Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Biće Novak bolji za 10-15 dana, koliko bolji teško je reći. Teže je pobjediv na 3 seta od raznih indijanaca. Do titule teško, ne vjerujem da može preko Rafaela. Ispadanje Rafaela na USO bi značilo da se može do kraja, svi ostali su nepouzdani kao i Novak.

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      6 sati je razlika
      Hvala Marija
      Originally posted by NI View Post
      Nemojte padati na Mr. Goldove provokacije.

      Bez obzira na sve vidjeno u zadnjih 10 dana, bez obzira sto ima tu problema i sa motivacijom (Joker je u pravu), bez obzira sto je Novakov BH na momente ocajan, bez obzira sto luta kad je igra na hardu (ima dilemu da li pokusati da vrati i igru od prije 2016 ili da naci neki paket koji manje trosi, trazi manje intenziteta ali je i manje efikasan)... Novak ce osvojiti jos velikih titula. Mozda osvoji Sinsinati, mozda osvoji USO, mozda osvoji oba.

      Ali te titule nece dolaziti tako cesto kao prije niti ce Novak dominirati kao prije. I moramo se privici na poraze od igraca snage Cicipasa, Cilica, Dimitrova i slicno. Nadam se da nece biti poraz od Danijela ili Manarina. Zato, jednako kako moze da osvoji veliki turnir, moze i da ispadne u ranim kolima (prije cetvrtfinala).
      Otprilike tako kako si napisao(osim motivacije, tu imam malo drugacije misljenje) ja se vec navikla. Radujem se svakom mecu, a titula kad dodje-super!!!
      Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
      Tvoji komentari ukazuju na problem tehničke prirode. Što po mom mišljenju nije slučaj. Novak se ne oseća dobro, mada se nije osećao ni na Wimbledonu ali ovde je osećaj lošiji. Samo u finalu W je bio najbliže onoj staroj, najkonstantnijoj igri.

      Protiv Manarina on nije izašao sa bolom u stomaku ili nekom mučninom. Na trenutak sam pomislio da igra kao da je pio do 2 i onda pijan legao, i pijan ustao. Dok se otreznio doslo vreme za igru.

      Nema on potrebe trazi bilo kakve pakete trenutno. To moze da se igra onaj ko zna šta želi i ko nema te oscilacije.

      @Zoje,

      Čitam sve komentare

      Veliku borbu on vodi sa svojom glavom. Voleo bi da ima recept ali nema ga. I zato je tako inertan. Inertan je bio na Wimbledonu samo značajno manje.

      Rafael Nadal nema nijednu oblast interesovanja u svom životu osim tenisa a porodica mu je pod tačkom Razno. Zato je konstantniji.
      Ja se salim u vezi citanja mojih postova


      E, vidis, misljenja se razlikuju.
      Noleta ni sa kim ne uporedjujem, on je svoj i takav neka ostane.

      Ne volim i ne dozvoljavam u reali da mene neko uporedjuje sa nekim ili mi govori sta treba da radim, razumes sta sam htela da kazem.

      Druga je stvar sto bi vecina Noletovih navijaca zelela da on ponovo sve rastuta itd.

      Postujem svacije misljenje, vredjanja ne volim, ne mislim ovde na tebe.

      Ruzno je kad neko bilo koga i neciji zivot komentarise , da ne upotrebim ruznu rec.

      Uz Noleta uvek, slazu se kockice-samo polako
      Last edited by Zoje; 16-08-18, 12:21.
      Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

      Comment


      • Originally posted by Joker View Post
        Dobro, sta da radimo s tobom kad Novak osvoji sledeci masters/slam? Hocemo li da ti se sprdamo, da te ubuduce ignorisemo ili da te tretiramo kao forumasa koji ISTA zna o tenisu i sportu? Mislim da je ovo poslednje najmanje moguce..

        И ћорава кока убоде зрно.

        Али може.
        Спреман сам за једну јаку опкладу.

        Ако секташ освоји још неки мастерс или слем, ја ћу да признам да сам погрешио и нећу више да давим Ољу да идемо на колаче.
        Ако не, ти да ставиш у аватар федерерову слику по мом избору и да напишеш у потпису - Пепе је победио.

        Још само да одредимо датум до када се рачуна, и можемо да почнемо.

        Comment


        • Gold koji si ti smarač druže to nema nigde na svetu. Možda da probaš da se oženiš, biće ti lakše.

          Comment


          • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
            Ali pazi hrabrosti da neko okarekterise zivot jednog od najboljih tenisera svih vremena kao "promaseni zivot"...pa makar i trenutno...Forumska je tuga pregolema, tastatura trpi a posledica nema...Skrivanje iza,nekog nick-a na forumu doista moze da prividno izleci neke komplekse i ljudima ulije neutemeljeno samopouzdanje i iluziju da su sposobni da istovremeno budu selektori, nutricionisti, psiholozi i ko zna sta jos...
            Bravo za post!!!!

            Jos nesto, ne samo zivot uspesnog coveka, ili manje uspesnog.
            Nego okarekterisati bilo ciji zivot!!!
            Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

            Comment


            • Originally posted by mr.gold View Post
              И ћорава кока убоде зрно.

              Али може.
              Спреман сам за једну јаку опкладу.

              Ако секташ освоји још неки мастерс или слем, ја ћу да признам да сам погрешио и нећу више да давим Ољу да идемо на колаче.
              Ако не, ти да ставиш у аватар федерерову слику по мом избору и да напишеш у потпису - Пепе је победио.

              Још само да одредимо датум до када се рачуна, и можемо да почнемо.
              Odalo te ono "brže jače bolje" , ako znaš na šta mislim

              Opklada je interesantna ponuda ali pošto si ti već jednom poražen u predviđanjima red je da tvoj ulog bude veći. Vidim da si član od 2011.godine pa neka tvoj ulog bude ugasiš svoj nalog na celom forumu i da se ne registruješ više pod drugim nadimkom ukoliko Nole osvoji bilo kakav Slem ili Masters u naredne 2 godine tj. Do kraja US Opena 2020. Mislim da je to korektan datum obzirom da si i proletos pisao "zapamtite, nijedan do kraja karijere".

              Evo ja ću da se kladim sa tobom, mogu i da promenim nick u Mrzitelj Novaka ako želiš haha a mogu i avatar da promenim u koji hoćeš

              Comment


              • Originally posted by mr.gold View Post
                И ћорава кока убоде зрно.
                A nece biti zrno, sunce, nego ce sve da ih pozoblje. Novak je s pola zivota dosao na Wimbledon i ukrao im ga ispred nosa. A tek ce o jadu da ih zabavi. Neka bude opklada na godinu dana. Mislim da je fer. Da se kladim da ce sad odmah da omunji neki turnir, necu, jer sam s razlogom oprezan, obzirom na oscilacije u igri. Ali za godinu dana ce 100% imati osvojenih turnira, a vrlo vjerovatno i slemova, pa nek ide tako..

                Btw, meni Fedja nije gadan kao igrac, iako ga ne cijenim bas kao nekog covjeka.. Tako da nemam problem s tim, on je najveci ikad, mogu ga ja i sad stavit na avatar, nije mi neka kazna..

                Comment


                • Alooo trolovi i ovi do njih!

                  Elem, zlacani je jedan od prvih admina ovde...da, da...tako da mu ta 2011.nije tacna, jer mu je ovo drugi nalog (duga prica)...ali je nazalost i jedan od najvecih trolova vec dugo.

                  Sa tobom golde samo do teskih vrata Banovica, da ti ih otkljucam, nastavis li da vredjas Novaka makar i iz ciste dosade.

                  I imate off teme za razbribrige i prepucavanja!


                  A samo je trebalo NIja da poslusate.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                    Rafael Nadal nema nijednu oblast interesovanja u svom životu osim tenisa a porodica mu je pod tačkom Razno. Zato je konstantniji.
                    Inace ne komentarisem nista sto mi se ne svidi na drugim fan temama, nek' misli ko sta hoce.. ali ovo je jako ruzno reci, pritom izneseno kao cinjenica, a nije tacno... Nije cak tacno ni da je konstantniji, a pogotovo ovo pre toga. Ne mora se vredjati drugi igrac da bi se uzdigao svoj, pogotovo sto su svi oni kvalitetni i na terenu i van njega.
                    13/13!

                    Comment


                    • Originally posted by Sarafa View Post
                      Inace ne komentarisem nista sto mi se ne svidi na drugim fan temama, nek' misli ko sta hoce.. ali ovo je jako ruzno reci, pritom izneseno kao cinjenica, a nije tacno... Nije cak tacno ni da je konstantniji, a pogotovo ovo pre toga. Ne mora se vredjati drugi igrac da bi se uzdigao svoj, pogotovo sto su svi oni kvalitetni i na terenu i van njega.
                      Mislio sam na zasnivanje svoje porodice. Ocigledno mu je tenis za vreme igracke karijere daleko bitniji od zasnivanja porodice.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                        Tvoji komentari ukazuju na problem tehničke prirode. Što po mom mišljenju nije slučaj. Novak se ne oseća dobro, mada se nije osećao ni na Wimbledonu ali ovde je osećaj lošiji. Samo u finalu W je bio najbliže onoj staroj, najkonstantnijoj igri.
                        Ja nisam pricao o problemima tehnicke prirode. Kad bi bili tehnicke prirode, to bi Vajda brzo doveo u red.

                        Prije 3 godine je Novak ima najvisi nivo ikad postinut u istoriji tenisa. Postigao ga je poslije 20 godina mukotrpnog rada. Za taj nivo treba izuzetna kombinacija:
                        *tehnike,
                        *kretanja,
                        *fizicke spremnosti,
                        *koncentracije,
                        *volje,
                        *zelje,
                        *samouvjerenosti
                        .
                        .
                        .

                        Prirodno je da Novak zeli da ponovo dostigne taj nivo koji nudi izuzetne takticke mogucnosti. Ali mozda ni on vise ne moze da ga dostigne. Pokusavati da igras kao da imas taj nivo je kontra produktivno. Ako ne mozes lupati tako efikasnu BH paralelu, ako ne mozes da postizes dubinu..., a svejedno probas da igras kao da mozes, imaces samo brdo neiznudjenih greska. Iza toga slijedi pad samouvjerenja i pusheraj.

                        Mozda je pametnije prihvatiti da je nivo iz 2015. nedostizan i prilagoditi taktiku i ocekevanja nivou koji je nekoliko nijansi nizi.
                        Last edited by NI; 16-08-18, 13:39.

                        Comment


                        • Оља, спусти своју милост на мене и дозволи ми да одговорим оном добром човеку на започету тему о опклади.
                          Ако немаш милости за великог љубитеља тениса, онда ме упути на којој теми могу да пишем.

                          Имам још заинтересованих који чекају мој одговор.

                          Comment


                          • Originally posted by Sarafa View Post
                            Inace ne komentarisem nista sto mi se ne svidi na drugim fan temama, nek' misli ko sta hoce.. ali ovo je jako ruzno reci, pritom izneseno kao cinjenica, a nije tacno... Nije cak tacno ni da je konstantniji, a pogotovo ovo pre toga. Ne mora se vredjati drugi igrac da bi se uzdigao svoj, pogotovo sto su svi oni kvalitetni i na terenu i van njega.
                            Nasla si kome da objasnjavas nesto, to je Sizifov posao, po njemu uslovi na RGu ne zavise od vremena, a Pepe Imaz je dobar za Novaka, mozes misliti koliko zna onda
                            sigpic

                            Comment


                            • Vise je nego jasno da on fizicki nije na nivou kao nekad na betonu, nema ni konstantnsot pri udarcima, ne generise dovoljno snage i najvaznije od svega odbrana mu nije dobra kao nekad, sto znaci da kad je inferioran u dugoj razmjeni izgubice je mnogo cesce nego prije. Moze li podici nivo? Sigurno da moze. Moze li to uraditi prije USO? Nisam bas siguran, ali mi moramo biti zadovoljni ovom sezonom na kraju, ni iz cega je stigao Slem maltene, dobio nikad boljeg Nadala na travi, u jednom mecu koji je bio fizicki prezahtjevan i posle niza "udaraca u glavu" kojih je primio do tog Vimbldona, uspio da ustane i umjesto on da bude nokautiran i mozda mentalno potpuno slomljen nakon svega on je bio taj koji je nokautirao i izasao kao pobjednik iz jedne velike bitke. ALi to je bitka, nije rat. Rat krece od januara, pa cemo tacno vidjeti dje je. Ovo je sve zagrijavanje za sledecu sezonu kada ce nam biti jasno moze li vise biti onaj stari, moze li ici do kraja i osvajati Slemove, moze li se vratiti na prvo mejsto. Ovo je priprema za to, ako nesto u medjuvremnu dodje, neka velika titula, super, ako ne, nije kraj svijeta. Ipak on mora mnogo da radi i mnogo da trenira da bi titule dosle. I do kraja ove sezone, i u predsezoni.
                              sigpic

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X