Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ceo dan čitam komentare po YT i TW i tako po društvenim mrežama i nasladjuejm se. Ne zna se ko više broji, da li Federerovi, Nadalovi ili Novakovi fanovi sledeće GS.

    Neki Fedeksovi navijaju da stigne i prestigne Nadala, neki navijaju da obojica prestignu Federera(kao i ja), ali sve je više komentara da Novak kada igra - male su šanse.

    Ukoliko prestigne Federera ova pauza će mu biti nešto najbolje što se desilo.

    Pokazalo bi da Federer nije bio mator nego je bio potisnut i izdominiran od Djokovića i Nadala. I onda je opet osvojao kada Djokera nije bilo. To je super argument u večnoj debati koja će trajati 20-30 godina minimun.

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Zelim da osvoji zavrsni i zavrsi godinu kao prvi. Ako uz to uleti jos koji od preostala dva mastersa super.
      A mogla sam da se kladim da ćeš nešto od onoga što nisam stavila. E jesi... -.-
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Najbolje bi bilo da bude prvi a da osvoji što manje bodova kako bi imao rezervoar sledeće godine

        Comment


        • Shanghai (obozavam taj turnir, boju terena, atmosferu podrske, neke feomenalne meceve je tamo odigrao, nezaboravna finala iz 2012 i 2013) , WTF naravno. Skromno
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Da povucemo jednu malu paralelu. Federer je 2011-2012 imao 31u i da nije bilo Djokovica osvojio bi Ao '11 (bez sumnje), Uso '11 (mozda). Naredne godine je osvojio W. Izmedju 33e i 36e da nije bilo Novaka imao bi W '14 (sigurno), Uso '14 (jer Cilic je cista anomalija, sto je kasnije i potvrdjeno) W '15 (sigurno) Uso '15 (sigurno), Ao '16 (sigurno). Znaci 8 slema + ova 3 to su 11 slema izmedju svoje 31e i 37e.. Novaka nema ko da zaustavi, eventualno mozda neki Zverev (koji def. ima igru), ali tesko da ce on moci da sredi glavu u narednih par sezona.
            Problem koji je imao Federer u tim godinama je taj da su jednostavno ova dvojica bila superiornija od njega(Nadal na sljaci, Novak na ostalim podlogama). Novak sada nema taj problem.

            Ja mislim da ce on od sada igrati neke masterse cisto radi zagrevanja i da ce mu slemovi biti glavni cilj, sto je i normalno. Ali opet ako hoce da bude br1 mora da ima dobre rezultate i na mastersima. Naredne sezone neka proba da veze Ao i Rg.. ako mu to podje za rukom neka nastavi i sa W i Uso . Posle toga naravno sledi penzija..
            Ali ajde da ne zurimo sa takvim prognozama..

            Sto se kraja sezone tice da bi postao br1 mora da osvoji bar Wtf i da ima dobre rezultate na ostalim turnirima. Ako hoce da bude 100% siguran mora da uzme jedan master i Wtf, bez obzira na Nadalove rezultate. Tako da br1 ide uz osvajanje Wtf (jednino ako bas ne podbaci na mastersima)..Posto nema opcije 1 Master+Wtf+br1, glasam za Wtf koji podrazumeva i br1.

            E jbg sad sam procitao da u naslovu pise "sta zelite da osvoji".. To mi dodje malo glupo je svaki navijac zeli da mu miljenik osvoji svaki moguci turnir..znaci (Lejver cup, Sangaj, Pariz, Wtf, postane br1..i nek uzme i Bec i Peking sto da ne) Ipak sam glasao sta najvise ja licno zelim...
            Last edited by Fića; 10-09-18, 22:05.
            --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

            https://ibb.co/cD1Xnq

            Comment


            • Pitanje je dali će Nadal igrati Peking i Šangaj. Ukoliko ne igra a Novak osvoji Šangaj onda je samo 35 boda od Nadala na race listi.
              Kako god ovaj period godine je istorijski najbolji za Novaka pritom mu je dvorana omiljeni deo sezone dok se Nadal tu uvek loše provede.

              Comment






              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Fića View Post
                  Da povucemo jednu malu paralelu. Federer je 2011-2012 imao 31u i da nije bilo Djokovica osvojio bi Ao '11 (bez sumnje), Uso '11 (mozda). Naredne godine je osvojio W. Izmedju 33e i 36e da nije bilo Novaka imao bi W '14 (sigurno), Uso '14 (jer Cilic je cista anomalija, sto je kasnije i potvrdjeno) W '15 (sigurno) Uso '15 (sigurno), Ao '16 (sigurno). Znaci 8 slema + ova 3 to su 11 slema izmedju svoje 31e i 37e.. Novaka nema ko da zaustavi, eventualno mozda neki Zverev (koji def. ima igru), ali tesko da ce on moci da sredi glavu u narednih par sezona.
                  Problem koji je imao Federer u tim godinama je taj da su jednostavno ova dvojica bila superiornija od njega(Nadal na sljaci, Novak na ostalim podlogama). Novak sada nema taj problem.

                  Ja mislim da ce on od sada igrati neke masterse cisto radi zagrevanja i da ce mu slemovi biti glavni cilj, sto je i normalno. Ali opet ako hoce da bude br1 mora da ima dobre rezultate i na mastersima. Naredne sezone neka proba da veze Ao i Rg.. ako mu to podje za rukom neka nastavi i sa W i Uso . Posle toga naravno sledi penzija..
                  Ali ajde da ne zurimo sa takvim prognozama..

                  Sto se kraja sezone tice da bi postao br1 mora da osvoji bar Wtf i da ima dobre rezultate na ostalim turnirima. Ako hoce da bude 100% siguran mora da uzme jedan master i Wtf, bez obzira na Nadalove rezultate. Tako da br1 ide uz osvajanje Wtf (jednino ako bas ne podbaci na mastersima)..Posto nema opcije 1 Master+Wtf+br1, glasam za Wtf koji podrazumeva i br1.

                  E jbg sad sam procitao da u naslovu pise "sta zelite da osvoji".. To mi dodje malo glupo je svaki navijac zeli da mu miljenik osvoji svaki moguci turnir..znaci (Lejver cup, Sangaj, Pariz, Wtf, postane br1..i nek uzme i Bec i Peking sto da ne) Ipak sam glasao sta najvise ja licno zelim...
                  Ovo sto se tice toga sta mu treba da osvoji bez obzira na Nadalove rezultate nije bas tacno. Nadal ima oko 1000 bodova vise od Novaka u trci. Ako Novak osvoji jedan masters a Nadal drugi razlika ostaje ista. Moze da bude cak i veca, moze da bude nesto manja, sve zavisi od rezultata onog drugog na mastersu koji nije osvojio.
                  Onda dodjemo do zavrsnog i neka ga osvoji Novak uz maksimalan broj bodova (1500). A Ako i Nadal dogura do finala zavrsnog onda mu to nocce biti dovoljno za N1 na kraju godine (Novaku). Neka Nadal dodje do polufinala opet Novaku nece biti dovoljno za prvo mesto na kraju godine u odredjenim situacijama... U odredjenim hoce.

                  Tako da koliko Novak zeli da bude prvi na kraju godine nevezano sta Nadal uradi na preostalim turnirima on mora da osvoji oba mastersa i zavrsni.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Nista ne uradih danas od posla, ceo dan u tenisu... ☺😊

                    Koliko mi je puno srce, kakav uspeh.

                    Jedva cekam AO i pomalo zavrsni.

                    Idemooo 💪💪💪

                    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • A čime se ti cacanin baviš Odakle uvoziš automobile? Šalim se.

                      Meni to prvo mesto uopšte nije bitno, samo razmišljam o GS. AO je mislim zicer. Glupo je pričati ovako unapred ali biće spreman, to mu je slem koji mu ide po meni najbolje.

                      Treba da zaboravi prvo mesto jer vidim da ima čak lakši zreb sada nego kad je prvi

                      Comment


                      • Objektivno, Novak ne moze biti prvi na kraju godine bez odredjene pomoci Nadala. Od svih ciljeva do kraja godine, najznije je 1. mjesto a potom Nitto. Medjutim, ne bih zelio da po svaku cijenu jurisa na prvo mjesto. Maksimalno treba da igra 4 turnira, pozeljno 3.

                        Comment


                        • Bitno je da bude medju prva dva pre slemova kako bi obezbedio bolji žreb a i da sebi obezbedi mogućnost-situaciju da Nadal i Federer budu u istoj polovini.

                          Comment


                          • Prvo mesto je bitno zbog rekorda. Broja zavrsenih godina (sezona) kao najbolji i broja nedelja kao najbolji.
                            Naravno da je najlogicnije i najrealnije da bez odredjene Nadalove "pomoci" tesko ili ne moze biti prvi.
                            Ali moguce je da ce Nadal preskociti kompletnu Aziju tako da je to olaksavajuca okolnost po Djokovica. U koliko nakon takvog raspleta situacije, na mastersu u Parizu Rafael ne napravi dobar rezultat (a i to nije nerealna solucija), onda je prvo mesto vise nego reana opcija. Uz dobre rezultate u Sangaju i Parizu potrebno bi mu bilo da na zavrsnom dogura dalje nego Nadal.
                            Ali iskreno voleo bih da osvoji zavrsni. U koliko nastavi ovako tesko da ce ga neko zaustaviti.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Ovo sto se tice toga sta mu treba da osvoji bez obzira na Nadalove rezultate nije bas tacno. Nadal ima oko 1000 bodova vise od Novaka u trci. Ako Novak osvoji jedan masters a Nadal drugi razlika ostaje ista. Moze da bude cak i veca, moze da bude nesto manja, sve zavisi od rezultata onog drugog na mastersu koji nije osvojio.
                              Onda dodjemo do zavrsnog i neka ga osvoji Novak uz maksimalan broj bodova (1500). A Ako i Nadal dogura do finala zavrsnog onda mu to nocce biti dovoljno za N1 na kraju godine (Novaku). Neka Nadal dodje do polufinala opet Novaku nece biti dovoljno za prvo mesto na kraju godine u odredjenim situacijama... U odredjenim hoce.

                              Tako da koliko Novak zeli da bude prvi na kraju godine nevezano sta Nadal uradi na preostalim turnirima on mora da osvoji oba mastersa i zavrsni.
                              Pa dobro, zavisi i od Nadala ali spanac ima samo jedan jedini indoor trofej tako da ga otpisujem u Parizu i Wtf-u (moze doci do finala). Zbog povrede vrv preskace Peking.. Sangaj je za mesec dana tako da tesko moze i tu nesto da uradi. Jbg ako bas izdominira prvi put u karijeri dva zadnja mastersa alal mu vera onda, ali cisto sumnjam.. previse se on potrosio na sljaci tokom proleca..
                              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                              https://ibb.co/cD1Xnq

                              Comment


                              • Zasto u anketi nema opcija - nista? Kako sad da glasam?
                                Last edited by Mr. Wolf; 10-09-18, 23:17.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X