Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts





  • https://www.independent.co.uk/sport/...48726.html?amp
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Potvrdio je učešće u Kanadi.

      Comment


      • Predlog za anketu:

        Koliko ce Novak osojiti slemova od sada do kraja 2019?

        0,
        1,
        2,
        3,
        4,
        5

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Predlog za anketu:

          Koliko ce Novak osojiti slemova od sada do kraja 2019?

          0,
          1,
          2,
          3,
          4,
          5
          Verovatno je ova anketa bolja, posto mislim da Novak ima barem 50% da bude drugi na kraju sezone. Za ovo tvoje pitanje je zaista tesko reci. Jedino sto za njega trebamo duze da cekamo na odgovor

          Comment


          • Ziko, prekini sa svojim "doskocicama" i spamovanjem teme, smatraj da si upozoren.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Prvo bih napisao nesto u vezi nas, Novakovih navijaca. Ovaj trijumf je i velika nagrada za sve nas i "patnju" kroz koju smo prosli u prethodne 2 godine. Svako se na neki svoj nacin nosio sa svime sto se desavalo. Povremeni uzleti koji su se svodili vise na pojedine meceve nego ikakav kontinuitet dobrih igara su budili nadu da vatra jos tinja, da ce se stvari vratiti na staro, da ce opet dizati pehare sa najvecih turnira. Ali toga nije bilo.

                I rekacije su bile razlicite, neko sve drzi u sebi, neko jednostavno mora negde da se otvori i olaksa. Stalno su se trazili uzroci, neko je mogao da prihvati "realnost" neko jednostavno nije. Svi smo trazili odgovor zasto se to desilo, ko je odgovoran, gde su krivci, koliko je on sam doprineo tome. Analiza njegove igre i onoga sto prikazuje na terenu tesko se odvajala od stvari pored terena. Potezale su se i teske reci, komntarisalo sve i svasta. Nisam moderator ovde pa mi je bilo mozda i lakse da predjem preko nekih stvari jer ne verujem da je iko ovde imao zle namere, vec da je to vise bio neki bes uzrokovan time sto nas ljubimac ne koristi svoj potencijal do kraja u trenutku kada se cini da je samo nebo granica. Mozda smo se i previse zaleteli i uljuljkali onime sto je Novak radio na terenu, ucinilo nam se da je to "normalno" i poceli previse da mastamo, pa je naglo otreznjenje bilo pretesko za podneti.

                Uz to nadovezali su se ponovni uzlet i odlicni rezultati najvecih rivala, pa se i to ubacilo u kontekst price. Stvari su se okrenule za 180 stepeni. Umesto da prestigne Nadala, a priblizi se Federeru po broju GS trofeja, oni su se toliko odvojili da je postalo skoro izvesno da od toga najverovatnije nema nista. Nekako se bas sve nakupilo, nikakvih ohrabrujucih vesti nije bilo, nista za sta bi se moglo uhvatiti. Moglo se samo cekati i biti strpljiv, verovati, nadati se. Ali nije to lako, pa i razumem povremene izlive ljutnje i teske reci glede Novak i tokom ovog proleca nakon sto je pokusao da uradi "resetovanje" svoje karijere.

                Meni je mozda bilo lakse jer sam svojevremeno bio veliki navijac Lendla i Monike Seles. Ako je "propadanje" Lendla bilo posve prirodno, jer vreme cini svoje, pa mi i nije toliko tesko palo, gledajuci Moniku nakon povratka na teren '95 uvek sam imao onaj gorak osecaj u stomaku zbog svega sto se desilo i vrlo sam tesko prihvatao relanost da recimo ne moze da se nosi sa Hingisovom, ili da gubi od Arance, znajuci da to sto gledam nije zaista ono najbolje sto ona moze, ali i da na zalost nikada vise verovatno necu gledati onu Moniku od pre Hamburga. I onda sam nekako naucio da uzivam u pojedinim mecevima, kada bi opet pokazala delic onoga sto je nosila u sebi kao mlada, nije mi vise bilo vazno da osvoji GS i juri neke rekorde, jer sam shvatao da ce oni tesko dolaziti. Porazi posle velikih pobeda mi nisu bili veliko razocaranje, radovao sam se nekim novim mecevima i voleo da je vidim nasmejanu i srecnu na terenu.

                Zato bi trebalo uzivati u ovim danima. Cekali smo dugo ovo i mislim da nema potrebe baviti se nekim drugim stvarima. Novak je podigao mozda i najvredniji trofej u tenisu, osmeh je na njegovom licu, sjaj u ocima kada je bacio pogled ka svojoj lozi govori sve za sebe. Uskoro ce novi turniri i onda krece sve iz pocetka, sada je vreme za slavlje
                Last edited by Milutinov Tata; 19-07-18, 15:49.
                Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                30 consecutive match wins - Stands alone
                3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                Comment


                • Kad je reč o anketama o Novaku trebalo bi da se bavimo suštinom.
                  Dakle, jedino pitanje koje se postavlja je:
                  Koliko GS će Novak ukupno osvojiti do kraja karijere :

                  1. 13
                  2. 14
                  3. 15
                  4. 16
                  5. 17
                  6. 18
                  7. 19
                  8. 20
                  9. 21
                  10. 22
                  11. 23 ili više
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Ovo sa GS vam je bas na dugackom stapu. Ajde sa sacekamo posle USO, pa da vidimo da li ce entuzijazam i dalje da vas drzi [emoji14]
                    U svaklm slucaju moze da se glasa u nekom roku, pa da se ona arhivira i onda izvuce na svetlost dana opet, inace vecinu anketa cuvam.

                    Onda ici ce Pedjina prvo, ako se slazete i nemate neke nove predloge
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Daj tu dekkardovu da opicim tog keca kad ga vec interesuje

                      Comment


                      • @Milutinov tata
                        Svaka čast na komentaru. Vrlo zrelo i pametno.

                        Comment


                        • Steta sto je obrisan video gde srpski navijaci, jedna poveca grupa, ide kroz kompleks W 2011., posle finala i peva ovu... (kacim je 4. put 🤩)





                          Još jedna pobeda [emoji111]
                          Još jedna titulaaa [emoji471]
                          Jer ti si Nole kralj [emoji146]
                          Teniski gospodar [emoji462][emoji823]
                          Nole ole oleeeee [emoji445]
                          Nole ole oleeeee..[emoji445]
                          🤩[emoji173][emoji847]
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Otkad je konačno otišao na operaciju bar ga ja nisam više kritikovao i još uvijek mislim da je to trebao uraditi najkasnije ljetos, bio bi top u Australiji. Očito da se i njemu nije žurilo i ko zna šta se tu sve dešavalo. Pade mi na pamet i Jelena koja je nestala iz Wimbledona 2016, a vidjeli smo je sad, dugo nije ovako bodrila. Da bi rezultati došli potrebno je da je sve na najvišem nivou, nadam se da će tako i ostati u budućnosti. Samo da ga fizički problemi poštede i nema razloga da ne osvoji još nekoliko GS titula. Ja sam zadovoljan i s 15, sve preko toga nije zdravo Svakako me i ovako niko ne može ubijediti da su ona dvojica bolji, a šta svijet misli je nebitno.

                            Comment


                            • Od nedostatka samopouzdanja nestale su na W ove godine neke reakcije koje ja mnogo volim.

                              Popute one kada je na AO 2016 deklasirao Rogera 6-1 6-2 i Roger se vrati 3-6 i Nole na 4-3 i brejk loptu pravi brejk, steže pesnicu i kaže svom boksu "Sad je*em ja!" Hahahahha. A to zbog pomahnitale publike koja se ponadala.

                              Comment


                              • Kljucna su za Novaka naredna dva slema. Na betonu je favorit i to se mora osvojiti, po svaku cenu. A ako je pametan neka sledece godine gleda da osvoji sva cetiri slema i moze ici u penziju vec u decembru 2019e, sto se mene tice. Forsira se i dalje taj neki Liver Lejver, kako ga ko vika.. covek kao osvojio 4 slema od ta 4 tri su bila na travi i jedan na sljaci.. u tamo nekoj eri gde su teniseri u pauzi izmedju gejmova pusili tompuse i pili viski.. Neka osvoji i taj "pravi" slem i au revoir cao djaci..
                                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                                https://ibb.co/cD1Xnq

                                Comment

                                Working...
                                X