Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    Ne dirajte Čačketa.
    Ako ste pažljivo čitali šta je pisao Čačanin-njegova teorija ( a i neki od vas su pominjali slične scenarije doduše na dugačiji način) je da je Novak ucenjivan na neki način da se skloni sa puta nekima...
    Ovo za dedu je užasno.
    Maki ne znam ko je sta pisao posto po preporuci par fanova, tebe, Olje... botovi, pljuvaci kako prenese NI pre neki dan su na ignore. Vazno je da ti i oni koji zele i vide znaju.

    Originally posted by miloolja View Post
    Ima tu stvari neke koje ne mogu da zaboravim i koje nisu bile u redu... ali u svakom slucaju mislim dosta vise o prozivanju cacanina, a nadam se njegovom daljem insajderstvu da je ovde kraj.
    Kao sto prenosimo uglavnom vesti iz proverenih izvora/sajtova, toga bi morali i mi da se drzimo.
    Olja sam je Novak zagolicao mastu i nije se tome puno pridavala paznja u pismu koje je napisao, ja sam to davnih dana pisao, znam provereno par detalja koje sam pre neku godinu izneo i dokazano je vise puta, sta se desavalo npr na W jedne godine... naravno da ne znam ni deseti deo nekih stvari ali svi koji zele vide da teorija zavere nije uvek teorija vec i praksa. "Centrala moze jednom da pogresi..."

    Cacanin mnogima smeta a ne smeta im njihova glava ili imaju kolektivno amnezijsko pamcenje pa ne mogu da se vrate unazad recimo par meseci, ne vise.

    Odoh jos jednom da pogledam USA zastavu kako se vijori na mesecu pa da lezem.




    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Vidi javio se "insajder" sta bi ,sa novom pauzom,i povredom cim prodje Majami ,ako ga uopste bude i igrao?...Pljusnes tako neku nepotvrdjenu informaciju,dignes paniku,ostetis se bitan,i onda nestanes kad pogresis i slicno.

      Koja pritiskanja od koga,koga da propusti,koje ti pustas price sto ne kazes ko ?sta Gde? Kako? ne moras izvor da ofiras,samo jasno kazes pa ako si u pravu ok,ako nisi ko sto nisi bio ,nisi legitiman izvor,i niko te nece smatrati za ozbiljno ko te jednom procita.

      A treca stvar,to i da postoji,ako mislis na pritiske stranaca ili ne znam ves sta si umislio u glavi,ne da nebi ti znao nego takve info ,pitanje je dal bi mozda porodica saznala.

      Sto se mene tice ,posto si 2 puta izigravao ,insajdera,al neuspesno mozes i dalje da trujes Fan temu Novaka,dajuci sebi na bitnosti,al za neke koji prvo put citaju ili su dosli i novi na forumu..ne shvatajte ga ozbiljno LJUDI (cacanina)

      Cuj ti Novak zagolicao mastu,pa ti iskonstrusisao ,pa jos cuo neku pricu od nekog,ko je nekad progovorio 3 reci sa Noletom i ti poceo sa insajder pricama,uvijenim mistikom,jer vrv ni sam ne znas o cemu se radi...tumac pisama,i samo ih ti tumacis ispravno,au jbt nema nama spasa

      Comment


      • Ako neko zna ,posto ja to nisam procitao,sta se to desilo jedne godine na W,sto je nas "insajder" sve lepo izneo ,dokumentovao i sto se potvrdilo vise puta,eto posto on nece,mogu Mara ili Olja da postuju te njegove,komentare da se uverimo,jer njima veruje,sa njima je ok ,dobar.

        Da malo i mi glupavi i neinformisani saznamo o toj svetskoj zaveri,onako konkretno nista uvijeno isa 3 tackice,cisto da bi mi skapirali,a ne iz razloga da uvek mozes da izokrenes neku pricu

        Comment


        • Da i ako moze neka insjad info,za USO i do kraja godine,onako ko pred Majami,sta ga sad boli,ko ga truje ,a ko prisiljva na odredjen tip ishrane i do kog kola sme da stigne ,a da onda preda pod izgovorom povrede,ili dal uopste sme da ode u USA na slem

          Comment


          • I da znam da ovo ne sme post za postom al jbg kad neko moze da,truje i postuje price ko da si okacio,clanak iz Informera,(koliko znam to je ovde po pravilniku kaznjivo) i evo opet se javlja sa slicnim gluparijama,i prolazi nekaznjeno i kao glumi nekog mangupa koji je sve znao/zna i desna ruka je Noletu maltene,onda malo ja da krsim pravila,eto doslo mi

            Naravno ,zaslzujem kaznu slobodno,ne znam koliko iznosi ,prihvatam,kao i uvek kad prekrsim,pravila
            Last edited by 61563; 27-07-18, 02:12.

            Comment


            • I evo i peti post cisto jer ne volim broj 4

              Comment


              • Kazni me koliko pravilnik predvidja,a u slucaju da mi se postovi obrisu,pogotovo ovi gde upozoravam na "insajdere"a njegove Trece oko price ostanu,cim mi prodje kazna nastavicu,sa ovakvim postovanjem

                Comment


                • Stric Tonislav, Najke u crnom, Zemlje komonvelta i ostala kamarila su poslali Papu Gmaza u skute našem dobrom i naivnom Novaku kako bi ga zaustavili ali im je u zadnji čas Vajda-lužička srbenda zabio kolac u grudi vampirske.

                  Sledeći na redu je Federer koji se drznuo da kaže ne Najkama nakon decenijskog ropstva i za početak je opomenut u vidu terena br.1 i oduzimanjem RF logoa.
                  Ali ako nastavi sa buntovničkim ponašanjem sprema se i njemu sličan hipi scenario, samo što će njega morati u najmanju ruku da ubede da je sledeći Dalaj Lama ukoliko žele da ga zaustave i pretvore u teniskog zombija na dve godine. Ali Federer takodje ima svoju slovensku dušu-Mirku koja će ga spasiti.

                  SlučajnosssssT? Ne bih rekao.
                  KGB je uvek za bar jedan potez ispred!



                  P.S. A sad ozbiljno.
                  Ljudi, šta je bilo-bilo je.
                  Jednog dana ćemo saznati sve, ako ne direktno i javno od Novaka onda bar u nekoj knjizi.
                  Novak je tu, vratio se, nek nam je živ i zdrav a ostalo kako bude.




                  Još jedan P.S.

                  Ukoliko redakcija Trećeg oka čita moj post pod punom svešću i zdravom pameću im dozvoljavam da ga iskoriste za svoj članak na temu Novaka Djokovića ali samo u slučaju ako će na dnu članka da napišu pozdrav Pepe Imaz-u od mene uz sledeću rečenicu:

                  ''Znam šta si radio prošlog leta sotono!''

                  U suprotnom ću ih tužiti za autorska prava a moderaciju unapred molim da mi ne brišu post kako bih imao dokaz na sudu..

                  Unapred se izvinjavam i zahvalan sam na strpljenju i toleranciji.

                  Vodite ljubav a ne rat..
                  Last edited by Chiwwi; 27-07-18, 03:15.

                  Comment


                  • Nas izgleda Bog pogledao,pa ne moramo cekati taj dan ,jer mi imamo naseg cacanina,i sve vec znamo ,a i nove zavere cemo prvi saznati

                    Comment


                    • Jao... sad već davite

                      Inače, ovako je vest ispraćena u nekim inostranim medijima...

                      https://www.google.es/amp/s/nypost.c...d-tied-up/amp/

                      https://www.google.es/amp/s/amp.elmu...c4a8b458b.html

                      https://www.google.es/amp/s/www.spor...-gefesselt.amp


                      https://www.google.es/amp/www.sportf...to/791134/amp/


                      Mene eto, obuzeo neki sram, transfer blama ili slično.... Stvarno skroz bezbeveze, mogao dedica da premine tako ostavljen i prestravljen, vezan na suncu... Koje dileje, blagi bože
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Mene samo interesuje ciji su to agenti bili? Da li Americki ili Engleski, ili mozda neki privatni Nadalovi, Federerovi? Koja je tajna sluzba u pitanju i kada su vec uspeli Novaka da raznoraznim pretnjama i ucenama (evo sada mu i zeninog dedu maltretiraju), odvoje od sampionskog koloseka, sto ga pustise da se naprasno vrati???? I da osvoji W!!?!?!?!? Mora da postoji racionalan, logican, normalan i nadasve iskren odgovor na to pitanje? I verujem da ga cacanin zna, tako da cekam na njega.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • dakle linkovi muškog finala:

                          ESPN-standardna ekipa,braća ro i kris

                          http://www.mediafire.com/file/ziw697...720p+60FPS.mkv

                          BBC-beker i nesretni henman (stalno mi ga žao kad ga potpisuju sa "četrvorostruki polufinalista")

                          http://www.mediafire.com/file/6ms98a...c+eng+720p.mkv


                          imam na hardu i kompletan BBC-ijev program,al taj nosi 10 giga i ne znam na koji host da ga uopšte stavim a i slika nešto oće da šteka

                          kog ne mrzi da snima,nek uživa
                          Wizard

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Ako neko zna ,posto ja to nisam procitao,sta se to desilo jedne godine na W,sto je nas "insajder" sve lepo izneo ,dokumentovao i sto se potvrdilo vise puta,eto posto on nece,mogu Mara ili Olja da postuju te njegove,komentare da se uverimo,jer njima veruje,sa njima je ok ,dobar.

                            Da malo i mi glupavi i neinformisani saznamo o toj svetskoj zaveri,onako konkretno nista uvijeno isa 3 tackice,cisto da bi mi skapirali,a ne iz razloga da uvek mozes da izokrenes neku pricu
                            Desilo se da je morao izgubiti finale od Murraya 2013. Kad bi to bilo tačno istog momenta bih prestao podržavati nekoga ko pušta GS finala.
                            Meni je mnogo gore igranje sa svima nama za povredu za koju su svi doktori svijeta rekli da nema spasa kad tamo jedna pristojna intervencija vrati ga do nivoa nikad boljeg servisa u Wimbledonu. Zato je svako njegovo dalje insajderisanje besmisleno.

                            Comment


                            • Originally posted by joshmor View Post
                              dakle linkovi muškog finala:

                              ESPN-standardna ekipa,braća ro i kris
                              Imas li mozda polufinale?

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Mene samo interesuje ciji su to agenti bili? Da li Americki ili Engleski, ili mozda neki privatni Nadalovi, Federerovi? Koja je tajna sluzba u pitanju i kada su vec uspeli Novaka da raznoraznim pretnjama i ucenama (evo sada mu i zeninog dedu maltretiraju), odvoje od sampionskog koloseka, sto ga pustise da se naprasno vrati???? I da osvoji W!!?!?!?!?
                                Ada, tebe "samo" to zanima, a mimo svih tih "sitnica" koje te zanimaju, nema nista sto bi se reklo.

                                Na stranu tvoj ocigledan sarkazam i sprdnju na racun teorija zavjere, odgovoricu samo na dio vezan za W. Ocigledno je Nole prekoracio svoja "ovlascenja" i ponovo oteo nesto sto nije smjelo biti njegovo. Zato ovakvog skandala nije ni bilo u poslednje dvije godine, ali cim se dokopao slema, eto nekih bjelosvetskih, sitnih lopovcica, koji mu maltretiraju tasta. Ma, iako nisam zagovornik teorija zavjere i po prirodi sam vrlo skeptican, sve ovo oko Novaka i te kako smrdi...

                                Comment

                                Working...
                                X