Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
    Meni se taj Imaz isto nije svideo ali sam ja 10x objektivniji od tebe. Moraš da skapiraš da je pravoslavlje, budizam, islam sve sekte. Svaka vera je sekta. Malo grubo zvuči ali tako je. Vajda je bio za to da se Imaz skloni jer on nema veze sa vrhunskim sportom. Novak je srca naučio od njega i idalje ih koristi. Znači Imazovo učenje je tu ali pošto on nema pojma o vrhunskom sportu on mora da ide. Vajda ga nije sklonio jer je sektaš.
    Da li sam ja pricala o veri?
    Ja sam pricala o Imazu, amor y paz, lik je sektas i kraj.

    A samo ne znam zasto si ti objektivniji od mene?
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • “Nisam želeo da na Novaka utiču ljudi koji znaju tenis, ali ne razumeju psihu vrhunskog sportiste. Tenis ne može da se zasniva na filozofiji, to je sport u kojem se čovek takmiči protiv čoveka – ako u tom sportu želiš da budeš majstor, to možeš da postaneš samo nebrojenim ponavljanjima na treninzima, mečevima i snažnom psihom. Kada vidiš protivnika sa druge strane mreže, moraš da se koncentrišeš na to da ga izbaciš iz dobre pozicije i na to gde ćeš poslati loptu, a ne da misliš o budi. Drago mi je da smo se saglasili oko tih prioriteta, da su oni postali jasni. Svi smo vukli u istom smeru i vukli smo jako – zahvaljujući tome Novak je napredovao i posle samo 13 nedelja uspeo je da postigne fantastičan uspeh kakav je trijumf na Vimbldonu“.


      Marian Vajda - narodni heroj. Ovog covjeka u udzbenike!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
        . Moraš da skapiraš da je pravoslavlje, budizam, islam sve sekte. Svaka vera je sekta. Malo grubo zvuči ali tako je. Vajda je bio za to da se Imaz skloni jer on nema veze sa vrhunskim sportom. Novak je srca naučio od njega i idalje ih koristi. Znači Imazovo učenje je tu ali pošto on nema pojma o vrhunskom sportu on mora da ide. Vajda ga nije sklonio jer je sektaš.

        Grljenje drveća? Novak idalje ide u prirodu. Kada je ležao po zemlji i upijao zemljinu energiju ali osvajao titule, tad nije bio pod sektom?
        U ovom delu si izneo suštinu.
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Ja kad sam pisao bilo je nemoj da zagadjuješ po fan temi. Neki su i dalje slepi kod očiju ali njihov problem. Došao je tata mata Vajda.

          Svako ko ne poznaje šamane i sektaše i naivno tome pristupa misli da je to nebitna stvar. To vam je prijatelji kao da ste na nekoj vrsti heroina i to se obično dešava ovakvim tipovima kao Novak.

          Novak poseduje odredjenu vrstu inteligencije ali nije pametnica. Mudrom čoveku to ne može da se desi.

          Inače, navijao sam svim srcem za njega i kad god je normalan njegov sam navijač.

          Svaka čast Vajdi. Vi koji ste ga podržavali omiljenom teniseru ste oduzeli par GS iako niste imali uticaja jer ste kao i ljudi iz okruženja bili slepi i slepo ga podržavali.

          Comment


          • Čovjek kad pogleda onaj video da se zaledi, kao iz horor filmova. Kako je to Novak sebi dozvolio je za ozbiljnu analizu. Srećom da to sad više nije bitno jer je psihički bolesnik otjeran, bitno je da je Vajda morao opet da se vrati, Vajda koji se htio posvetiti porodici, morao je da izbavlja od zla, Majka Tereza i Tata Vajda

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Apsolutno ne, nazivani smo ovdje pljuvacima jer nam se nije svidjalo sta se radi sa Imazom, sa Markom, sto smo kritikovali ishranu i najvaznije od svega konstantnu pricu o duhovnosti, grljenje drveca, zagrljaje posle meca i sirenje ljubavi. I onda dodje covjek koji je osvojio 13 Slemova sa Novakom i kaze da moras da zgromis protivnika, a ne da mislis o budi. Sto se mene tice Marian Vajda je jebeni heroj, give that man a fucking medal.
              Apsolutno da. Prvo po tvome ispada da sam bila za Imaza ili da sam branila njegovo prisustvo?? Mislim strasno!
              To ako nisam jedno te isto agresivno ponavljala u beskraj, kao sto ti radis inace kada imas pik na nekog, apsolutno ne znaci i nemas prava da podmeces sve ovo sada.
              Uostalom ljubav siri i dalje posle meceva, eno ga po planincinama u Italiji, snima zuborenje potoka, sedi ispod nekog ogromnog drveca...dakle

              Za ishranu nemate pojma, ali o tome je prezvakano toliko puta, da je stvarno besmisleno vise vrteti tu pricu.
              Samo vrlo se dobro secam da ste onda tvrdili kako na RG16 nije jos izgubio misicnu masu i snagu iako je ribu prestao da jede 2015. jer nije proslo dovoljno vremena, a sada je za par meseci sa ribom nadoknadio manjak i slabost

              Uostalom znas ti vrlo dobro na koga se zapravo to vase pljuvanje odnosilo, koje je bilo konstantno i veoma degutantno, i traje i dalje, odnosno moja osuda sa druge strane.

              A to sto si docekao da pokazes da si bolji od mene, pa sta da ti kazem... neka si. Ali nisi. I nisam takva samo prema Novaku, vec prema svima koje volim. Jbg ljudi se razlikuju.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                Meni se taj Imaz isto nije svideo ali sam ja 10x objektivniji od tebe. Moraš da skapiraš da je pravoslavlje, budizam, islam sve sekte. Svaka vera je sekta. Malo grubo zvuči ali tako je. Vajda je bio za to da se Imaz skloni jer on nema veze sa vrhunskim sportom. Novak je srca naučio od njega i idalje ih koristi. Znači Imazovo učenje je tu ali pošto on nema pojma o vrhunskom sportu on mora da ide. Vajda ga nije sklonio jer je sektaš.

                Grljenje drveća? Novak idalje ide u prirodu. Kada je ležao po zemlji i upijao zemljinu energiju ali osvajao titule, tad nije bio pod sektom?

                Morate da naučite da budete objektivni.
                Dečko ne lupaj, to ako si ti neobrazovan ne znači da si u pravu. Razlikuj religiju od sekte velika je razlika. Iako za laika nije..."pa svi nešto propovedaju". Zna se šta je potrebno da bi se nešto zvali religija.

                Laže Vajda ljudi rlx.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Da li sam ja pricala o veri?
                  Ja sam pricala o Imazu, amor y paz, lik je sektas i kraj.

                  A samo ne znam zasto si ti objektivniji od mene?
                  Da ne pricam sto je Imaz otisao i dok je Agasi bio tu.

                  Objektivniji sam od tebe jer pišeš i ti kao i ovi ostali kao da je Vajda došao sa čarobnim štapićem i oterao Imaza i preobratio Novaka...

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Dečko ne lupaj, to ako si ti neobrazovan ne znači da si u pravu. Razlikuj religiju od sekte velika je razlika. Iako za laika nije..."pa svi nešto propovedaju". Zna se šta je potrebno da bi se nešto zvali religija.

                    Laže Vajda ljudi rlx.
                    Prekini da see ljudima ovako obracas!
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                      Znao sam da će neko da se javi da napiše nešto ovog tipa. Ali nisam očekivao od tebe . Ima ovde dušebrižnika za to.

                      Svakako smo ustanovili da nije vegan iako me smara ta diskusija i ne bih da se vraćam na to.

                      Ovaj Vajdin intervju je klasično zaplašivanje protivnika. Da se poseje strah...

                      Sad svi pišu kao da je Imaz stvarno bio razlog loših partija a u intervjuu i Novakovom pismu lepo piše "nisam bio motivisan" "bio sam povređen".

                      Opet ponavljam Novak je bio loš i sa Vajdom i sa Imazom i sa Agasijem. To je činjenica...

                      Čak se i na ovom forumu vidi globalna slika da su u pobedi svi uz tebe a u porazu malo ko.
                      Zato što se tada Novak suprostavljao Vajdi po pitanju Gmaza, kad je uvideo da nije u pravu (odlika najvećih) priznao je grešku i ispravio ju je.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Nije čarobnim štapićem, to su Imazove fore, njemu ne treba štapić. Samo ga je pitao narodski rečeno hoćeš li da igraš tenis i dereš ili ćeš da filozofiraš u prazno. Pored ovakvih navijača protivnici mu ne trebaju.

                        Olja, ovde ima i pravoslavaca i katolika i muslimana, on nas naziva sektašima. Neka uzme malo knjigu u šake i prestane da vredja ovaj narod ovde.

                        Comment


                        • Inace, nema ga Limun, sta se sa njim desava ?

                          Comment


                          • Limun se ne bavi profesionalno tenisom. Limun može da jede šta hoće. I to je prirodna i normalna ishrana jer je čovek pre svega biljojed i to nema nikakve veze sa sektom, samo računica kalorijska i potreba pri jakim treninzima.

                            Ono što je loše je blejati žmureći 3 sata dok Pepe Imaz sprovodi mantru. To je prijatelju loše.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Apsolutno da. Prvo po tvome ispada da sam bila za Imaza ili da sam branila njegovo prisustvo?? Mislim strasno!
                              To ako nisam jedno te isto agresivno ponavljala u beskraj, kao sto ti radis inace kada imas pik na nekog, apsolutno ne znaci i nemas prava da podmeces sve ovo sada.
                              Uostalom ljubav siri i dalje poalemeceva, eno ga po planincinama u Italiji, snima zuborenje potoka, sedi ispod nekog ogromnog drveca...dakle

                              Za ishranu nemate pojma, ali o tome je prezvakano toliko puta, da je stvarno besmisleno vise vrteti tu pricu.
                              Samo vrlo se dobro secam da ste onda tvrdili kako na RG16 nije jos izgubio misicnu masu i snagu iako je ribu prestao da jede 2015. jer nije proslo dovoljno vremena, a sada je za par meseci sa ribom nadoknadio manjak i slabost

                              Uostalom znas ti vrlo dobro na koga se zapravo to vase pljuvanje odnosilo, koje je bilo konstantno i veoma degutantno, i traje i dalje, odnosno moja osuda sa druge strane.

                              A to sto si docekao da pokazes da si bolji od mene, pa sta da ti kazem... neka si. Ali nisi. I nisam takva samo prema Novaku, vec prema svima koje volim. Jbg ljudi se razlikuju.
                              Ja nisam docekao da dokazem ikome ista, tu svakako na tebe nisam ni mislio ali ako si se pronasla ja na to ne mogu da uticem. Na one na koje sam mislio i koji su me ovdje nazivali pljuvacem svako malo se dobro zna ko su i to su oni koji opravdavaju svaki potez i svaku kritiku Novaku dozivljvaju kao da je njima licno upucena. Mislim da svakako to ti nisi.

                              Sad ce njima i Vajda biti neprijatelj, ali da mislim da su za Novakovo posrtanje krivi Imaz i Marko najvise, apsolutno mislim. Jelena je imala svoje epizode ali da joj je stalo vidjelo se i na Vimbldonu, ima ona svoje bubice, ali u braku svega i svacega ima, ja mogu da ne volim Mirku ali zena je zmaj i dokaz kako se vuce muz i kako mu se daje bezrezervna podrska jer malo je glupo reci ali ti ljudi imaju rok trajanja koji je svakog dana sve kraci i ako mu ne das sve sto imas i ne pruzis svu podrsku on za pet godina trazi novo zanimanje i moze samo da zali za prosloscu i za titule i trofeje koji su propusteni. Neki ocajnicki probaju da se vrate, kao Borg, ali bude kasno jednsoatvno.Mentalni aspekt je najvazniji kod sportiste, mentalno zasicenje je ogromno ali ako ti prihvatis Imazove ideje u sportu ti ne postojis, rekreativac si. Sjecam se ja odlicno njehove price kako je sa Imazom na bini pricao o onom saobracaju i kako je glavom na nekom drugom mjestu, iznad te saobracajne guzve i kako lebdi i lebdi i odozgo uziva, to su za mene strasne stavri. Vajda je pragmatican, trezven, normalan covjek. On ima recept koji funkcionise i mijenjati jednog Vajdu sa tim sektasem su strasne stvari.

                              Jednog dana sve cemo saznati rekao je Novak, Vajda nam je na nesto vec odgovorio, a na ovo drugo sto isto mislim da znam sta je u pitanju cemo dobiti odgovor nekad.

                              Sve u svemu Novak treba da duhovno raste, da voli, da siri ljubav, da uziva u prirodi, ali zna se sta su sektaska razmisljanja i metode, a to je apsolutno bilo vidljivo kod Imaza.
                              sigpic

                              Comment


                              • Imaz nije bio sektas kad je Novak ljustio godinama sve na turu kao majmun banane, odjednom 2017 postade sektas.

                                https://youtu.be/7obQ0zyYvxM


                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X