Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čekaj šta bi kad sam ja rekao da je Novak počeo da jede meso i da je to bio uslov Griča? Neki su mi se ovde smejali.

    Comment


    • Pepe je sektas najklasnicniji, ali ono sto je najbitnije za vas Novakovce jeste da je pravi covek u timu Novaka profesionalnog tenisera.
      Koje on filozofije ima kao licnost u svom zivotu koga bole duper, ali on kao profesionalni teniser nikako te sektase ne moze da ima, vec ljude kao Vajda i to se pokazalo na W.

      Sve u svemu da ne ipadne da sam jedan od onih koji sada likuju zbog Vajdine izjave jer sam se ja slagao sa tim, Novak igra tenis koji je igrao i ranije i to je sve sto vama treba da bude bitno.

      Comment


      • Originally posted by Weltschmerz View Post
        Čekaj šta bi kad sam ja rekao da je Novak počeo da jede meso i da je to bio uslov Griča? Neki su mi se ovde smejali.
        I opet da ponovimo Novak ne konzumira meso...ali jede ribu...

        EDIT: Danas je i mali jubilej

        Last edited by Marija81; 23-07-18, 15:35.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Posle Wimbledona sam stavio Vajdu kao odgovor na postavljanje Jelene Đoković. Vajda se vrati, posle par meseci Novak uzima W i ona se stavlja na avatar, Jelena Đoković, a ne Marijan Vajda, to su strašne stvari.

          Na temu "pljuvača" i "iskrenih navijača" sam pre par dana sve rekao u jednom postu još dok ovo nije izašlo na videlo. Neki su danas to komentarisali, ali bih izdvojio Uroševo razmišljnje o saučesništvu "iskrenih navijača".

          Instikt mi je govorio da novakov pad nema veze samo sa njim lično, slično je bilo i sa većinom ovde, ali "pravim navijačima" smo mi bili veći protivnici Novaka od sektaša lično.

          Ono što bode oči je kako "pravi navijači" i dalje ne mogu ili ne žele da priznaju šta je bio uzrok svih problema.

          Comment


          • Intervju je def najveca teniska vijest posle osvojenog w. Vajda ucinio i popravio upravo ono sto su i fanovi detektovali kao glavni problem. Sad, malo me frka od Novakovog ega, jer istina da u ovoj prici on ispada pomalo buda(la), ali da vidimo. Sigurno ce ga novinari rascerupat da da svoj komentar na ovo, tako da ocekujem brzu reakciju.

            Ja sam misljenja da je Novak imao strahovit napredak od vracanja Vajde, ali da nije onaj stari i da je ovaj w maltene ukrao Nadalu, o cemu sam vec pisao. I tu se pomalo bojim USO-a, jer je Nadal fantastican bio na travi i zato samo mogu ocekivat da ce biti jos jaci na betonu. Morace Nole do samih svojih limita ako misli do pehara tu. S druge strane, ovaj trijumf moze biti strasan boost u njegovoj formi, tako da jedva cekam sledeci nastup.

            Comment


            • Ajde iskreno.. Ko je 2006/07g mislio da će Novak osvojiti četiri Wimbledon-a.. To je za mene najpozitivnije iznenađenje kada je Novak u pitanju.. Ni u najvećem ludilu to nisam pomislio..

              Comment


              • Ja sam tada mislio da ce 4+ W osvojiti, ispunio je ocekivanja.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Opa bajo! Vec vidim Pepea kako pokusava da se usunja u boks i Vajdu kako glanca karabin. hehe covek je ziva legenda tu nema nikakve sumnje.. Nego opet, Novak je za sve kriv.. on ga je doveo, dozvolio je da mu bata Mare prenese svoju depresiju, odbijao je operaciju iako sam ja ovde pisao jos od 2016 da to mora da se sto pre obavi jer drugacije ne moze da se zaleci. Bio sam i ja pljuvan zbog toga.. jbg.. Vegansku ishranu nikada nisam osporavao, ali sam bio uvek za nesto blazi oblik iste (jaja, sir, whey ..)

                  Cujem i da je Vajda nasao Maretu devojku, je l to istina? Morace Marija da malo procacka te insajdere..
                  --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                  https://ibb.co/cD1Xnq

                  Comment


                  • Originally posted by Fića View Post
                    Cujem i da je Vajda nasao Maretu devojku, je l to istina? Morace Marija da malo procacka te insajdere..
                    Nema potrebe Mare se sam snašao.


                    Originally posted by Panchev9 View Post
                    Ajde iskreno.. Ko je 2006/07g mislio da će Novak osvojiti četiri Wimbledon-a.. To je za mene najpozitivnije iznenađenje kada je Novak u pitanju.. Ni u najvećem ludilu to nisam pomislio..
                    Nadala sam se da će uzeti jedan w,a sveukupno do max.10 GS .u to vreme me nije palo na pamet da može do 4 Wimbledona,ali posle 2011e apetiti su porasli, pa sam pomišljala da je samo nebo granica...a onda me opaučila 2016 i 2017...zato sam sada vrlo oprezna u očekivanjima. Naravno ne i u željama. Želim da uzme sve ,kako je nekada stajalo u mom potpisu

                    Spoiler
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Weltschmerz View Post
                      Čekaj šta bi kad sam ja rekao da je Novak počeo da jede meso i da je to bio uslov Griča? Neki su mi se ovde smejali.
                      Niko ti se nije smejao. Napisao si da ga je Grič uslovljavao...

                      Comment


                      • Originally posted by dekinjo View Post
                        Posle Wimbledona sam stavio Vajdu kao odgovor na postavljanje Jelene Đoković. Vajda se vrati, posle par meseci Novak uzima W i ona se stavlja na avatar, Jelena Đoković, a ne Marijan Vajda, to su strašne stvari.

                        Na temu "pljuvača" i "iskrenih navijača" sam pre par dana sve rekao u jednom postu još dok ovo nije izašlo na videlo. Neki su danas to komentarisali, ali bih izdvojio Uroševo razmišljnje o saučesništvu "iskrenih navijača".

                        Instikt mi je govorio da novakov pad nema veze samo sa njim lično, slično je bilo i sa većinom ovde, ali "pravim navijačima" smo mi bili veći protivnici Novaka od sektaša lično.

                        Ono što bode oči je kako "pravi navijači" i dalje ne mogu ili ne žele da priznaju šta je bio uzrok svih problema.
                        Ovo je već ko šta voli da veruje. Ti veruješ u borbu sa sektom bez ikakvih argumenata a ja verujem u gubitak motivacije i povredu sa jasnim pisanim argumentima direktno izrečenim od Novaka. I ispisanim i izrečenim.

                        Ti želiš da veruješ da ga je zaposela sekta iako je Vajda rekao da Imazu nije bilo mesto tu iz sportskih razloga. Razloga vezanih za vrhunske rezultate...

                        Ne kažem da sam pravi navijač ali svoje stavove sam zastupao daleko drugačije od tebe. Za tebe je Vajda doneo prevagu...

                        Kao što rekoh, ko šta voli da veruje...
                        Last edited by Ljubitelj tenisa; 23-07-18, 16:33.

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Sve rečeno, spasio ga je u zadnji čas i kao igrača i kao čovjeka.... Bitno je da je Vajda otjerao to zlo
                          da li je???

                          Comment


                          • Originally posted by Panchev9 View Post
                            Ajde iskreno.. Ko je 2006/07g mislio da će Novak osvojiti četiri Wimbledon-a.. To je za mene najpozitivnije iznenađenje kada je Novak u pitanju.. Ni u najvećem ludilu to nisam pomislio..
                            Neki bi rekli -homogenizacija podloga No , da ne idemo u neku dublju analizu, vreme je slavlja 4.


                            Ne mogu reci da sam ocekivala ali prizeljkivala -da.


                            NI, volela bih kao i mnogi verujem da procitam tvoja zapazanja oko ovog int. Marjana Vajde.
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Originally posted by Maxx-a View Post
                              Neki bi rekli -homogenizacija podloga
                              Ali se s tim ne bi složili Rafa i Rodžer.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Maxx-a View Post
                                Neki bi rekli -homogenizacija podloga No , da ne idemo u neku dublju analizu, vreme je slavlja 4.
                                Nadal 11 RG, 2 W

                                Rodžer 8 W, 1 RG

                                Novak 4 W, 1 RG

                                Rodžer i Novak su travari, Rafa je prašinar.

                                Idealan scenario za Novaka bi bio da uzme još po jednom svaki slem, a RG još 2 puta. Da završi karijeru sa 7 AO, 5 W, 3 RG, 3 USO. Svaki slem najmanje 3 puta, imao bi 18 slemova, ali bio bi GOAT.

                                Sad kad je oteran sektaš, kad žena opet podržava, kad Mare ponovo nije u centru pažnje, kad ponovo unosi životinjske proteine, kad je problem sa rukom rešio rutinskom hirurgijom, a ne holističkim metodama i Suncem, to nije nemoguća misija. I naravno H2H mora se redovno održavati.

                                U čast vraćanja stvari u normalu napravio sam kolaž, poker noletovih W

                                Spoiler
                                Last edited by goku; 23-07-18, 18:24.

                                Comment

                                Working...
                                X