Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni se cini da je Novak i sam sebe iznenadio posto je svjestan manjka samopouzdanja i trenutne kondicione nespremnosti

    Comment


    • Jednom junak, uvek junak.
      Nikad ali nikad ne otpisujte junaka.
      Hvala ti rode!
      sigpic

      Comment


      • cestitke ljudi
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by cacanin View Post
          Idemoooo BREEEEE, majstoreee.
          SAMPIONEEEE!!!
          Neko rece FIZICKA SPREMA? ☺


          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
          Sinoć bi ga lakše dobio jer Rafaelo ne bi mogao vezati 4 seta ovim intezitetom, ovo je baš bilo za milimetar.
          Sad je problem kako se oporaviti za manje od 24h, valja igrati protiv siledžije koji mu je napravio velike probleme i kad je bio 100%. Ima i on iza sebe 20 setova u 5 dana što je za utjehu. Ništa ne znači što je dobio vjerovatno najbolju verziju Rafaela u Wimbledonu ako sutra ne završi posao.

          Comment


          • Bez mesa na meniju u finale Wimbledona, lafčino!

            Comment


            • Novak je nadmašio svoje trenutne mogućnosti.
              Dobio je meč u kome se u 5. set ušlo sa nomentumom na Nadalovoj strani. Vjerujem da će i Novak morati da odgleda snimak da bi shvatio kako mu je to pošlo za rukom.
              Čestitke Nole.

              Comment


              • NI

                Zamisli da Nole zadrzi ovaj servis uz poboljsanje kondicije sa cime dolazi i bolja koncentracija, bolje postavljanje, pa i bolji ritern posto on i zavisi od koncentracije.

                Comment


                • Hvala Bojana.

                  Kakva psiha, fizicka sprema... Nadala nigde na travi 4 godine i da covek ovako odigra ovaj W pa to je nestvrano.

                  MAJSTORE.

                  @NI cekam te pa da vidim hocemo li se sloziti ovaj put ☺

                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Bio sam prilicno uveren u pobedu Novaka ali nisam ni sanjao da Nadal moze da odigra ovaj nivo tenisa. Koliko postovanja imam za njega. Sigurno je velika neverica sto je izgubio ali izgubio je jer je pao... umorio se... njegovo samopouzdanje je uslo u Novaka. Vratio se fokus, sve se vratilo. Sa druge strane sam u neverici da je Novak izdrzao sve. U poredjenju sa formom iz najboljih dana Novak je danas do poslednja 4 gema bio na svojih 80% a Nadal najbolji ikada...

                    Kapa dole.

                    Jel ste videli statistiku na kraju? 42-42 NG, 72-72 Wineri. Ukupni poeni 4 vise za Novaka i to su poslednja 4.
                    Last edited by Ljubitelj tenisa; 14-07-18, 15:55.

                    Comment


                    • Bravo breee , bukvalno iza fotelje sam gledao poslednji gem
                      Ova duzina vuce opreznost za sutra,dovoljno je pametan da ostavi (nadam se) radovanje za ponedeljak, vec je uradio dosta ,al mora da krunise sutra
                      sigpic

                      Comment


                      • Kako mjerite to na koliko je % neki igrač?

                        Comment


                        • Comment


                          • NI nije dobro

                            Comment


                            • e kad NI nema snage da analizira nego samo smajlice salje
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Odlicna analiza meca, NI. Nema potreba za detalje.

                                Comment

                                Working...
                                X