Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CAR ne sinoc okrenuo i dobio mec (bem ga). Navijao sam da ispadne. Da je ispao u ovoj lolovini zreba ne bi bilo vise igraca koji bi mogao ugroziti Novaka. Sem Federera ajde.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Weltschmerz View Post
      NI kako ti se čini sada Novakov žreb nakon ispadanja Zvereva?
      Mnogo toga mi se cini bolje poslije jucerasnjih rezultata. Novakove sanse su bolje nego na pocetku iako se kladionice ne slazu sa time. Dok su sanse svim drugim, osim Izneru, povecali. Razlog je Federer. Federer pokazuje dobru formu a on je na Novakovom putu.

      Jucer je ispao Zverev ali i Kirjos i meni je odmah lakse. Protiv svih preostalih igraca ce Novak da se pita. Od Novaka ce zavisiti ishod meca. Dalje, sinoc je Gaske na momente igrao bas dobro, a Novak je, bez obzira na Risharov nivo, imao kontrolu. Konacno BH paralela je funkcionisala.

      Comment


      • Znači, brat Arvind je najbolji. [emoji41]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Jos jedna pobeda.
          Nisam gledala, ne mogu tako kasno

          Vazno da je pobedio i citam da je dobro igrao.

          Sutra Portugalac, idemo dalje
          Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Mnogo toga mi se cini bolje poslije jucerasnjih rezultata. Novakove sanse su bolje nego na pocetku iako se kladionice ne slazu sa time. Dok su sanse svim drugim, osim Izneru, povecali. Razlog je Federer. Federer pokazuje dobru formu a on je na Novakovom putu.

            Jucer je ispao Zverev ali i Kirjos i meni je odmah lakse. Protiv svih preostalih igraca ce Novak da se pita. Od Novaka ce zavisiti ishod meca. Dalje, sinoc je Gaske na momente igrao bas dobro, a Novak je, bez obzira na Risharov nivo, imao kontrolu. Konacno BH paralela je funkcionisala.
            Federer i Novak ako do tog duela dodje igraju sigurno nocni termin. Jer je cetvrtfinale, nije sama zavrsnica pa da mec krene malo ranije. Tako da nema Rodzer sanse nikakve.
            Samo me interesuje ko ce sa one druge strane zreba u finale?
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Jos jednu stvara stalno zaboravljam da podvucem. Culi ste sto je Novak rekao u intrevjuu na kraju. Otprilike: "Marijan nece biti zadovoljan sto mislim na druge stvari a ne na tenis!" Lako je je naslutiti sto je bio Vajdin glavni uslov. Moralo je biti nesto tip - ili tenis ili drugo. Rezultati se vide. Nista nije slucajno.

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Federer i Novak ako do tog duela dodje igraju sigurno nocni termin. Jer je cetvrtfinale, nije sama zavrsnica pa da mec krene malo ranije. Tako da nema Rodzer sanse nikakve.
                Samo me interesuje ko ce sa one druge strane zreba u finale?
                Vrlo lako bi mogao Anderson, u odličnoj je formi poslednja dva meseca.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Ćeri je danas rodjendan porodica na okupu, igra odlucno, baterije pune, sve je na svom mestu...idemoooo!






                  Ocekujem Rafu, naravno, ali otom-potom.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Transkript intervjua posle meca. Kratak osvrt na prethodni i naredni.

                    http://novakindiafans.com/an-intervi...mpionships-r3/


                    "I spent an hour and a half on the court yesterday, really worked specifically on certain things and prepared for today’s match. I think my team and I have done a really good job. You could see that with the performance tonight."
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Novak je zaista promasio previse pasing udaraca kada je Gaske izlazio na mrezu. Mnogo ih je zakucao u mrezu. Bilo je i prilicno loseg tajminga za izlazak na mrezu i promasivanih lakih voleja. Ipak, Gaske je prirodni talenat, igrac u kome se ne vidi naporan rad i po mom misljenju uziva neko postovanje koje nije zasluzio jer ja ne znam kada je on pobedjivao nekoga iz top 8.

                      Za Novaka je dobro da igra protiv Rogera jer ako hoce titulu ozbiljniju prepreku vise nema osim njega, a mec tog intenziteta, koji donosi napetost i pritisak je neophodan da bi kasnije u finalu od starta meca igrao na nivou koji je neophodan. To je jedan od razloga sto je bio onako dobar u finalu Sinsinatija. To su neke male prednosti gubitka setova ili mozda nekog mucenja u mecevima koji prethode finalima. Jedan igrac prodje kroz situaciju a drugi ne i to predstavlja malu razliku. Roger je u Sinsinatiju znao da je Novak vrhunski igrac ali ako nisi igrao na turniru protiv takve igre bar jedan set, ne znas da resis problem.

                      Za Novaka je dobro da bas nije deklasirao Risara jer ne valja jos otvarati karte i pokazivati najbolju igru. Od 1 do 10 na ovom turniru, do sada je Novakova igra na 7,5. 9 je dovoljno za Rogera a malo vise od toga za Nadala.

                      Osvrnuo bih se na Zvereva. Taj decko je pod ozbiljnim pritiskom i nema mir u glavi. U 80% poena protiv Filipa K. stiskao je pesnicu i okretao se prema svom boksu. Mislim da mu Ivan Lendl nista nece pomoci jer taj covek uopste nije tip osobe koji njemu treba. Beker je bolji za Zvereva ali i on ne bi uradio previse dok mali sam ne resi razne stvari u svojoj glavi a to je da nigde ne pise da on u svom zivotu mora da bude bolji od Novaka, Rafe i Rogera. Kada skine taj pritisak sa sebe on ce biti materijal sa kojim moze da se radi za natprosecne rezultate.

                      Comment


                      • Probudio sam se tek u trecem setu.. Dobro je igrao Gaske, loptica je bas letela.. Fina stvar je sto se i zreb otvorio. Bolje Sosa nego Puj jer Sosa ne moze da odigra mec karijere i nije udarac. Cilic ili Nishikori u pf. Igrao je nedavno i protiv Cile i protiv Fedje.. Nadal ce biti rutina u finalu ako do finala dodje.. Mozda je jedina opasnost Nishikori ako ga krene kao '14e.. isto vazi i za Cilka..
                        --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                        https://ibb.co/cD1Xnq

                        Comment


                        • Originally posted by Fića View Post
                          Nadal ce biti rutina u finalu ako do finala dodje..
                          O cemu pricas ti, druze? Kakva rutina?

                          Comment


                          • Svi ovi visoki i snazni mogu da budu opasnost, zbog nesto veceg odskoka tako da im loptica "leze" taman. A sporija podloga im dozvoljava da duze ostanu u poenu i maskira im defanzivne nedostatke i nedoatatke u kretanju.
                            Bice zanimljivo videti dokle mogu Delpo, Anderson, Cilic..
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Joker View Post
                              O cemu pricas ti, druze? Kakva rutina?
                              Dobar Novak -> Nadal = rutina... uvek bilo..
                              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                              https://ibb.co/cD1Xnq

                              Comment


                              • Originally posted by Fića View Post
                                Dobar Novak -> Nadal = rutina... uvek bilo..

                                Da je rutina i ti bi bio sampion US Opena



                                Elem, dodao bih i da je Gaske 3.set odigrao otprilike na nivou onoga sto se ocekuje od Federera, mozda za nijansu manjeg kvaliteta.

                                Comment

                                Working...
                                X