Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam da li ste ispratili, nije zgoreg da ponovim jer nije mi teško, sutra - 3:0 za Novaka.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Ispratili smo. I Bog te čuo. I srecu ti dao. I eto.. i sta ces vise?

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Ne znam da li ste ispratili, nije zgoreg da ponovim jer nije mi teško, sutra - 3:0 za Novaka.
        Bravo Dekard, delim tvoj optimizam sto se tice ovog turnira a pogotovo u pogledu dalje Novakove karijere i borbe za Goat.
        Veceras ocekujem polurutinsko osvajanje 14og GS, bez velike drame.

        Verujem da ce se Nole posvetiti pripremama za sledecu sezonu kao nikada do sada.. Nikad motivisaniji i fokusiraniji nije bio a u najboljim je godinama, 31/32.

        Vladan rece da ovakav Nole osvaja 3 Slema godisnje, i potpuno se slazem sa njim.. I taj jedan moze da izgubi samo slucajno jer je sa ovakvom igrom i formom favorit i na sljaci protiv Nadala.
        Samo zdravlje da nas posluzi.

        Comment


        • Znači, naš delija oko 10...

          Predosećam da će biti.... uzbudljivo! Brrrrrr
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Ja ako uspem da odgledam 1-vi set bice dobro ali na USO-nu mi negine repriza

            Comment


            • Ne mogu da docekam mec!Uh da sam večeras na Artur stadionu..ne bi me ni oni Delpovi navijaci nadjačali!Nadam se da će se neka grupa Novakovih navijača organizovati!Idemo majstore, da se obrne igrica i izjednači rekord sa idolom!

              Comment


              • Kiša dakle, pa dobro. Od novojorčanskih vremenskih prilika Novaka još samo sneg nije zadesio što je za ovo doba godine skoro nemoguće ali nikad ne reci nikad.
                sigpic

                Comment


                • Pa dobro, kiša i prijatnih 17C. Navućiće krov.
                  Što te to brine, Peco?
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Brine me upravo krov.
                    Krov navučen, klimatizacija nikakva, vlažnost velika i eto problema.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne verujem da je krov toliki problem. Nisam juce primetio da se vlaznost toliko povecala. Uostalom uslovi ne moraju savrseno Novaku da odgovaraju. Bitno da nije preko 30 stepeni. Ne mozemo sve da trazimo I svemu se nadamo.

                      Comment


                      • Vidim da branioci lika i dela Sereninih postupaka od sinoc svi odreda pominju neke Novakove "slicne" grehe i dvostruke arsine

                        Bice ispitivan o tome sta misli na konferenciji sigurno, nadam se da ce izbeci ulazak u problematiku i objasnjavanja u sitna crevca, kako je vec imao obicaj ranije da radi
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by pecaros View Post
                          Brine me upravo krov.
                          Krov navučen, klimatizacija nikakva, vlažnost velika i eto problema.
                          A na protivnikovoj strani terena sve klimatizovano, sunce sija al ne udara u oči. Malo si preterao

                          Comment


                          • A šta ću, brinem onako roditeljski i to je tako, nema tu pomoći.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                              A na protivnikovoj strani terena sve klimatizovano, sunce sija al ne udara u oči. Malo si preterao
                              Puuublika!!! Necu da objasnjavam to na svakom topicu!

                              Divlja argentinska publika ce napraviti fudbalsku atmosferu, a u tom paklu, dje hazduha nema da se udahne, ce sve to skupa definitivno vise odmoci Novaku.

                              Comment


                              • Originally posted by pecaros View Post
                                A šta ću, brinem onako roditeljski i to je tako, nema tu pomoći.

                                Uzivaj ti u tenisu jer bolji od ovoga nece dugo biti


                                Ako ima krova znaci da pada kisa a ako ima kise znaci da se vlaznost vazduha smanjila jer je hladan vazduh ohladio vodenu paru iz vazduha i prouzrokovao kisu

                                Dakle ne moze biti i navucen krov i velika vlaznost.

                                Na nizim temperaturama vlazan vazduh ne pravi neke specijalne probleme. Tokom cele jeseni je tako i milina je za sport. Tako da su uslovi i vise nego dobri veceras, tj. danas.

                                Comment

                                Working...
                                X