Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zika View Post
    Да, кукали смо да фали Роланд Гарос, а коштало нас две године, сада смо кукали да фали Синсинати и добио га, дај да се не понови историја, еуфорија али полако, шта нас брига сад за овај слем, пажљиво са тим телом и рационално планирати напоре... сад више нема никаквог зорта и морања...
    Tako je Ziko

    Mada se ne secam da smo kukali nesto da mora da osvoji Sinsi, to je bila Noletova velika zelja, to se videlo-pa i mi pozelesmo, normalno?

    Najvaznije nam je bilo da se polako vraca u formu i vraca se, a sta ce biti, nije sad toliko vazno, samo nek je zdrav i sve ce doci na svoje mesto.
    Korak po korak

    Vec mi se javlja za USO al' necu nista da napisem
    Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

    Comment


    • Hvala, super je ovo podsecanje, mnogo toga se zaboravi.

      Znaci bice i drugi deo, hvala unapred.
      Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

      Comment


      • Ko je gledao reprizu neka se javi

        Comment


        • Steta Tata sto ce to da ti se zatrpa
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by mr.gold View Post
            Одлична прича

            Ја сам још ономад чуо за ону италијанску пословицу - проговорио је и пропустио шансу да остане паметан.
            Тачно нисам знао да ћу након толико година моћи да је применим

            Молим те, ако ти није тешко, ископирај тај пост где Оља то каже.
            Pa rekla je da si oduvek bio ovde. To znaci da si arhitekta. Potrazi, nekoliko strane unazad..

            @ Ledeni upravo zavrsavam.. sta te interesuje?
            --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

            https://ibb.co/cD1Xnq

            Comment


            • Prelep tekst, nije zutac.

              Preporucujem.

              B92: Osvojio je sve! A šta sada? http://www.b92.net/sport/teme/ljubis...nav_id=1433209

              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Ajde Nole mojne sad kao posle RG2016 opet u nirvanu, peace, love, priroda ovo ono...
                Kreni sad da ih šuriš dok još ne kapiraju šta ih je snašlo
                Idemo po USOpen najznačajniji GS koji Nole treba da se fokusira kao i na isto tržište. Ko vlada Amerikom vlada i tenisom

                Sent from my SM-G955F using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by Fića View Post
                  Pa rekla je da si oduvek bio ovde. To znaci da si arhitekta. Potrazi, nekoliko strane unazad..

                  @ Ledeni upravo zavrsavam.. sta te interesuje?


                  Мрзи ме да тражим, али сигурно није рекла да сам опасан.
                  Што имплицира да си намерно слагао.
                  Да не спамујем више тему, завршио сам са тобом.

                  Comment


                  • Originally posted by ledeni 80 View Post
                    Ko je gledao reprizu neka se javi
                    Dva puta gledala

                    Niko nije ukapirao sto sam ovaj avatar stavila

                    Znala sam, prosto znala da ce bas Federera pobediti vrlo uskoro sto se i desilo
                    Last edited by Zoje; 20-08-18, 20:50.
                    Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                    Comment


                    • Fico ma ja to onako priupitah
                      Zoje nisam ni sumljao ali samo kad visko nije prenosio to mi je posebno drago

                      Comment


                      • Originally posted by ledeni 80 View Post
                        Fico ma ja to onako priupitah
                        Zoje nisam ni sumljao ali samo kad visko nije prenosio to mi je posebno drago
                        Juce je mogao da prenosi i Vilander al' fin je bio Pralica, jel' Pralica bese
                        Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                        Comment


                        • Sto si takav mr. Gold? Pa to sto je ona rekla implicira da si opasan.

                          Sad nesto razmisljam, Novak je posle tacno 2 godine nastavio tamo gde je stao i sa slemovima i sa mastersima (RG '16-W'18, Monreal '16-Cinci '18). Cista slucajnost? Ili je u pravu Cacanin?
                          Da l' su mu mozda naredili da se povuce na dve godine i zabranili mu da osvaja sve sto je iznad 250-ice? Vrlo vrlo vrlo cudno
                          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                          https://ibb.co/cD1Xnq

                          Comment


                          • Originally posted by Zoje View Post
                            Juce je mogao da prenosi i Vilander al' fin je bio Pralica, jel' Pralica bese
                            Ima li glasa od Vilandera da kaze nesto pametno kao I uvek
                            Bese Pralica

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Steta Tata sto ce to da ti se zatrpa
                              Zar nema nacina da se to negde izdvoji, kao neki podsetnik da postoji?

                              Ne znam pravila ali recimo kao 1 folder u Novakovoj fan-temi?
                              Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                              Comment


                              • Originally posted by ledeni 80 View Post
                                Ima li glasa od Vilandera da kaze nesto pametno kao I uvek
                                Bese Pralica
                                Nigde nisam nista nasla, mora da se napio od srece

                                E, sad sam nagrabusila, utepace me Olja, opet dva posta zaredom. Kud ne pogledah, sve si ti ledeni kriv
                                Last edited by Zoje; 20-08-18, 21:02.
                                Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                                Comment

                                Working...
                                X