Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Milutinov Tata View Post
    Olja razmislja dugorocno

    Uvek
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Olja brza, ne cita sve lepo
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Novak igra i Kvins i WB, a Nadal možda propušta travu.

        Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Olja brza, ne cita sve lepo
          Zeza me multitasking previše posla istovremeno i za mene, tada obično previdim nešto, tj ne pročitam dobro.. moram da usporim malo

          ALi ako Tata prilča o W i nadovezuje sa sa nosiocima šta drugo da pomislim

          Pročitala sam opet.. i ne vezujem pitanje za Kvins, izvinjavam se na zabuni.. ali nije loše znati i imati info za W..brzo će

          Mada pročitala sam opet.. polako.. i da nema veze sa W
          Cela zbrka je inače nastala jer sam 2 dana gledala u nosioce za W, pa sam reagovala ko zapeta puška, ne pročitavši lepo
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Nole je svakako drugi favorit za osvajanje titule na Wimbledonu.

            Jedini koji može ugroziti Rogera na svetoj travi.

            Iskreno nemam ništa protiv, da Nole osvoji Wimbledon.

            Comment


            • Nego zamislite gde bi Novak bio da nije odbranio QF na RG, odnosno pod kakvim je dodatnim pritiskom igrao?
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Kažite dragička...
                Novak će verovatno igrati Kvins
                Naravno, brani previše bodova da bi preskakao travu. Očekivana odluka.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Gledam ovaj snimak malopre, ne pitajte šta me je potaklo da ga potražim i tačno vidim šta Novak treba da vrati...Onu zdravu dozu drskosti i ne***vajućeg stava prema protivniku na terenu. I ritern

                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Gledam ovaj snimak malopre, ne pitajte šta me je potaklo da ga potražim i tačno vidim šta Novak treba da vrati...Onu zdravu dozu drskosti i ne***vajućeg stava prema protivniku na terenu. I ritern

                    Takva forma i stav se postižu malo duže. Strpljenja.
                    Sledeće sezone tipujem i na pojačanja u stručnom štabu.

                    Comment


                    • Kvins je sledece nedelje?
                      A on na izletima po brdima i krajolicima Provanse... zanimljivo

                      Jedino ako je na IG story stavio neke odlozene, ranije snimke.

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Kvins pocinje 18. juna, sad u ponedeljak, nisam videla te izlete po Provansi , nadam se da zna sta radi.

                        Comment


                        • Novaku je jednako vazan odmor kao i trening. Vajda je produzio ugovor. Dakle, Novak ozbiljno misli. Odlucili su da igra travu. Kvins je priprema za Uimbldon i nekoliko dana treninga prije turnira je OK.

                          Ako Nadal preskace Uimbldon onda se opasno sprema za hard. Vjerovatno planira da uzme i USO i WTF.

                          Comment


                          • Naravno da mu je vazan odmor, pogotovu kako se okrenuo prirodi i njenim carima i razumem ga potpuno..samo ispao je sa RG pre nedelju dana...iskreno iznenadila sam se malo juce, iako on nikada nije imao neke preterane pripreme na travi, cak ni pred W.

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Novaku je jednako vazan odmor kao i trening. Vajda je produzio ugovor. Dakle, Novak ozbiljno misli. Odlucili su da igra travu. Kvins je priprema za Uimbldon i nekoliko dana treninga prije turnira je OK.

                              Ako Nadal preskace Uimbldon onda se opasno sprema za hard. Vjerovatno planira da uzme i USO i WTF.
                              Par dana nije dovoljno. Ali samo po mom misljenju. Ipak ne treniram ja 25 godina

                              Eno ga na betonu trenira...

                              Comment


                              • Ja sam jedan od onih koji smatraju, odnosno tvrde da je Novak bolji igrač na travi nego na šljaci, odnosno, da mu je to druga najbolja podloga. Shodno tome, mislim da je ispravan potez igrati i Queens i Wimbledon, jer samo igranjem što većeg broja mečeva može napredovati u razmjeru koji mu je potreban za povratak na željeni nivo.
                                “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                                Comment

                                Working...
                                X