Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neće ti nešto taj link, ali pretpostavljam da je ovo...

    Originally posted by miloolja View Post

    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Neće ti nešto taj link, ali pretpostavljam da je ovo...



      Na to se odnosi ali je tekst sa b92.net
      Ja kad kliknem radi link.

      Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

      Comment


      • Radi link i meni.

        Comment


        • Svakog dana treba iskazati postovanje Marianu Vajdi, borcu protiv sekti i sektasa.
          sigpic

          Comment


          • jel dozvoljeno postavljati linkove za mečeve-imam ESPN-ov snimak,pa ak nekom treba
            Wizard

            Comment


            • Originally posted by cacanin View Post
              Sta vas cudi sto se vise pise o glupostima nego o osvojenom Vimbliju, pa to ovde sasvim normalno, covek osvoji RG, veze 4 slema kao niko u open eri i posle par dana pocinju da se pisu budalastine.

              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
              Eto takvi smo.

              Sad ga opet veličamo i preterujemo sa prognozama,pametujemo, porasli apetiti... itd Do prvog sledećeg poraza, čim siromah, ne ispuni sve naše muzičke želje i ostale snove počeće se sa blaćenjem njega samog a naravno i uvek prisutnog dežurnog krivca (člana porodice ili tima).

              Takvi smo i tu pomoći nema, more Marko ne ori drumova, more Turci ne zag’te oranja i tako u krug
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Originally posted by joshmor View Post
                jel dozvoljeno postavljati linkove za mečeve-imam ESPN-ov snimak,pa ak nekom treba
                Dozvoljeno je naravno.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Izgleda da se Rafa bacio na ozbiljan trening. Od Noleta još uvek ništa.

                  Comment


                  • Juce su napustili Italiju.
                    Bar je rezervisao tetmin za 2.avgust da trenira

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Možda je nešto trenirao po malo. Od kad se Vajda vratio nije mnogo prikazivao treninge. Sve mislim ne trenira mnogo ali izgleda da se ne eksponira.

                        Mislim da je ipak počeo kondiciju u Italiji a reket će uzeti od vikenda.

                        Comment


                        • Auu a ovo ljudi?

                          https://www.blic.rs/vesti/hronika/no...uzistu/5br4t3w
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Uzas.
                            Nadam se da ce Novak bar po zavrsetku karijere napisati, reci ono sto je mislio pre neki dan, ono o cemu ja govorim godinama.

                            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Koje?
                              sigpic

                              Comment


                              • Stavih u "tenis buzz", reko ima da se Olja ljuti ako stavim ovde.. Pepe i Mare izveli poslednji ocajnicki potez
                                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                                https://ibb.co/cD1Xnq

                                Comment

                                Working...
                                X