Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Nola kao u streljani.. Spori nesto ovi tereni ili se meni cini?
      --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

      https://ibb.co/cD1Xnq

      Comment


      • i menscini. Ali kad smo kod brzine, nesto razmisljam.. moze Nadalov put do finala lako da se pretvori u pakao, nista laksi od eventualnih Fedje i Zverka na Novakovom putu. Ako Nadalu dodju naostreni Kevin i Delpo/Raona, bice mu ovaj beton i te kako brz. Iscijedice ga.
        Last edited by Joker; 24-08-18, 11:31.

        Comment


        • https://www.b92.net/sport/usopen2018...nav_id=1434448

          Hmm mislim da ima istine u ovom sto je Moja rekao.
          Da se ne zavaramo, ja bar ne, Nole nije jos u svojoj top formi, bez obzira na ova 2 osvojena turnira.

          Zreb ko zreb, na oko kao dobar, ali nikad se ne zna, poznavajuci Noleta, sta moze da bude.

          Ne sumnjam da nema motiva, al' ne znam zasto nekako imam osecaj da mu je ovaj Sinsi bio cilj, W, nije planirao

          No kako god, idemo, cekamo prvi mec
          Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

          Comment


          • Moja se samo tesi.

            Nole ima odlican zreb u prva cetri kola a onda mu dolazi Federer sto automatski znaci da nema sanse da bude motiva bez.
            Novaku je upravo kritican period na slemovima od R3 do polufinala a R3 i R4 mora da odigra odlicno kako bi bio tempiran za QF.

            E sad ako ga Federer nadigra mi tu nista ne mozemo ali bice Nole naostren kao zilet za taj mec.

            A i da Kirgios dodje umesto Federera nece manjkati motiva. Odlican zreb je izvukao Novak.

            Jos jedna pozitivna stvar je da on do potencijalnog finala nema ni jedan potencijalno fizicki zahtevan mec. Nema Wawrinke i zdravog Mareja u svom delu zreba pa da grinduje 5 sati polufinale a onda takav da ide Nadalu u finale ili da izgubi od Wawrinke pre finala. Najverovatnije nece biti ni odlaganja jer sada dva terena imaju krov tako da ukoliko ne bude neke monsunske kise u prva dva kola organizatori ce posle toga da igraju ping-pong opusteno dok se turnir ne zavrsi..

            Fizicka sprema nece biti problem.

            Forma mozda ali od QF do F ne. Narocite ne u finalu ako dodje do njega.
            Last edited by Chiwwi; 24-08-18, 15:22.

            Comment


            • Po formi iz Toronta i Sinsinatija Moja jeste u pravu jer Novak još nije dostigao maksimum. Međutim po prezentovanom u Torontu to nije ni Nadal.
              Za očekivati je da će obojica podići igru na USO a na koji nivo to ćemo tek videti.
              sigpic

              Comment


              • Ako Novaku zapadnu Fedja u cf, Zverev u pf i Nadal u f bice veoma komplikovano.. Bice mu potrebna strasna psiho-fizicka sprema. Morace dici nivo bar na 85%. Ako pocne da udara kao na ovom gore klipu sumnjam da ce imati neke sanse.. I mora naci nacin da izbaci iz takta krakatog.. nek se konsultuje sa Gulbisom..
                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                https://ibb.co/cD1Xnq

                Comment


                • Gde nestade Maxx-a, zna li ko?
                  sigpic

                  Comment


                  • Novak u utorak izlazi na AA, drugi mec posle Woz-Stosur, koji pocinje u podne -.-
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Novak u utorak izlazi na AA, drugi mec posle Woz-Stosur, koji pocinje u podne -.-
                      Da pogadjam, Roger igra u vecernjem terminu?

                      Comment


                      • Koliko se secam... prvi vecernji od 19 po njihovom
                        (Bilo je na nekom spisku nabacano samo)
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Zvanicni Vimbldon yt kanal, objavio juce ceo mec


                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Roger je u finalu Sinsinatija bio ubeđen u Novakovu sklonost kao oscilacijama i sada mi se čini da ga je možda i potcenio. Novak ga je za to žestoko kaznio.

                            Ovo što je Moja izjavio jako odgovara Novaku i potvrđuje da oni ne znaju šta da očekuju od njega. Znaju da je mnogo dobar ali izgleda da kada su ključni mečevi u pitanju Novak je daleko bolji nego što oni misle ( a i mi).

                            Ključno je šta bi Vajda sada rekao. Da li se idalje drži priče kako su idalje prijatno iznenađeni titulama ili već polako se postavljaju visoka očekivanja.

                            Dve stvari su jasne, kao i pred Wimbledon Novak je prošao test. Onda u Kvinsu a sad u Sinsinatiju. Dakle ne bi trebalo da ima oscilacije prva 4 kola. S tim sto je sada sve unapredjeno.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                              Znaju da je mnogo dobar ali izgleda da kada su ključni mečevi u pitanju Novak je daleko bolji nego što oni misle ( a i mi).
                              Speak for yourself - mene nimalo ne iznenađuje Novakov performans, ni na Vimbldonu, ni nakon njega. [emoji41]
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Zaboravih da napomenem jutros, u utorak i sredu se najavljuju strasno topli dani u NY. Maksimalna dvnevna 35stepeni. Jos su Novaka u najvecoj vrucini stavili. Bice bas tesko.

                                Comment

                                Working...
                                X