Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa finansijski gledano, nije da nije tacno

    Comment


    • pozz svima,ja sam novi ovde pa imam jedno pitanje.
      pisem iz Nemacke,kupio sam od jednog nemca reket koji kaze da je dobio od heada na nekoj nagradnoj igri i da je reket bio licno _Novakov reket je napukao i ima novakov potpis,e sad me interesuje dali neko zna koji grip koristi Novak zato sto je ovaj L3 da bi znao dali je reket stvarno bio Novakov.......

      Comment


      • Originally posted by damirr View Post
        pozz svima,ja sam novi ovde pa imam jedno pitanje.
        pisem iz Nemacke,kupio sam od jednog nemca reket koji kaze da je dobio od heada na nekoj nagradnoj igri i da je reket bio licno _Novakov reket je napukao i ima novakov potpis,e sad me interesuje dali neko zna koji grip koristi Novak zato sto je ovaj L3 da bi znao dali je reket stvarno bio Novakov.......
        Pozz i tebi.Ja mislim da Novak koristi L3 grip,posto vecina tenisera koristi L3.Nisam siguran,ali mislim da jeste Novakov grip.

        Comment



        • Inace moj je video mada nisam zadovoljan kako ispade....
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment





          • http://manoftheday.net/journal-artic...2011-succeeded
            sigpic

            Comment


            • ja ne znam sta je smijesno..inace,Novakovo porijeklo jeste sa Jasenovog polja..(kod Niksica)njegova djedovina je sa Jasenovog polja.


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Duka View Post
                  ja ne znam sta je smijesno..inace,Novakovo porijeklo jeste sa Jasenovog polja..(kod Niksica)njegova djedovina je sa Jasenovog polja.
                  Ma pusti, ljudi kad prvi put nesto procitaju, odmah pocnu da se smeju u neverici...
                  Da bi upoznao sebe, moras znati svoju istoriju, a ova zvanicna istorija nema veze sa istinom, tako da cu uvek poverovati ljudima koji ovako nesto napisu...

                  Novakov pobednički gen od Damjanovića

                  Sem toga, text je odlican...

                  Comment


                  • ma da...u pravu si.Ali citirala i smije se..a ne zna sta joj je smijesno


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Sta mi je smijesno? Pa ovaj novinski clanak, pobogu, ljudi. Sta se odmah palite, nisam rekla nista lose za Novaka, ne brinite, vec za novinara koji je ovo pisao ili kome je ovo palo na pamet. Ne znam da li je smijesno ili zalosno.
                      Cuj Tadic mu jedan od prvih komsija zato sto je porijeklom iz mjesta u blizini onog odakle su Djokovicevi preci... Isto kao i Milo.
                      A sto se tice ovog ubijanja izvjesnog age oko 1730. godine, boldovano govori samo za sebe... Toliko o istorijskim podacima... ;)

                      Comment










                      • Novak Djokovic: "Nothing can stop me now Ok... Nothing!!!

                        Cisto da se zna ko je gazda...

                        Comment




                        • Bili na vreme "namirisao" Đokovića

                          drazo hvala, fantastično je... uživanje moje, svaki put...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Oljce,nema na cemu i drugi put...

                            Bas su se potrudili ovog puta i video je odlican...Jos uvek cekamo Jean...nikako ona da nesto izbaci...



                            Obradović: „Novak daje snagu"

                            Selektor Dejvis kup tima Srbije Bogdan Obradović da je njegovim izabranicima mnogo značilo prisustvo Novaka Đokovića tokom duela sa Švedskom.

                            Srbija je proteklog vikenda izborila plasman u polufinale elitnog takmičenja pobedom u Halmštadu i u septembru je očekuje okršaj sa Argentinom, najverovatnije u Beogradu.

                            „Drago nam je da nam se Novak priključio, on daje ogromnu snagu i energiju. Proslavili smo sve sa njim, bila je neka posebna atmofera u smislu slavlja, ali i profesionalne obaveze da obavimo taj posao do kraja. Svi su očekivali da će to biti laka pobeda, s obzirom na plasman švedskih igrača, ali moram da kažem da je bilo dosta pritiska, nije bilo lako, izgubili smo dubl, tako da se stvorio pritisak trećeg dana, ali su momci sve maksimalno ozbiljno i profesionalno shvatili i dobili smo sa 4-1“, rekao je Obradović po povratku u Beograd posle četvrtfinalnog duela Dejvis kupa sa Švedskom.
                            Last edited by draza; 11-07-11, 12:34.

                            Comment


                            • ма има да славимо, ко зна докле....



                              почињемо да бројимо недеље, ово је прва, најслађа!
                              Last edited by Žika; 12-07-11, 09:57.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X