Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    RG 2013, nije sudija ukrao nego se Novak upecao.

    I te 2013 USO su odlučivale nijanse, kod 4:4 u 3 setu Novak imao 0-40 pa naredni servis gem 30-0, oba je izgubio i raspao se. Sve je to 1 poen gore dole u ključnim trenucima. IW 2011 do zadnjeg poena, RG 2012 gdje lako moglo do preokreta=.
    Vrv nije mislio samo na pecanje. To jeste bio Nadalov poen a Novakova greska.
    Bilo je nekoliko drugih krupnih gresaka Pascala u tom SF U prvom setu jedna koja bi dala BP ,mozda brejk, a mozda i prvi set Novaku -obicno jako vazan i kada igraju njih dvojica.Rafa sporije ulazi u mec a delovao je i nervozan na pocetku meca.
    Onda secam se u ranoj fazi 3. seta Novak je spasavajuci BP pogodio cist w na liniju, potvrdjen od strane linijskog, Nadal trazi proveru pokazuje na pogresan trag i Pascal napravi overrule , dodeli poen Nadalu TV HE pokazao da je loptica bila unutra.
    Ne kazem da bi ishod bio drugaciji ali je lose sudjenje Paskala pored odlicne Nadalove igre u 5 setu obelezilo to SF.
    Na kraju misllim da je taj mec negativno uticao na Novaka ,i u Kanadi i na USO
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Sve je to u redu, lovely jubbly Urose, ali ono sto si radio ovde mnogo puta, pa je to kulminiralo u jednom trenutku najstrasnije, nista te apsolutno ne opravdava, pa taman nek' ti je i rod najrodjeniji, a bogami niti amnestira.
      A tacno je to sta je bilo, bilo, kakvi smo takvi smo, samo nemoj molim te nikoga da prozivas.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Fića View Post
        Jedina stvar sto se MORA zameriti Novaku je ta sto nije HTEO da se operise na vreme. Ja pojedem sad ovaj moj laptop i daljnski i slusalice koje stoje na astal ako mu je bar 20% ortopeda, hirurga, fizijatra koje je konsultovao zaista reklo da to moze da se zaleci odmaranjem ruke i da se bol nece pojaviti iznova kada opet bude uzeo reket u ruke. Pa nisu oni sisali vesla, znaju da udaranje servisa i forhenda se zasniva na trzanju misica i tetiva..imali su oni 1000 takvih pacijenata..
        I covek lepo ode, secnu ga na zivo, bez anestezije, intervencija traje 15 minuta i kazu ti "sinko sutra vec mozes da prijavis Indijan Vels".. znaci povreda tezine urasle dlake u predelu medjunozja.. I covece ti se neckas, pravis neke pauze, meces babine najlonke.. A mogao je biti spreman za Ao a ne da te Cungo Mungo, lik koji je juce sisao tamo sa neke planine u Laosu, delje 3-0 laganeze na tvojoj omiljenoj podlozi..

        Boldovano - sreća pa te to nikada nije mučilo, a muke su to...


        Šalu na stranu...

        Nije Novak balavac da nije znao da je operacija možda rešenje a niko je nije predlagao.Bar ne lekari kod kojih je bio. A nije mu bilo lako da se tek tako odluči na taj korak jer je cela karijera bila na kocki.
        Druga stvar je da je taj fragment koske bio toliko mali ma se nije video na CT i MR -odatle i to da ga nisu savetovali na operaciju.

        To je taj trenutak sa USO koji NI pominje...

        Spoiler


        Onda mu je neko od njh predložio da pokuša artroskopiju u dijagnostičke svrhe pa ako se nešto otkrije odmah će se i ukloniti...
        Već sam pisala o tome pa da se ne vraćam puno.
        Novak samo nije trebao u tom periodu da daje materijal za spekulacije pričajući kako "ne veruje u operacije" a ubeđena sam da je po sredi greška u prevodu i da je bio ubeđen da operacija neće puno pomoći. Pa i dan danas ga povremeno boli
        lakat...a kada se nešto jednom "načne" nikada se ne vraća na staro...verujte znam odlično o čemu pričam.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Cisto sumnjam da je to bio trenutak kada je doslo do ostecenja koske.. ne bi on mogao apsolutno da nastavi taj mec jer i malo napuknuce izaziva ogromne bolove.. Vidjao sam ja na njegovom laktu oziljke i kraste(tipa "odrana koza") i pre 2015.. Bas se secam, mislim da je bio Rim 2014. Vrv je on cesto padao na tu ruku i tokom treninga. Ali eto opet dokaz koliko je zahvat bio prost i bezazlen, cim je on mogao da tenira posle par sedmica i igra turnir vec posle mesec dana.. Ne moze se uporedjivati njihovo znanje i njihove savremene tehnike i tehnologija sa ovim sto rade po drzavnim bolnicama, to je fakat. Videla si one elektrode sto su mu pomecali po telu i terali ga da servira da bi kompjuter analizirao pokretljivost.. pa gde to jos ima, jedino u Nasi, mozda..

          Ali secam se da si ti prva pomenula povredu tokom proleca 2016, kada je igrao najbolji tenis i nikome nije padalo ni na kraj pameti da tu postoji bilo kakva povreda.. zabog toga si ovde smatrana kao najpouzdaniji dousnik i informer.. A Cacanin je, sa druge strane, opasno podbacio i tu nema nazad..
          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

          https://ibb.co/cD1Xnq

          Comment


          • Originally posted by Fića View Post
            Cisto sumnjam da je to bio trenutak kada je doslo do ostecenja koske.. ne bi on mogao apsolutno da nastavi taj mec jer i malo napuknuce izaziva ogromne bolove.. Vidjao sam ja na njegovom laktu oziljke i kraste(tipa "odrana koza") i pre 2015.. Bas se secam, mislim da je bio Rim 2014. Vrv je on cesto padao na tu ruku i tokom treninga. Ali eto opet dokaz koliko je zahvat bio prost i bezazlen, cim je on mogao da tenira posle par sedmica i igra turnir vec posle mesec dana.. Ne moze se uporedjivati njihovo znanje i njihove savremene tehnike i tehnologija sa ovim sto rade po drzavnim bolnicama, to je fakat. Videla si one elektrode sto su mu pomecali po telu i terali ga da servira da bi kompjuter analizirao pokretljivost.. pa gde to jos ima, jedino u Nasi, mozda..

            Ali secam se da si ti prva pomenula povredu tokom proleca 2016, kada je igrao najbolji tenis i nikome nije padalo ni na kraj pameti da tu postoji bilo kakva povreda.. zabog toga si ovde smatrana kao najpouzdaniji dousnik i informer.. A Cacanin je, sa druge strane, opasno podbacio i tu nema nazad..
            Nemoj ovo molim te imam lošu asocijaciju na neki štampani nazovi medij...
            Elem, do kraja tog meča je bilo "vruće" pa nije toliko bolelo,a bilo je i finale... da je igrao još jedan meč nakon ovoga bilo bi očiglednije...ovako je imao pauzu i odmor, a kasnije se sumnjalo na istegnuće i sl. te nikome nije palo na pamet da je ovakva povreda u pitanju.I nije napuknuće nego se deo kosti,ajmo reći, okrnjio...i plutao bar su meni tako objasnili...
            Tada kada sam to pisala nisam smatrana insajderom nego bu**lom koja lupeta o povredi a on igra najbolji tenis...a volela bih da sam grešila.
            Last edited by Marija81; 24-07-18, 21:31.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Auuu, jedva sve iscitah

              Razvila se bas polemika oko onog gurua ili sta je vec

              Proslo vreme, meni je vazno da se Nole vraca i to ni manje ni vise osvajanjem W-dona.

              Sad laganica, nek dodaje brzine, ne ocekujem mnogo(volela bih ovako slatka iznenadjenja kao W-don)

              Za USO ce biti zestoka borba, a ovaj Sinsi mi ko kamen u cipeli

              Nisam euforicna, treba tu jos "dorade", malopre odgledah snimak polufinalnog meca sa Nadalom, onako natanane. Strasan mec, Noletu skidam kapu, dobiti Nadala onako naostrenog, uz prekid meca i u TB 5-tog seta

              Da vidimo Toronto, to ce biti neki pokazatelj, samo laganica-kockica po kockica
              Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

              Comment


              • Apropo rivalstva Nadal-Djokovic gledam ja juce snimak polufinala WB 2018 na YT i naletim na par kompliacija. Kakvi su to bre majstori i atlete pogotovu Nadal iz mladjih dana.



                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Nemoj ovo molim te imam lošu asocijaciju na neki štampani nazovi medij...
                  Elem, do kraja tog meča je bilo "vruće" pa nije toliko bolelo,a bilo je i finale... da je igrao još jedan meč nakon ovoga bilo bi očiglednije...ovako je imao pauzu i odmor, a kasnije se sumnjalo na istegnuće i sl. te nikome nije palo na pamet da je ovakva povreda u pitanju.I nije napuknuće nego se deo kosti,ajmo reći, okrnjio...i plutao bar su meni tako objasnili...
                  Tada kada sam to pisala nisam smatrana insajderom nego bu**lom koja lupeta o povredi a on igra najbolji tenis...a volela bih da sam grešila.
                  Bilo je prevruce do usijanja, pa svi se secaju nazovi ponasanja publike u tom mecu

                  Tada je osvajanje USA bilo bitno, niko nije ozbiljno shvatio taj pad, mislim na nas navijace a ocigledno ni sam Nole.
                  Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                  Comment


                  • Originally posted by Zoje View Post
                    Bilo je prevruce do usijanja, pa svi se secaju nazovi ponasanja publike u tom mecu

                    Tada je osvajanje USA bilo bitno, niko nije ozbiljno shvatio taj pad, mislim na nas navijace a ocigledno ni sam Nole.
                    Da, ali nisam mislila na atmosferu sa ovim "vruće" nego narodski da se još nije "ohladilo"...tek kada se lakat ohladio zaboleo je.
                    Atmosfera je samo doprinela većem adrenalinu i samim tim povećanju praga bola...
                    Tada smo skoro svi mislili- ok pao, ugruvao se, ruka boli malo i to je normalno posle ovakvog pada i proći će... ali na žalost ispalo je ovako
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Da, ali nisam mislila na atmosferu sa ovim "vruće" nego narodski da se još nije "ohladilo"...tek kada se lakat ohladio zaboleo je.
                      Atmosfera je samo doprinela većem adrenalinu i samim tim povećanju praga bola...
                      Tada smo skoro svi mislili- ok pao, ugruvao se, ruka boli malo i to je normalno posle ovakvog pada i proći će... ali na žalost ispalo je ovako
                      To je tacno. Nije oseto bol jer je bilo "vruce", a o adrenalinu da ne pisem.

                      Secam se dobro tog pada, zaista sam pomislila, nista strasno-ni prvi ni poslednji put da je tako pao, kad ono cvrc. Zakomplikovalo se da niko ni u najgorim snovima nije mogao da pomisli da ce tako biti
                      No, sad je dobro, proslo je i to je najvaznije.
                      Samo nek je zdrav, a ostalo ce sve doci na svoje mesto, verujem u to
                      Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                      Comment


                      • Nije isto pasti na sljaku i na beton

                        Cini mi se da smo i komentarisali ovde da bi ga mogao kostati i meca u kome je imao strasan pocetak, odmah napravio brejk. Servis je oslabio od tog trenutka,mislim da je zato i onoliki broj BP za F. I nije samo lakat , vec je rame pretpelo opterecenje zbog snaznog udarca o beton.
                        Spoiler
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • zašto vjerujete da je drug pepe - prošlo svršeno?
                          ne izbija se to iz glave tek tako, dekretom...
                          treba vremena, a u tom vremenu - što više pobjeda.

                          Comment


                          • Originally posted by Fića View Post
                            Cisto sumnjam da je to bio trenutak kada je doslo do ostecenja koske.. ne bi on mogao apsolutno da nastavi taj mec jer i malo napuknuce izaziva ogromne bolove.. Vidjao sam ja na njegovom laktu oziljke i kraste(tipa "odrana koza") i pre 2015.. Bas se secam, mislim da je bio Rim 2014. Vrv je on cesto padao na tu ruku i tokom treninga. Ali eto opet dokaz koliko je zahvat bio prost i bezazlen, cim je on mogao da tenira posle par sedmica i igra turnir vec posle mesec dana.. Ne moze se uporedjivati njihovo znanje i njihove savremene tehnike i tehnologija sa ovim sto rade po drzavnim bolnicama, to je fakat. Videla si one elektrode sto su mu pomecali po telu i terali ga da servira da bi kompjuter analizirao pokretljivost.. pa gde to jos ima, jedino u Nasi, mozda..

                            Ali secam se da si ti prva pomenula povredu tokom proleca 2016, kada je igrao najbolji tenis i nikome nije padalo ni na kraj pameti da tu postoji bilo kakva povreda.. zabog toga si ovde smatrana kao najpouzdaniji dousnik i informer.. A Cacanin je, sa druge strane, opasno podbacio i tu nema nazad..
                            Sta je Fico Cacanin podbacio?





                            Sta vas cudi sto se vise pise o glupostima nego o osvojenom Vimbliju, pa to ovde sasvim normalno, covek osvoji RG, veze 4 slema kao niko u open eri i posle par dana pocinju da se pisu budalastine.

                            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Pa nisi dosao do informacije da mu je vec dugo vremena lakat bio povredjen.. Marija je to znala pocetkom 2016 a mi smo potvrdu dobili tokom leta 2016.. To znaci da ona ima bolje insajderske informacije od tebe. Zezam se naravno..
                              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                              https://ibb.co/cD1Xnq

                              Comment


                              • https://www.b92.net/sport/tenis/vest...nav_id=1422883

                                Ko voli statistuku
                                [emoji6]

                                Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X