i odavde u Kinu
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Originally posted by Maxx-a View Post
      Citam da ipak dolazi u Bg da se odmori i pripremi za LC posle koga se opet vraca u Bg i odavde u Kinu
      Lele. Koliko samo casovnik zona ima da promeni. Jedno 24 otprilike...

      Comment


      • Originally posted by icetea View Post
        Najezih se gledajuci ovo.

        Strava jedan je Novak Djokovic

        Sto se mene tice ne mora vise nikad da osvoji RG-ros, baksuzan je, a ostale GS-ve koliko hoce i moze naravno

        Idemo dalje
        Last edited by Zoje; 12-09-18, 20:42.
        Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

        Comment


        • Originally posted by Zoje View Post
          Strava jedan je Novak Djokovic

          Sto se mene tice ne mora vise nikad da osvoji RG-ros, baksuzan je, a ostale GS-ve koliko hoce i moze naravno

          Idemo dalje
          Ma neka pobedi Nadala u finalu RG to bi voleo da vidim
          Last edited by ledeni 80; 12-09-18, 21:15.

          Comment


          • Originally posted by icetea View Post
            Najezih se gledajuci ovo.

            Na 5:00 najdrazi trenutak. Jedan je Nole! Hvala ti legendo za radost i za sve,bice ih jos,samo napred!
            Сутра брзо долази - треба човек постати
            Нестали су кодекси, остали су комплекси
            Победе су порази, а исходи су потресни!

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Nesic View Post
                "Pokušaću da ugrozim Nadalovu prvu poziciju do kraja godine.Videćemo da li je moguće. Ono što me najviše uzbuđuje je novi nivo tenisa i koncentraciju koju sam uspeo da dostignem u poslednja dva i po meseca", rekao je Novak
                Hoce da preforsira Nadala. Salje mu signal da, uprkos povredi, ucestvuje na sto vise turnira, ako misli da spasava prvo mjesto. A zna da Nadal na taj nacin moze da pogorsa svoje stanje i stvara mu pritisak svojim ambicijama.

                Comment


                • Originally posted by sonetpro_kg View Post
                  Vala baš. Šta mu bi pa da ovo izjavi.[emoji848]
                  Od 2011, Mats Vilander to misli! Ko god je pazljivo slusao komentare mogao je to da zakljuci. I uvijek ista prica da Novak nema slabosti da mu ne moze niko nauditi, da igra sa relativno malo rizika...

                  Zasto je ovako direktno to rekao u L'Equipe? Moguce da ima veze sa Lacoste-om.

                  Izjave tipa, Nadal a ne Djokvic je favorit, Novak ce ovaj mec da izgubi itd. nisu bitne. Prvo, one su u osnovi prognoze. Drugo, Mats ih daje zato sto necije uho to voli da cuje.

                  Originally posted by Sandugp View Post
                  Jeste glupa ova anketa nema sta. "Sta zelite da Novak osvoji". Pa naravno da ce svaki navijac zeleti da osvoji sve gde god se pojavi (igra).
                  Sandu ne zezaj. Citaj ovo "zelite da" kao "mislite da ce" i sve je u redu. Konacno imamo anketu a nju smo svi zeljeli.


                  Originally posted by Nesic View Post
                  "Definitivno mi ne bi smetalo da budem ponovo prvi teniser sveta. Lagao bih vas kada bih rekao da mi to nije cilj – osim Grend slem titula koje su vrhunac ovog sporta", rekao je Đoković.

                  "Pokušaću da ugrozim Nadalovu prvu poziciju do kraja godine.Videćemo da li je moguće. Ono što me najviše uzbuđuje je novi nivo tenisa i koncentraciju koju sam uspeo da dostignem u poslednja dva i po meseca", rekao je Novak i dodao:

                  "Želim to da zadržim koliko god je moguće. Ako budem igrao tako, mislim da imam šanse na bilo kom turniru".
                  Dakle jurisace na 1. mjesto. To mi se svidja.

                  Kljucna je koncetracija.

                  Comment


                  • Izjavi se daje preveliki znacaj.....cim je zdrav a igra, jurisao bi na prvo mesto u svakom slucaju, to je valjda normalno.

                    Legao bi RG sledece godine samo tako. U tom slucaju bi bio jedini teniser u open eri sa osvojena sva 4 grend slema - ali dva puta.

                    Comment


                    • U odredjenim momentima Novak zaista igra sa relativno malo rizika, ali ume i te kako da igra rizicnije. Opet Mats je u pravu jer nije bas svaki dan Novak primoran da igra rizicnije. Njegov kvalitet, mozak - tenis generalno mu omogucavaju da tako igra a u isto vreme uz tu igru postize odlicne rezultate. Najbolje.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Svestan je Mats odavno Novakovih kvaliteta, ali uvek je javno nekako davao prednost Federeru i Nadalu. Hvalio je periodično i Novaka, ali mi opet čudna ova izjava u delu da je najbolji u istoriji tenisa i sporta. Ali to je Mats, namazanko, lisica.
                        Inače mislim da Novak mora da iskoristi momentum i proba da uzme prvo mesto na kraju sezone. Ako ne do tad biće onda početkom godine. Mislim da ima opet veliku šansu da spoji 4 GS u nizu. Iduće sezone bih voleo da vidim još jedan RG od svih slemova. Za ostale ako budu, ali treba iskoristiti svaku šansu jer ga stižu godine.


                        Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

                        Comment


                        • Odavno Mats to i misli i govori. Da je Nivo Novakove igre nesto najvise u svetu tenisa ikada.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by sonetpro_kg View Post
                            Svestan je Mats odavno Novakovih kvaliteta, ali uvek je javno nekako davao prednost Federeru i Nadalu.
                            Vjeruj me da grijesis. Puno toga sto Mats kaze ne treba uzimati ozbiljno. To je receno jer to publika zeli da cuje ili sponzori ili vec ko... I to je nebitno.

                            1.
                            Mats, kao bivsi visestruki GS osvajac i izvanredan takticar, vidi sto mi obicni smrtnici ne vidimo. On je prenosio polufinale AO 2011. izmedju Federera i Novaka. Novak je dobio 3:0. Novak je vodio 2:0 u trecem setu i imao brejk. Federer ce da vrati brejk, izjednaci na 4:4 i servira. Znas sto komentatori pricaju u tim situacijama: "Da li moze da se Federer da se vrati?" "Federer je preveliki sampion da bi ispustio ovaj mec tek tako."... A Mats poslije dva poena kaze: "Novak mu salje poruku da ga je bas briga sto je Federer vratio brejk jer Novak moze da GA BREJKNE KAD GOD HOCE!"

                            To je tek prvi Novakov turnir 2011. i prvi njegov mec protiv nekoga iz cetvrke. Prvi pravi test. Mats odmah zapaza da se radi o necemu do tada nevidejnom. I ushicen je zbog toga. Zato mu se omaklo da kaze sto je rekao.

                            Mi ostali smrtnici ce vidjeti koliko je Novak bio dobar 2011. tek iza IW.

                            Dan kasnije je Mats rekao da je Mari favorit u finalu. To je nebitna izjava.

                            2.
                            U maju mjesecu 2011, Mats kaze: "Da u tenisu postoji svjetski rekord, Novak Djokovic bi ga drzao." To znaci da misli da niko nikad nije igrao bolje tenis od Novaka Djokovica.

                            3.
                            Finale RG 2012. Nadal vodi 2:0 u setovima. Mats kaze: "I sad sve zavisi od Djokovica." Malo kasnije je to Novak i pokazao.
                            Last edited by NI; 13-09-18, 10:32.

                            Comment


                            • Nikad mi nije bila jasna hajka na Vilandera, da li je to do srpskih ES komentatora koji ne umiju da prevedu ono sto on prica ne znam, ali bas nejasna mrznja prema covjeku koji daje najvece komplimente Djokovicu od svih.

                              Originally posted by mmajstor View Post
                              Izjavi se daje preveliki znacaj.....cim je zdrav a igra, jurisao bi na prvo mesto u svakom slucaju, to je valjda normalno.

                              Legao bi RG sledece godine samo tako. U tom slucaju bi bio jedini teniser u open eri sa osvojena sva 4 grend slema - ali dva puta.
                              Ukoliko u januaru Nadal ne osvoji AO, onda bi on bio prvi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                U maju mjesecu 2011, Mats kaze: "Da u tenisu postoji svjetski rekord, Novak Djokovic bi ga drzao." To znaci da misli da niko nikad nije igrao bolje tenis od Novaka Djokovica.
                                Ovo je rekao i posle finala odma, kad je na ovom nivou najbolji je tensier svih vremena. Nisam siguran da su ljudi svjesni na kojem je nivou bila prije svega defanziva na ovom USOu, Del Potro bi dobio svakog u tom finalu, s nekim bi se mozda vise namucio, izgubio neki set ali mec nikako, ali on sa onakvom igrom nije uspio da uzme ni set, da osvoji set koji je trajao sat i po i u kojem je bacio na Novaka apsolutno sve sto je imao, nije uspio da uzme gejm od 20 minuta, jedan od najboljih Novakovih turnira, posebno druga polovina turnira, ikad.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X