Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zoje View Post
    Cestitke Cicipacisu, valjda sam dobro napisala, ima nade za njega-a Nole nek vezba sve sto treba

    Iza coska je Sinsi a oma tu blizu i USO, bas me interesuje sta ce biti.

    Nisam razocarana, uzeo, W, jos nesto nek uzme i debela ladovina
    Haha, Cicipacis. Tsitsipas, Cicipas, Ciciban, biraj.

    Ma jos samo USO da uzme i meni dosta.
    -To define is to limit.

    Comment


    • Originally posted by icetea View Post
      Haha, Cicipacis. Tsitsipas, Cicipas, Ciciban, biraj.

      Ma jos samo USO da uzme i meni dosta.
      Onda cicibana moze i cipiripi

      Pst, kao nista ne ocekujemo, 1 GS uzeo, a sad bas ovako
      Last edited by Zoje; 10-08-18, 19:28.
      Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Postoje dugorocni ciljevi. To je bez sumnje broj 1. U intervjuu od prije par dana mi jedna recenica zaparala usi. Kazem po sjecenju: "Zelim da budem broj jedan ali bojim se da to nije realno ove godine."

        Nema sumnje da on jucer nije zapeo koliko je mogao. Mislio sam da se radi o manjku motivaciji u stilu da mu se ne da. Sad mi se cinilo da se radilo o doziranju - probacu samo onoliko koliko mi se na terenu ucini da je razumno
        Dakle očigledno je da je motivacija problem. Koliko ja vidim, Grend Slem nije problem u smislu motivacije. Postavlja se pitanje šta posle US Opena?

        Nije da se žalim. Drago mi je da mogu da ga gledam uopšte i uvek sam više voleo kad je teško nego kad je (naizgled) lako.

        Ovo onako iz senke deluje ako se njemu igra uzeće turnir ako mu se ne igra ide da se zabavlja.

        Comment


        • Izasao zreb za Sinsi.
          Manje vise ko je protivnik, meni je interesantno da vidim koliko se Nole "privikao" na beton, sta moze da uradi, ima li motivacije(??????)
          Nesto razmisljam, zasto ne bi bio motivisan?

          Nadam se da ce servis, ritern biti ok, zelja, borbernost, pa onda kako bude

          Ajd da su mu GS-vi najbitniji, to je ok, ali i neki jos turniri bi trebalo da budu razlog za motivaciju, ako nista ono zbog pripreme za GS-ve.
          Last edited by Zoje; 11-08-18, 08:26.
          Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

          Comment


          • Novak mora minimum do polufinala u Sinsiju ukoliko želi do 8-og mesta pre USO. Ili da Tiem ispadne pre QF. Mislim da nas gotovo izvesno čeka još jedan Djokodal klasik.
            Mnogo stvari mora da se posloži da bi Novak uzeo kantu u Sinsiju. Težak žreb.

            Comment


            • Ako on odigra dobar turnir u Sinsinatiju to će značiti da on igra i pobeđuje kad se njemu hoće. U tom slučaju uopšte nije bitno na kom je on mestu, da li je to 9. ili 8.

              Za mene veliko razočaranje je što moraju da se za svaki turnir sklapaju kockice, da se on oseća kao kod kuće i da traži neku posebnu motivaciju.

              Comment


              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                Ako on odigra dobar turnir u Sinsinatiju to će značiti da on igra i pobeđuje kad se njemu hoće. U tom slučaju uopšte nije bitno na kom je on mestu, da li je to 9. ili 8.

                Za mene veliko razočaranje je što moraju da se za svaki turnir sklapaju kockice, da se on oseća kao kod kuće i da traži neku posebnu motivaciju.
                Šta kažeš za žreb u Sinsinatiju? Je l' moglo teže?
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Chiwwi View Post
                  Mnogo stvari mora da se posloži da bi Novak uzeo kantu u Sinsiju. Težak žreb.
                  Sve sto treba da se poslozi je da mu "legne" teren, odskok, tezina loptica i tome sl. Zvuci snobovski, ali to jeste tako. Onda o cas posla sve moze da se pretvori u poeziju. Jer nije nikome lak zrijeb. Bas iz razloga sto mlade snage s razlogom sve vise shvatamo kao prijetnju velikoj trojci. A i sva "stara" poznata imena su tu, samo je enigma kakva im je forma. Reklo bi se da je Federer najbolje prosao, ali samo zbog trenutne forme konkurenata iz njegove polovine. Uprotivnom, put do finala: Marej, Wawrinka, Del Potro (Anderson) bi bio pravi kosmar kad bi svi bili naostreni i u formi. I plus, tamo ga u finalu ceka neki Novak ili Nadal. Uzas zivi
                  Last edited by Joker; 11-08-18, 13:45.

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Šta kažeš za žreb u Sinsinatiju? Je l' moglo teže?
                    Ne znam da li stvarno pitas ili ironicno. Odgovoricu kao da pitas ozbiljno

                    Žreb je odličan. Valja izigrati se sa raznim igračima pred USO kad već ne postoji želja za titulama kao pre.

                    Zaista sam mislio do Toronta da je Novak motivaciono na svom nivou. Da će svaki turnir bez većih problema igrati u poslednjih 4. Sto je on i radio. Očigledno su se dogodile drastične promene i moram da se priviknem na to i smanjim očekivanja.

                    EDIT: Nimalo nisam ocekivao da Wimbledon moze nesto ''lose'' da donese.
                    Last edited by Ljubitelj tenisa; 11-08-18, 14:38.

                    Comment


                    • Originally posted by Joker View Post
                      Sve sto treba da se poslozi je da mu "legne" teren, odskok, tezina loptica i tome sl. Zvuci snobovski, ali to jeste tako. Onda o cas posla sve moze da se pretvori u poeziju.
                      E moj druže a šta ćemo sa "heat-om" i suncem koje prži u Sunny Sinsiju.
                      Moraćemo da prizivamo oblake svakodnevno.

                      I kako da nam se on jadan motiviše kad baci lopticu u vazduh pri servisu a gore usijani djavo svetli i peče a prekoputa Nadal se ljulja sav preplanuo i oznojen a na suncu ga mati rodila.

                      Još ako mu dubl počinje za sat i po.
                      Last edited by Chiwwi; 11-08-18, 16:57.

                      Comment


                      • Hahah jbg, onda ce barem i njemu i nama da lakne kad izgubi, pa ce onako razdragan, suncem okupan, da pritrci svom dzelatu u zagrljaj i strastveno ga stegne preko mrezice.. a suza radosnica mu se cakli u oku..

                        Comment


                        • Stvarno onaj koji je pomislio posle Wimb da ce Novak juriti za svakim turnirom kao 2015 i osvajati je skroz nerealan

                          Nikad nece se ponoviti ta sezona to zaboravite,niti ce gristi protiv nebitnih igraca u nebitnim mecevima kao pre,Novak moze biti isti kao 2015 samo u zavrsnicama slemova i to ako bude bice fantasticno

                          Ocekujem u Sinsiju vece pozrtvovanje i nivo,ali summjam do titule da moze,Uso je vec druga prica,ako mu je kondicija na nivou po meni moze biti prvi favorit,ali cekam Sinsi za konacnu procenu

                          Zacudio sam se sto je uopste igrao Toronto,ali kontam da mu trebalo nekoliko meceva,zato je igrao i dubl

                          Comment


                          • Originally posted by Joker View Post
                            Hahah jbg, onda ce barem i njemu i nama da lakne kad izgubi, pa ce onako razdragan, suncem okupan, da pritrci svom dzelatu u zagrljaj i strastveno ga stegne preko mrezice.. a suza radosnica mu se cakli u oku..
                            I da mu prilikom zagrljaja šapne: "Da te samo podsetim da na USO postoji krov" i nakon toga jedan mig uz osmeh..

                            Comment


                            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                              Zaista sam mislio do Toronta da je Novak motivaciono na svom nivou. Da će svaki turnir bez većih problema igrati u poslednjih 4. Sto je on i radio.
                              Generalno govoreci, Novako motivacija je OK. Ali postoje siri planovi. U tim planovim se nije uklapalo da ide na titulu u Torontu. Najvjerovaniji razlog su kondicione pripreme.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Generalno govoreci, Novako motivacija je OK. Ali postoje siri planovi. U tim planovim se nije uklapalo da ide na titulu u Torontu. Najvjerovaniji razlog su kondicione pripreme.
                                Po mom mišljenju postoje dva razloga što je Novak počeo da kalkuliše. Jedan je da ipak zaista te kondicione pripreme i dovodjenje tela u top stanje nije moguce u sred sezone a drugi je da bez ozbira na osvajanje Wimbledona on ipak ne ide na svakom turniru na titulu, tj.mentalni stav nije ni približno isti (iako je do Wimbledona pricao kako na svakom turniru ide na titulu).

                                Ako dodjes na turnir i prijavis i dubl za mene to znači da si spreman.

                                Jedino logicno objasnjenje i opravdano, nakon svega sto si napisao jeste da broj 1 do kraja godine stvarno nije realna opcija i da se onda najvise ulaze u pripreme za US Open, da se ukrade Grend Slem i na kraju WTF. U tom slučaju i Sinsinati je podjednako nebitan turnir kao Toronto samo tamo ideš malo svežiji pa su veće šanse za bolji rezultat.

                                Comment

                                Working...
                                X