Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahah, ne znam bas, ne bih rekla da je toliko ocajna. Mozda zato sto sam ja protiv vencanja i tih gluposti, pa mi je nejasno sto bas svi moraju da se ozene i udaju. Nek' zive ljudi u "grehu"
    13/13!

    Comment


    • Ma mislim da ce se vencati 100%, ipak su Spanci, sigurno ih neke babe i tetke vec smaraju sa tim pitanjem

      ps. ubice nas Olja zato sto offujemo
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Ma mislim da ce se vencati 100%, ipak su Spanci, sigurno ih neke babe i tetke vec smaraju sa tim pitanjem

        ps. ubice nas Olja zato sto offujemo
        Pa prebaci u Tadbas Spam...
        Elem Rafa će se oženiti kada završi karijeru.
        Kada objavi veridbu znamo da je penzija uskoro,dok sa Novakom i Rodjenim to nije slučaj.
        Prvi će se penzionisati kada mu dune, a drugi nikad -ima da sačeka i malog Zekića da postane senior
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Ciska mi deluje kao jako pametna i odmerena cura, sigurna sam da je samo prividno i samim tim lazno kako Rafa zapravo vuce konce i nesto se kao pita tu
          Karijera prvo...vazi i treba.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Cccccc, ženska posla samo oko udaje razmišljaju.

            Comment


            • Originally posted by Chiwwi View Post
              Imam jos jednu za tenisko neteniske price i vesti: Koje godine ce Nadal ozeniti Cisku pocev od 2019-2026 zatim nijedna od navedenih, ozenice neku drugu i Nadal je gay..
              Originally posted by torpedo View Post
              Cccccc, ženska posla samo oko udaje razmišljaju.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Ciska mi deluje kao jako pametna i odmerena cura
                Slazem se Zato i rekoh da mi deluje da je to njihov zajednicki dogovor, i da i njoj tako odgovara.
                Eto, nije nas Olja nagrdila
                13/13!

                Comment


                • Ma tanan posla, uvek sam fleksibilna bila
                  Malo skretanje sa puta nece nikome smetati, uostalom nista se ne desava, ne bi nam Novak nikad zamerio
                  Skupile se zene...a zna se kako to izgleda
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Sarafa View Post
                    Zasto uopste mora da se ozeni?
                    Zato sto muskarac mora da uradi dve stvari za svog zivota a to je da se ozeni i sagradi kucu..

                    Comment


                    • Originally posted by Chiwwi View Post
                      Zato sto muskarac mora da uradi dve stvari za svog zivota a to je da se ozeni i sagradi kucu..
                      Kaže ko?
                      Vlajko?
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Tako je ledeničaju, Olja sve čuva, pa kada zatreba...

                        Neko je cini mi se trazio neku proslu anketu...negde sam usput videla... neka se javi sta je bese ono zeleo/zelela

                        Nisi bas mnogo inventivan Chiwwi, nekako sve to izgleda na silu, a na kraju anketa nije obavezna. Uostalom, neka se ljudu izjasne, pa da vidimo...
                        Ja sam pitao ako moze anketa sta ce Novak prvo osvojiti, bila je pre Kvinsa cini mi se.

                        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by cacanin View Post
                          Ja sam pitao ako moze anketa sta ce Novak prvo osvojiti, bila je pre Kvinsa cini mi se.

                          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                          Bila
                          Ja tipovala Sinsinati
                          A neki su pogodili Vimbldon...
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Bila
                            Ja tipovala Sinsinati
                            A neki su pogodili Vimbldon...
                            Znam znam Maki, nego me zanimali rezultati.

                            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by cacanin View Post
                              Znam znam Maki, nego me zanimali rezultati.

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                              A to...pa izvući će Olja to kada bude najpotrebnije
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by cacanin View Post
                                Znam znam Maki, nego me zanimali rezultati.

                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                                Spoiler
                                -To define is to limit.

                                Comment

                                Working...
                                X