Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cim se proculo da Nola opet krka pastrmu i jagnjetinu i da je Pepe prnuo u cabar, njegovi najljuci protivnici odma pocinju da otkazuju turnire.. sledeci je spanac koji ce verovatno dobiti neku retku upalu usne skolje.. Fedjo i Nadalko da dignu Pepe-u bistu u avliju.. i jednu tam u onu akademiju na Majorci sto su zajedno otvorili..
    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

    https://ibb.co/cD1Xnq

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Nema potrebe Mare se sam snašao.




      Nadala sam se da će uzeti jedan w,a sveukupno do max.10 GS .u to vreme me nije palo na pamet da može do 4 Wimbledona,ali posle 2011e apetiti su porasli, pa sam pomišljala da je samo nebo granica...a onda me opaučila 2016 i 2017...zato sam sada vrlo oprezna u očekivanjima. Naravno ne i u željama. Želim da uzme sve ,kako je nekada stajalo u mom potpisu

      Spoiler

      Maro ...
      Duboko sam ubedjen da 2006 nisi znala kako Novak izgleda. Mozda si negde nacula za njega i to je to.
      Verujem (ali tu necu da budem toliko iskljuciv) da nisi znala ni sta je Slem ... Moguce da si znala za slem jer Eurosport je tada kao i sada prenosio. Pa si mozda nekada pogledala nesto, citala o Federerovim uspesima i slicno, ali za ovo prvo verujem 100% - nisi znala kako decko izgleda - mada to te nije sprecilo da mu prognoziras da do kraja karijere osvaja 10 necega (verovatno nisi ni znala cega) ....
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Nole je naizmenicna struja. Kakav ludak jebote zivot. Obozavam ga.

        Comment


        • Originally posted by Fića View Post
          Cim se proculo da Nola opet krka pastrmu i jagnjetinu i da je Pepe prnuo u cabar, njegovi najljuci protivnici odma pocinju da otkazuju turnire.. sledeci je spanac koji ce verovatno dobiti neku retku upalu usne skolje.. Fedjo i Nadalko da dignu Pepe-u bistu u avliju.. i jednu tam u onu akademiju na Majorci sto su zajedno otvorili..
          Vrhunski avatar

          Comment


          • Originally posted by Chiwwi View Post
            1. Ucinkom u GS finalima ne jer je to moglo za nijansu bolje. USO finale protiv Mareja 2012-te je morao dobiti a ostalo je sve bilo manje vise zasluzeno i realno. Bio je bolji a bio je i pobedjen od boljeg u tom datom trenutku.

            2. Po meni(Opet govorim samo o sebi) jeste jer znam kako bi se zavrsilo 30 meceva izmedju peak Samprasa(tip igraca i max mogucnosti) i peak Novaka(tip igraca i max mogucnosti). Bilo bi minimum 17-13 za Novaka.
            U sirim razmerama kapiram da Samprasa jos uvek smatraju boljim u odredjenim krugovima zbog slema vise ali ako Nole podigne jos jedan najverovatnije dileme nece biti vise, prosto jer Sampras nema RG a i realno nije imao eru kao Novak.

            1. Ok, ja stvari gledam malo vise iz istorijske perspektive i nikako ne mogu biti nezadovoljan jer je negativan skor u GS i masters finalima na reprezentativnom uzorku (vise od 10 finala/meceva) okrenuo u svoju korist i to debelo!

            2. licno Samprasa nisam smatrao najvecim ni kad su Roze i Rafa kaskali za njim, tako da tu dileme nema.. ali svakako ga stavljam u 5 open ere.
            Ima svoju dekadu, pozitivan sa skoro svim rivalima itd
            bacicu posle neke komparacije njega i Novaka jer im se brojke odigranih meceva i bitisanja na turu skoro podudaraju.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Pa nemam sta da kazem, rekao sam sto sam imao, sad imam jer se ispstavilo da ono sto smo klapili mjesecima je ipak tacno, moram i da pohvalim Vajdu kojeg sam uvijek falio i dizao i kad je doveden Beker mnogi Novakovi navijaci po meni se nisu ophodili prema Vajdi kako treba, ja sam i tada smatrao da je on broj jedan i najvazniji.

              Pa ja ne znam da si me ti nazvala pljuvacem, ovi koji jesu ce se pronaci, pa zato ne znam sto se ti pronalazis. Ni tebi se neke stvari nisu svidjale u svoj toj prici niti si ga branila po svaku cijenu iako svakako jesi vise od mene. ALi ima onih koji su ga branili po svaku cijenu i kojima je svaki Novakov potez bez greske, ja tako ne funkcionisem.

              Cinjenica je da ga je Jelena snimala i nesto mu grinjala sto bi se reklo kod nas sa i dalje upaljenom kamerom. Cinjenica je da smo dobijali razne navode da izmedju nje i pogotov Srdjana nisu dobre stvari, cinjenica je da je Beker otpusten najvise na njenu inicijativu i da se Novak oprostio sa Bekerom na najhladniji moguci nacin. I cinjenica je da nije imao podrsku kakvu imaju Federer od Mirke ili Nadal od Ciske. To jesu cinjenice. Ciska kukavica ostace neudata do 40. ali zna sta je vazno, Rafina karijera je priorotet, a onda postoji ostatak zivota da budu zajedno ako bude islo, ako ne jbg. Mogli su se uzeti, imati djecu ali je fakat da bi i tada Rafa imao svu mogucu podrsku, mir i on je centar svega u tom njihovom malom univerzumu, sve se oko nejga vrti. Ja nisam stekao utisak da je tako kod Novaka, ne samo sto se Jelene tice, vec i sto se tice ostatka porodice, pogotovo Marka koji je upao u neku depresiju, Novak kao brizni brat uradio sve da ga iz iste izvuce, ako tako i treba ali to je jako sebicno bilo onda sa Markove strane. Mozda ja i grijesim, ali sve ide ka tome. Dobicemo objasnjenje svakako jednog dana i za to.

              ja sam vec rekao mogao je da ode u penziju i ja mu rijec ne bih rekao, ovako apsolutno ne mogu da idem protiv sebe i podrzavam nesto za sta mislim da nije normalno, za moje shvatanje nije normalno i da podrzavam nesto sto smatram pogresnim. To me ne cini manjim navijacem, ja sam vec neko vrijeme iskljucivo vezan za Novaka tenisera na teniskom terenu i apsolutno me ne zanima sta se desava van njega kao nekad. Ipak izuzetno mi je drago ovo sto je Vajda ispricao i jos jednom dokazao kakva je velicina.

              Put povratka je izuzetno tezak, ali kao sto vidimo from zero to hero za manje od tri mjeseca. Tezak ali i brz kad znas sta oces i imas prave ljude oko sebe. Da je ostao Imaz i drugari napustio bi Vimbldon protiv Keija, ako bi i do njega stigao i onda bi svi govorili nas je USO, pa posle nas je AO i tak 2011. godine, to je ono pravo. Tako se boris i guras osobu koju volis.
              Tebi ne treba dati tastaturu, majke mi ali znam sta radis... diktiras zapravo Saomiju

              Sta si rekao sta si imao, kada jedno te isto ponavljas, samo ga filujes svaki put sve vise

              To sto ga je zena snimala, pa mu obrusila, prosiktala kako to ipak macoisti ovde vise vole, pokazuje samo da kada si dugo zajedno, u braku bla bla...uvek ima nesuglasica, pa i problema boze moj. Nista oni nisu drugaciji od ostalog sveta. Ali da se na osnovu toga donesu zakljuci o nekoj osobi kakva je i da takva Novaku naprasno zapravo ne valja, a on sta ce tad nego nece da igra, jer nema njenu podrsku, koju je koliko do juce imao ovoliko godina i celih 12 GSlemova...e pa ne ide to bas tako. Nisi ni ti mali, niti od juce. Nista nije crno ili belo...ima i ono sucmurasto u sredini.
              I taj snimak je napravljen u novembru 2017. Dakle godinu dana od njegove cuvene konferencije na otvorenim terenima, dok je ona razapinjana i pre nje.
              Ehhh...

              I pusti vise te price Mirka-Fed (Cisku devojku stvarno necu da komentarisem, jer je suludo poredjenje). Ja njih vidim recimo sasvim drugacije. Da je Mirka pre svega jako ambiciozna, i da se tu Fed malo pita. Tako da mani takvu podrsku. Mislim svaka njima cast, ali uvek je u tudjem dvoristu sladja tresnja.


              Ovo ostalo rekla-kazala apsolutno necu da komentarisem, pogotovu sto su svaciji porodicni odnosi specificni i samo njihova stvar. Za Bekera, moralnu gromadu, pogotovu. Koliko god da je Novak slavna licnost i kao takav uvek na udaru i analiziran ne kroz stotinu lupa, vec mikroskopa, mene to stvarno ne zanima, a ne bi trebalo ni tebe, niti bilo koga drugog. Svecu im nismo drzali.

              Te tako tu nekih cinjenica,na koje se cvrsto pozivas, pa i nemas bas, na staklenim su ti nozicama osim sto imas pik na nju kao i mnogi muskraci uostalom. A to su vec neke druge price.

              I koliko znam Imaz je odavno izasao iz Novakovig boksa, pre nego sto se Vajda vratio. Al ajd, nek je samo otisao, a ćaća se vratio, sve ostalo je nebitno. Vreme izgubljeno, pa izgubljeno nepovratno.

              I daj NI, gde si, javi se bogati!
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                Ovo je već ko šta voli da veruje. Ti veruješ u borbu sa sektom bez ikakvih argumenata a ja verujem u gubitak motivacije i povredu sa jasnim pisanim argumentima direktno izrečenim od Novaka. I ispisanim i izrečenim.

                Ti želiš da veruješ da ga je zaposela sekta iako je Vajda rekao da Imazu nije bilo mesto tu iz sportskih razloga. Razloga vezanih za vrhunske rezultate...

                Ne kažem da sam pravi navijač ali svoje stavove sam zastupao daleko drugačije od tebe. Za tebe je Vajda doneo prevagu...

                Kao što rekoh, ko šta voli da veruje...
                Bez ikakvih argumenata? Jel treba sad da postavim link gde Novak, Marko i Gmaz žmure pred kamerama? Jezivo.

                Gubitak motivacije se pojavio sa uplivom Amor Paza. Slučajnost?

                Vajda nije doneo prevagu, već je počistio sile mraka.

                Ne želim da imenujem sve vas koji ste podržavali Novaka dok je nezadrživo jurio niz provaliju, ali ako imate obraza nećete i dalje pokušavati da odbranite neodbranjivo.

                Koliko samo puta sam se zadražao da ovde nešto napišem u poslednje dve godine jer sam znao da će novakova pretorijanska garda da me nazove pljuvačem. Učinili ste da se osećam kao loš čovek, a samo sam želeo da Novak izađe iz toga, pa makar i prestao da igra tenis. Skoro da sam posumnjao u svoj zdrav razum i postavljao pitanje kakav sam to čovek.

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    I daj NI, gde si, javi se!
                    I NI i Gold. Hoću da čujem mišljenje iz dva različita ugla

                    Comment


                    • Dobro cinjenica je da je Novak pogresio i cinjenica je da je shvatio da je pogresio cim je dozvolio Vajdi da oplete po sekti preko novina. Uostalom i samo pozivanje Vajde je unapred znacilo da Pepe Imaz mora da nadje novu zrtvu i to je Novak znao i pre nego sto je samog Vajdu pozvao.

                      Comment


                      • Pit Sampras Novak Djokovic
                        Mecevi 984 980
                        Skor 762-222 808-172
                        Turniri 266 228
                        Period 1988. - 2002. 2004. -
                        Titule 64 69
                        Finala 88 100
                        GS turniri 52 54
                        GS skor 203-38 251-41
                        GS titule 14 13
                        GS finala 18 22
                        GS polufinala 23 32
                        Masters (super9..) turniri 83 102
                        Masters skor 190-70 315-71
                        Masters titule 11 30
                        Masters finala 19 44
                        Masters polufinala 31 60
                        Hard & carpet skor 571-148 520-102
                        Hard & carpet titule 51 51
                        Hard & carpet finala 70 68
                        Sljaka skor 90-54 200-52
                        Sljaka titule 3 13
                        Sljaka finala 5 23
                        Trava skor 101-20 88-18
                        Trava titule 10 5
                        Trava finala 13 9
                        Na otvorenom skor 549-161 673-135
                        Na orvorenom titule 41 57
                        Na otvorenom finala 57 85
                        Dvorana skor 213-61 135-37
                        Dvorana titule 23 12
                        Dvorana finala 31 15
                        Top 10 skor 124-71 184-89
                        5. set skor 33-15 30-9
                        Tajbrejk skor 328-194 225-132
                        Asovi 8713 5064
                        Brejkovi 2460 3675
                        Br.1 sedmice 286 223
                        Top10 sedmice 586 557

                        Comment


                        • Kapa dole za izvucene info

                          Comment


                          • Vajdin intervju kanda kako u baruštini ovdašnjoj tako i šire izazvao euforiju ravnu onoj nakon osvajanja 4. Vimbldona.
                            Ako, neka se raduje narod, bolje se radovati nego tugovati.
                            Meni nije ni do radosti a ni do tuge već mi je ovaj intervju uneo zebnju i strah da sa njim dolazi prekid saradnje sa Novakom.
                            Ono tešim se možda je to taj neki novi PR pristup ali i da jeste to se meni ništa ne sviđa.
                            Vajda je dakle po sopstvenom priznanju oterao kukavnog Pepea jer je ovaj glavni krivac za Novakov pad.
                            To što je kukavac najuren pozdravljam i trebalo je. Međutim njega kukavnog staviti u ulogu glavnog krivca to vala nisam i ne mogu ni sada.
                            Ne mogu jer na njega gledam kao posledicu a ne kao uzrok pada.
                            On je zapravo u tom nikad sklopljenom mozaiku pada samo deo koji je došao na kraju pa se valjda kao poslednji učinio zgodnim za proglasiti ga glavnim.
                            Uglavnom bi šta bi, neke su sujete ovim zadovoljene a meni samo nova briga na teret.
                            Uh.
                            Last edited by pecaros; 23-07-18, 19:30.
                            sigpic

                            Comment


                            • I nije Pepe glavni krivac nego Novak što je dopustio da ovaj fatalno utiče na njega. Sva sreća da Vajda nije dupetom zatvorio vrata kad je Novak raspustio pobednički tim zbog svoje neuračunljivosti koja se srećom pokazala kao privremena.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekinjo View Post
                                Bez ikakvih argumenata? Jel treba sad da postavim link gde Novak, Marko i Gmaz žmure pred kamerama? Jezivo.

                                Gubitak motivacije se pojavio sa uplivom Amor Paza. Slučajnost?

                                Vajda nije doneo prevagu, već je počistio sile mraka.

                                Ne želim da imenujem sve vas koji ste podržavali Novaka dok je nezadrživo jurio niz provaliju, ali ako imate obraza nećete i dalje pokušavati da odbranite neodbranjivo.

                                Koliko samo puta sam se zadražao da ovde nešto napišem u poslednje dve godine jer sam znao da će novakova pretorijanska garda da me nazove pljuvačem. Učinili ste da se osećam kao loš čovek, a samo sam želeo da Novak izađe iz toga, pa makar i prestao da igra tenis. Skoro da sam posumnjao u svoj zdrav razum i postavljao pitanje kakav sam to čovek.
                                Ti i treba da posumnjas u svoj zdrav razum Mozda bi trebao i koji rendgen da se uradi :P ...

                                Salim se. Ocigledno ti to ne posmatras sportski. A i nisi ukapirao sta sam ja napisao. Ti samo mozes da pretpostavis da se gubitak motivacije pojavio sa Pepeom a ne mozes da tvrdis. A Novak je rekao da se balon izduvao posle RG 2016 i da je imao povredu. Ako on tako kaze, zasto ti imas potrebu da verujes necistim silama ?

                                Comment

                                Working...
                                X