Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko mi je drago zbog ovog covjeka, jos vise mi je drago zbog onih miseva sto su ga pljuvali.

    Svaka cast majstore, samo tako nastavi.

    Comment


    • Uvek je prelepo jutro posle ovakve pobede i pisanja istorije, pa uz kaficu citanje svega sto ste ispisali . Novak je sinoc bio perfektan, imao je fokus, plan i igru, covek na misiji da konacno podigne pehar u Sinsinatiju, a kad je u tom modu uspeh ne izostaje. Drugi servis je bio bonbona. Jedna zanimljivost - uvodjenje sata je u teoriji trebalo da najvise steti Rafi i Novaku a upravo su njih dvojica osvojila dva najveca turnira nakon te inovacije . I tako, uzeli smo sve, bas sve, bravo Novace

      E da, trofej je bolesno ruzan ali koga je briga

      Comment


      • Uzeli ljudi vazu, malo je oslikali i to je to.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • MTF je vašar svakakvih gluposti od strane svakakvih ostrascenih fanova, ali ima i predivnih opisa minulog teniskog dogadjaja. Evo jednog vrlo argumentovanog i slikovitog odgovora na provokaciju koja se odnosila na gomilu neiznudjenih gresaka Federera, koje bi, navodno, trebale baciti sjenku na Novakov uspjeh:

          "As we all know stats can be deceptive. With Djokovic being the player he is, it's tough to hit through the guy when he is locked on. In the end you either go for broke and hope, or die by a thousand cuts."

          Kako diiivan samurajski opis.

          Comment


          • Originally posted by Joker View Post
            MTF je vašar svakakvih gluposti od strane svakakvih ostrascenih fanova, ali ima i predivnih opisa minulog teniskog dogadjaja. Evo jednog vrlo argumentovanog i slikovitog odgovora na provokaciju koja se odnosila na gomilu neiznudjenih gresaka Federera, koje bi, navodno, trebale baciti sjenku na Novakov uspjeh:

            "As we all know stats can be deceptive. With Djokovic being the player he is, it's tough to hit through the guy when he is locked on. In the end you either go for broke and hope, or die by a thousand cuts."

            Kako diiivan samurajski opis.
            Ma da... potpuno bezvezna priča, vidim da ljudi nasedaju. Novak ga je deklasirao. Vrlo slična priča kao na AO 2016.

            Roger je još jednom izašao sa namerom da ga deklasira i otišao po manji trofej u neverici. Znao on to i sam. Zato je i rekao "bice manje trofeja kad se Novak vrati". Novakova prednosti sinoc takodje je bila u tome što oni iste nedoumice imaju kao i mi. Ne znaju šta da očekuju od Novaka. Mislim da se Roger neprijatno iznenadio.

            Novak je zaista neverovatan igrač.

            Comment


            • Да, кукали смо да фали Роланд Гарос, а коштало нас две године, сада смо кукали да фали Синсинати и добио га, дај да се не понови историја, еуфорија али полако, шта нас брига сад за овај слем, пажљиво са тим телом и рационално планирати напоре... сад више нема никаквог зорта и морања...
              Last edited by Žika; 20-08-18, 11:42.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Joker View Post
                "As we all know stats can be deceptive. With Djokovic being the player he is, it's tough to hit through the guy when he is locked on. In the end you either go for broke and hope, or die by a thousand cuts."

                Kako diiivan samurajski opis.
                Isto sam napisao u komentaru ali ne tako poetski.

                Comment


                • Forma ispred sustine u ovom slucaju. VooolEm ekspresivne opise.

                  Comment


                  • Kapa dole za najglasnijeg navijac.. Majica pobedila..https://ibb.co/m0GsVz.. "Gotov je" i nesto dole pise Vu... Pe... (ne mogu da provalim sta znaci )

                    Jedan veliki minus za nase navijace posto je izostao dugo najavljivani koncer Milosa Segrta i Goci Benda ispod balkona, ali nema veze, organizovace valjda nesto u NY..
                    Last edited by Fića; 20-08-18, 12:49.
                    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                    https://ibb.co/cD1Xnq

                    Comment


                    • Nedostaje mi Nera, Nero javi se, vratio se Novak, moras i ti
                      sigpic

                      Comment


                      • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Честитам свим навијачима Новака, од срца

                          Где смо стали са оним опкладама, шта треба ја да урадим након ове титуле?
                          Ако треба трајно да нестанем, само кажите, није проблем

                          Comment


                          • Ma sta ti je Golde, sto bi nestajao... Olja kaze da si neki opasan lik, neka vrsta arhitekte iz Matrix-a.

                            Pazi ovo..da ti ispircam jednu pricu.. Imali smo kod mene u selu jednog cicu koji se zvao Toma, a svi ga zvali "Toma Zlatni".. znaci svi.. I ja jednog dana pitam mog starog, reko "sto zovu cica Tomu "Toma Zlatni".. kaze "Fico, lik se jednom, kad je bio mladji, toliko napio da je upao u septicku jamu i komsije su morale da dodju da ga vade iz nje, jedva zivu glavu izvuk'o. I od tad dobi tadimak "Zlatni"" hehehe.. Reko nikad se ne bi toga dosetio, 'bes mi sve.
                            --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                            https://ibb.co/cD1Xnq

                            Comment


                            • Одлична прича

                              Ја сам још ономад чуо за ону италијанску пословицу - проговорио је и пропустио шансу да остане паметан.
                              Тачно нисам знао да ћу након толико година моћи да је применим

                              Молим те, ако ти није тешко, ископирај тај пост где Оља то каже.

                              Comment


                              • Cestitam Novakovic na ovoj istorijskoj pobedi.

                                Comment

                                Working...
                                X